Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Zgodbe iz spalnice, 18+ /

Povečanje prsi ja ali ne?

Mene pa moti,ker vedno ko si kakšna želi kaj popraviti kao nekar,takšna si najlepša,jaz sem taka pa taka,nič si ne bi dala popravit ( larifari) .Pa primerjanje z zvezdniki,pa kr neki vidve no... Z leti in porodi se razširiš ,ma daj prosim te lepo miss . Avtorica ti kar daj,go for it girl . pa ne poslušaj te,tile bi tudi želele imeti pokončne lepe joškice in ne usahnjene [:tihsmeh]
2015 06 01
sej mam pokončne [:tihsmeh] all natural [:smeh] [:jezik]
2015 06 01
Ah seveda da imaš
2015 06 01
Anonimna: Kdor ma majhne naravne ima pokončne, kdor ima pa večjo košarico je pa logično, da niso ;) tako da ja.. obstajajo pokončne naravne prsi ;) sicer pa ... a res mislis, da bi si dal vsak nekaj popravit??? a res mislis, da se vse osebe ženejo za lepotnimi ideali? a res mislis, da je samo tvoje mnenje edino pravo mnenje? a res mislis, da vsak ki ima denar, se gre takoj operirat? Dejstvo je, da vsaka ženska ni zadovoljna s tem kar ima.. tista, ki ima majhne prsi hoče velike, tista z velikimi hoče mahne in tako naprej se vrti ta začaran krog.. pa to pomeni, da morem potem to takoj dati spremeniti? ker veš.. po operaciji s časom, ko pa boš imela tisto spremenjeno, boš morda hotela nazaj, ker boš spet nekaj imela in to kar imaš nikoli ni kul ;) ne sklepaj druge po sebi, ker ljudje smo si različni in niti dva nista ista ;) sicer pa ja.. jaz ko sem bila mlajša sem tudi želela marsikaj spremeniti.. zdaj vem, da sem srečna, da nisem.. ker sem si preprosto všeč kakršna sem.. Mogoče nisem popolna.. ampak je kdo? bi rabila bit? meni je glavno, da sama sebe sprejemam sebe in da je moj fant nor nate.. za drugo mi je preprosto vseeno.. želela sem si pomanjšat prsa in zdaj imam fanta, ki je pač nor na te svoje pouštrčke.. tako da k sreči takrat se nisem odločila.. k sreči sem si rekla, da bom počakala par let.. jaz mislim, da pred vsakim posegom, ki ga želiš, moraš počakati nekaj let.. ker najprej se v eno stvar "zabiješ" in jo hočeš na vsak način in vse kar rečejo drugi jim ni za verjet.. vendar z leti, ko spreminjaš pogled vidiš.. Si še vedno tako močno želiš? ali je bila morda le pubertetna muha in bi zdaj žalovala odločitev?
2015 06 01
Ja, s porodom se ženska razširi v bokih (večinoma) [:nasmeh] In ne, jz si ne bi dala NIČ popravit, pa se lahko Anonimna poje od ljubosumja, mi je vseeno... Nimam 90-60-90, niti manekenske višine, ampak sm si všeč točno taka kot sm :)) In ne bi imela večjih jošk, ker punce s velikimi pravijo da jih zna motit pri športu, bolet hrbtenica... Kot mlajša sem želela pirs v popek, na srečo si ga nisem dala, ker bi zdej to obžalovala. Ne se odločat vedno na prvo žogo ;)
2015 06 02
dejstvo je, da se ponavadi želiš spreminjati v mladost, ker je značilna slabša samopodoba.. s časom se sprejmeš takšnega kot si in ne želiš spremeniti ničesar.. ;) in ko si starejši si preprosto vesel, da takrat nisi dal česa spremenit ;)
2015 06 02
miss najlajže je nekomu povedat ja si ljubosumna ,si to si ono [:tihsmeh] Ampak res ste nekatere ,da rajši ne povem kaj, A misliš,da bi si ona dala povečati joške,da bi bila ne vem kot pamela andersen.Misliš,da poveča dojk je SAMO to,da imaš prevelike.
