Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

Negativen odziv po krivem. Kaj lahko storim?

Preberite situacijo pod mojimi odzivi..ProsiM!
2014 06 24
ja nč, pač eni so idioti...z enimi se res nda nč zment, žalost!
2014 06 24
Pa se danes mi je napisala mail a danes odposljeva? Sporoci ker jutri je praznik, in ji takoj odpisem da ne bom menjala (ker se mi moja stvar zdi useeno vec vredna kot njene 2, za katere sm menjala) in mi napise da sem nesramna, neresna, da je ona paket ze poslala (cudno, ker je nekaj minut nazaj rekla da ga se ni) in da mi bo pustila negativen ozdiv.. Zdaj pa imam 1. odziv negativen in me noben ne bo vec jemal resno in ne bom mogla nicesar prodati ker bodo mislili da sem prevarantka :(
2014 06 24
Piši administratorki, da ti ga izbriše :))
2014 06 24
joooj je ful škoda ker imaš samo enega, pa še to negativnega .. ampak ne skrbi :)
2014 06 24
Kdo pa je administratorka? @MijatovicTina vem ja, saj zato se sekiram :( ah.. Res nesramna punca!
2014 06 24
Kar se tiče negativnih odzivov..sama preberem za kaj je šlo in si nato ustvarim neko mnenje...sem poslovala z dekleti brez odzivov in s takšnimi ,ki so imele po en ali 2 negativna pa je bilo vse o.k. Mislim,da tako meni večina nas tukaj...ni vedno vse črno in belo....moje negativne izkušnje...ene 3 sem imela, so bile z 100% poz.odzivi...tako da..ne si delat skrbi...Lep pozdrav!!!!
2014 06 24
ahh, ne sekiraj se ;) kljub temu da je negativen odziv, če ga prebereš, vidiš kaj je fora ;) jz zmer če s katero sodelujem, najprej pogledam odzive, če so negativni jih tudi preberm zakaj so taki ;) razlika je med "nesporazumom" - v tvojem primeru.. in med "nategovanjem, nepošiljanjem, kljub temu da je blo že plačano/menjano" . Po svojih izkušnjah, sem bila zadovoljna tudi z dekleti, katere so imele umes kakšen negatoven odziv .. saj prebereš zgodbo zakaj se gre. Sem pa imela tudi slabe izkušnje z dekleti s 100%. Tko da.. ne, sekiraj se. Vseeno pa lahko pišeš adminu. če ga lahko zbrišejo, ker je res le en nesporazum in ker je tvoj prvi odzivček. Nič fajn ja. Punca ki ga je pa napisala, jo pa vrjetn že narava dost tepe :D
2014 06 24
Jaz sem že tudi sodelovala s puncami,katere so imele neg. odzive in je bilo vse ok.vedno preberem,zakaj je punca dobila neg. odziv.Tikica23 kontaktiraj adminko,mogoče ti zbriše neg. odziv,ko boš ji razložila,kaj je bilo.Vso srečo!!!
2014 06 24