Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Prehrana, recepti, ekologija /

bodi eko - stara oblačila recikliraj :) debata, skupna tema

> suzanapu: > pa morajo biti oblačila iz tiste trgovine, ali katerakoli? Neeeee, katerakoli!
2019 03 12
Jaz stvari, ki jih ne nosim, razporedim na tri dele: 1. Oblačila, ki so v stilu kakšne od mojih prijateljic in vem, da bi jih nosila, podarim njej. 2. Super lepo ohranjena oblačila, ki ne bi pasala kateri od mojih kolegic, naložim na MB. 3. Oblačila, ki so malce slabše ohranjena, a vseeno še nosljiva, nesem v zabojnik Humana, kjer uporabna oblačila prodajo za simbolično naprej, neuporabna pa predelajo in del izkupička od vsega podarijo v dobrodelne namene. Obstajajo pa tudi drugi kontejnerji za ta namen, zadnjič sem zasledila enega od Komunale za tekstil... :)
2019 08 27
> babi42: > Jaz kar sama recikliram tekstil. Pravkar sem naredila torbico iz kavbojk, je čisto enostavno. Če ima katera kakšne ponošene srajce ( moške ali ženske) oblekce, posteljnino... z veseljem vzamem. V zameno dam kakšen moj izdelek: trake, gumice za lase,kapo, torbico, spodnji del pižame ali odejico patchwork > [slika:4eb14698-bdd9-4492-bb56-c013a6b6351c]
2019 11 18
Pozdravlheni ,se vedno vzamete oblacila
2019 11 18
1 2