Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Zgodbe iz spalnice, 18+ /

kako se samozadovuljujete?

Če kaj doziviš potem je to zihr orgazm ... men ni pršl več let potem k sm začela s seksom pol sm pa šla k psihologu in sm povedala problem da mi ne pride da se nč ne zgodi oz nč ne dozivim. sicr da mi paše sam mi od začetka do konca sam paše in thats it! in pol mal pogovora in to je učas pri nekaterih samo v glavi...torej ko se obremenjuje zenska kako izgleda med tem ko seksa da bo ja čimbolj podobna tisti iz xx programa s tem pa pozabi na uzitek...brez uzitka ni orgazma... no zdej sm se čist razživela :D to so prave teme :D sam če praviš da nekaj dozivis potem bi mogel to bit orgazm...vsaka ima drugače...ene močnejše druge bolj blage....kva pa vem :) probaj s punco, maš 50% več moznosti za dobr orgazm kt s tipom :) just sayin :P
2014 07 24
pr meni pa je problem da sploh ne doživim orgazma če se z roko, paše mi ampak lahko delam to pou ure pa mi nebo pršlo. Edino z deko mi pride.. kako naj to rešim? [:jezen]
2014 08 22
js umiram od smeha [:smeh] [:smeh] [:smeh] [:smeh] [:smeh] [:smeh] [:smeh] kva vm dela annn
2014 09 02
Hahaha omg resno dobte si tipa hahah z deko [:smeh]
2014 09 02
hahaaahhahaha [:smeh] [:smeh] [:smeh] [:smeh] [:smeh]
2014 09 08
Punce, meni še nikoli ne :( jaz imam resen problem, sja nevem kako ga naj rešim, za psihologa sem že razmišljala, samo nevem, kje naj najdem nekoga, ki bo rešil moj problem! :( pravzaprav, mene nič ne vzburi, bila sem samo enkrat vzburjena z moškim pred 12imi leti, potem pa nikoli več! Kot bi se mi kaj ustavilo. Sama niti ne poskušam, ker niti nimam potrebe po seksu! In sem tako folž vsem, ki to čutijo :((
2014 11 03
Bodi egoist in razmisljaj samo kaj tebi pase in delaj to. Ne pa da ste skos napsihirane ce izgledate ok in ali delate prav in ali njemu pase itd.+dobi si moskega ki bo tega vreden vecina res nima pojma kaj dela ali pa se jim ne daker se hocejo samo sprazniti. In ja taksni so pri vseh generacijah. Razmisli sama pri sebi kaj in kdaj te vzburi in delaj na tem in se ne obremenjuj ce ti ne 'pride' vedno in takoj.lp
2014 11 07
Pa se to libido ljudi je razlicen tako da ce ti ni toliko nic bat si pac taksna in najdi sebi podobnega da se bosta razumela.lp
2014 11 07
30 + in tip ob katerem se zelo sproščeno počutiš in mu v vseh ozirih popolnoma zaupaš. To je bila rešitev pri meni. Je pa blazno velika razlika med klasičnim seksom in ljubljenjem z moškim ki te ima iskreno rad in mu je v prvi vrsti pomembno da je tebi lepo.
2014 12 04
1 2