2015 06 03
anonimna, tle se ne gre za nobeno pamelo. ona bi si rada najbrš povečala prsi zato, ker se ji zdi da je ravna kot deska, če prav razumem. pač mela sem več takih "ravnih" kolegic in men osebno se zdi, da njihovemu videzu ni nič manjkalo. in to so znale izkoristit njim v prid recimo z zanimivim stilom oblačenja. postave so si med seboj različne in prav je tako, da nismo vsi isti. itak je pa vsem nasplošno vseeno, če si da ženska povečat prsi. če ji paše zakaj pa ne. :-)
2015 06 04
Menim da se ne gre tok za videz kaj si bo kdo mislil o njej, da jo bo zaradi večjih prsi imel za neko sex bombo... Predvidevam da si jih želi zase!
2015 06 04
:))) Kar pomiri se anonimna. Vseeno mi je kdo si bo kaj povečal ali zmanjšal, pa briga me Pamela in njene joške... Kolikor vem si je ona dala prevelike in ima zdravsteve težave zaradi tega. Tudi jz imam nekaj "ravnih" kolegic, ki imajo super postavo, s lepim morčkom in kopalkami imajo lep dekolte, ker se znajo obleči :)
2015 06 05
Saj ti govoriš o prevelikih torej se najprej ti pomiri in ne klanfaj neumnosti. Ok,očitno ti ne zastopiš sploh. ONA si želi ZASE in ne za tuje,da si bo kupovala filane modrčke itn. da bo drugim lepo če so tvoje kolegice tako zadovoljne brez jošk,potem si ne rabijo delat lep dekolte z modrčki .naj sprejmejo sebe takšne kot so,tko da njim klanfaj [:tihsmeh]
2015 06 05
pač ja, sej vsi zastopimo, da si ona to želi zase in ne zarad drugih (splošno znano). kdo je reku, da je dekolte lep samo s filanimi modrčki? kaj pa če moje ravne kolegice včasih sploh ne oblečejo modrčka pač pa samo nek topek?
2015 06 09
ma lej to je stvar okusa [:nasmeh] realno meni ženska ki je ravna zgleda kot en hlod.. :) Ampak itak mnenje drugih tko ne šteje [:jezik]
2015 06 09
Nevem zakaj vas veliko pise da tudi po operaciji ne bo zadovoljna sama s sabo? In zakaj mislite da tista, ki ima povecane prsi se rada razkazuje? To itak nardis zase...in umetne prsi so lepe :) vsem so lepe samo tesko je to priznat...dobro pustimo ponesrecene primere in pa prevec povecane prsi. Ce imas zeljo, jo bos imela vedno in ti svetujem, da gres cimprej nardit, bos vidla kaksen obcutek je po operaciji :) fantasticen, ko gres v shopping in ti vse tako dobro stoji hehe...res vredno denarja in bolecin ;) srecno!!!
2015 12 30
Najbrž zato, ker razlog za nezadovoljstvo in nesprejemanje samega sebe ni v majhnih prsih oz kakršnih koli drugih telesnih "pomanjkjivostih". Gre za odnos, percepcijo in ljubezen do samega sebe. Ljudje, ki se imajo resnično radi, se sprejemajo in ne razmišljajo o posegih. Večinoma pa sebe in druge sprejemamo pogojno: npr: če bom uspešen, bom uredu itd. Sem pa ravno nekaj časa nazaj zasledila oddajo, kjer je gostoval nek lepotni kirurg in rekel, da naj ženske ne bi tega počele pred nosečnostjo oz, če imajo v načrtu otroke. In če si daš to narest v 20ih letih, si boš do konca življenja morala to popravit najmanj 1x. Teh informacij sicer nisem preverjala, ker me zanima, ampak samo tako, mimogrede :)
2015 12 30
1 2 ... 4 5 6 7