Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

uporablja katera naravno kozmetiko?

Poskusi recept s limoninim sokom, olivnim oljem in vodo v razmerju (1:1:1), mešanico vmasiraš v lasišče in pustiš 20 minut. Uporablja se 1x na 2 tedna :)
2014 12 19
bom poskusila, hvala :)
2014 12 22
Hejla, evo še mene, da dodam svoje. Probala vse živo od naravne kozmetike, ker sem se umetnim stvarem odpovedala že pred časom in zadovoljna opažam, da imam tako s kožo vse manj problemov. Preizkusila alverde, pa santa, pa vse živo iz DM-a in Mullerja, a moram napisati, da sem z 'domačo' robo še najbolj zadovoljna. Vendar se mi ne da packat doma in preiskušat stvari, tako sem pred meseci naletela na naravno zeliščno kozmetiko herbio (imajo spletno stran herbio.si) in sem z izdelki izredno zadovoljna. Zaenkrat preiskušam poletne stvari, od kreme za sončenje, do balzama, anticelulitnega gela ... najbolj me je navdušila naravna zeliščna krema za obraz Pupa, vse kar sem probala do nje, se lahko skrije (in ne nakladam ali reklamiram, le delim svoj svet, ki je našel nekaj domačega, s katerim je resnično zadovoljen) [:nasmeh] Ima morda še katera izkušnje z njihovo kozmetiko? Ker razmišljam, da bi preiskusila tudi druge izdelke, npr. s karitejevim maslom, ognjičem ...
2015 07 29
Alverde naj bi bila glede na cenovni rang kar OK, čeprav je meni njihov labello ful zanič. Moraš pa vedeti, da to ni 100% naravna kozmetika, kljub temu da se tako oglašuje, pač pa da ima samo kakšen % naravnih sestavin! Herbio ne poznam, vendar dvomim pa so izdelki brez parabenov, naftnih derivatov in ostalih zdravju škodljivih sestavin. Nobena krema za sončenje ni 100% naravna, saj vsebuje ali titanov dioksid ali cikonc oksid, ki ščitita kožo pred UV žarki. Od sončnih krem sta OK Scarlets in Soleo Organic, vse ostalo je srednja žalost. Prvič slišim za Pupa.
2015 07 31
> LadyFashion.: > Pozdravljene [:Nasmeh] > Rada bi začela uporabljati naravno kozmetiko, pa ne vem katero znamko kozmetike naj kupim. Ima katera izkušnje z naravno kozmetiko? katero znamko priporočate? kje kupujete izdelke? zanimajo me naravna mila za telo in lase, ter ličila (puder, šminke) > hvala za pomoč! Edina DERMATOLOŠKA (pri razvoju sodelujejo dermatologi, izmerijo učinke in dokazujejo rezultate krem in ostalih produktov) 100% naravna in certificirana kozmetika na evropskem trgu: www.gamarde.si preverite! vsak produkt ima certifikat! Popolnoma brez kemije!!! Vse vhodne sestavine na embalaži in na spletni strani, prav tako je objavljen certifikat za vsak artikel! Ja potrebno je prebirati vsebine! Zelo moderno je napisati brez parabenov, potem pa so notri "fenoksietanoli" kar je povsem isto!!! Lep pozdrav!
2016 01 18
Edina DERMATOLOŠKA (pri razvoju sodelujejo dermatologi, izmerijo učinke in dokazujejo rezultate krem in ostalih produktov) 100% naravna in certificirana kozmetika na evropskem trgu: www.gamarde.si preverite! vsak produkt ima certifikat! Popolnoma brez kemije!!! Vse vhodne sestavine na embalaži in na spletni strani, prav tako je objavljen certifikat za vsak artikel! Ja potrebno je prebirati vsebine! Zelo moderno je napisati brez parabenov, potem pa so notri "fenoksietanoli" kar je povsem isto!!! Lep pozdrav!
2016 01 18
1 2