Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Moda /

Če te punca ogoljufa ... ?

Pozdravljene! Ker sem tukaj nova, imam eno vprašanje. Moj butik je sicer super, veliko lahko zaslužiš s prodajo lepih stvari, ki jih nerabiš več. A čeprav jih ne rabiš več, jih nočeš ravno šenkat ne fer ljudem, a ne? Postavljam vprašanje: kaj lahko narediš in kaj je v tvoji moči, če punci v naprej pošlješ artikel, ona pa tebi denarja ne? Ne odgovarja več, dvomim, da bom denar kdaj dobila nazaj. Se je kateri kaj podobnega že zgodilo?
2014 12 30
Ne delaš tega, da vnaprej pošlješ artikel. Najprej počakaš na denar, potem pa pošlješ artikel [:nasmeh] Ne razumem sicer situacije najbolj [:sramezljiv] Praviš, da si punci poslala artikel vnaprej, njenega denarja pa nisi prejela. Zdaj pa ne veš, ali boš svoj denar dobila nazaj? Najbrž čakaš svoj artikel nazaj?
2014 12 30
Ja, čakam ali eno ali drugo. [:smeh]
2014 12 30
prvo kot prvo-dobrodošla na mojbutik.si :) svetujem ti, tako kot je rekla abcabc da ne pošiljaš artikla, preden da dobiš denar, ker na MB ni veliko poštenih ljudi~na žalost in zato jim ne moreš zaupati:/ [:zalosten]
2014 12 30
Hvala, bom vedela za drugic [:omoticen]
2014 12 30
Dvomim, da dobiš karkoli, jaz sem enkrat denar poslala, a od tega je že pol leta in nimam ne denarja in ne artikla za katerega sem denar poslala.(To je bila uporabnica Cellys, ki še vedno posluje naprej, a meni sploh ne odgovarja več) Sedaj vedno preverim kakšne ima punca odzive. žal je tako. narediti pravzaprav ne moreš nič. [:zalosten]
2014 12 30
Odpelji se na izlet k tej punci na kavo, še ta najučinkovitejša varijanta [:ljubek]
2015 01 03
tako, temo pa zbrisat, če ne jo bo Admin.
2015 01 05