Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Zgodbe iz spalnice, 18+ /

Povečanje prsi ja ali ne?

Seveda je, ce se ne pocutis zenstveno brez prsi je to povsem normalno. Ko ti na morju nobene kopalke ne stojijo. Normalno je da zenska ima prsi, ce je brez njih in je nezadovoljna kaj je v tem slabega ce si jih gre kirursko povecat? Pac jo mati narava ni obdarila :) sama sem bila popolnoma zadovoljna sama s sabo, sportna postava, edino to me je motilo, zdaj sem pa 100% zadovoljna in mi noben ne more trditi drugace :) Kaj pa je problem ce gres spet na operacijo, pac ce je potrebno gres ce ne pa ne.
2015 12 30
Jaz sem samo odgovorila na tvoje vprašanje "Nevem zakaj vas veliko pise da tudi po operaciji ne bo zadovoljna sama s sabo? " :) Ker če se lahko strinjamo, da razlog nezadovoljstva niso fizične pomanjkljivosti, ampak percepcija njih, lahko iz tega sklepaš, da odpravljanje pomanjkljivosti ni ključna za dolgoročno zadovoljstvo, ker s tem v bistvu ne rešuješ vzroka ampak posledice. Dejstvo je, da vsi ljudje slišimo stvari, ki jih želimo slišati. Jaz recimo, ki nimam želje po povečanju, sem slišala možne negativne posledice, tisti, ki pa so temu naklonjeni, bodo slišali pozitivne aspekte :)
2015 12 30
Se nebi strinjala s tabo. Nekateri so nezadovoljni s fizicnim izgledom. Nezadovoljstvo je lahko iz vecih razlogov, lahko je kar se tice fizicnega izgleda, lahko psihicni razlogi,...itd. Jaz ce mi mela 100 kg sigurno nebi bila zadovoljna s fizicnim izgledom...al bi po tvojem morala imeti rada samo sebe in sprejeti taksna kot sem. Al bi blo boljse da bi kaj naredila na temu nezadovoljstvu. Jaz sem se pozanimala tudi o negativnih posledicah. Nisem gledala samo pozitivne strani. Pac ce se odlocis seveda moras vedeti da so mozne tudi negativne posledice in moras biti pripravljen na njih. Itak mišlenja so razlicna. Jaz sploh nebi iskala misljenja drugih po internetu, ker me misljenja drugih ne zanimajo :)
2015 12 30
Vzrok nezadovoljstva je percepcija. Kar je nekomu lepo, drugemu ni :) Eni fantje imajo radi suhice, drugi ne. Drastični kilogrami, ki jih omenjaš pa bi nas morali bolj skrbeti z zdravstvenega vidika kot pa zadovoljstva. Razlika je, ali hujšaš, da boš zadovoljn, ali pa da hujšaš, ker si želiš biti zdrav :)
2016 01 05
Jaz nisem proti telesnim modifikacijam. Če se človek potem počuti bolje, je to lahko samo pozitivno. :) problem pa nastane takrat, ko ti te modifikacije predstavljajo edini vir samozavesti in sreče.
2016 01 20
Mi je sploh čudno, da sprajuješ druge za tako zadevo, sej to je ja čisto tvoja odločitev in tvoje telo. Meni osebno to ni všeč, niti bi si gdaj dala povečati(to sicer sedaj govorim) in nekako ne razumem tiste, ki to delajo ampak je to čisto njihova odločitev, in vsak gleda na svet drugače in ima različne vrednote. Tko, da če jih hočš povečat, zakaj pa ne sej so tvoje :P
2016 01 22
Jaz si jih bom tudi dala☺ Ni mi problem da si ne bi upala te ali drugih operacij, problem so mi finance😣😥 Konec koncev 3 jurje na vsake od 5 do 10 let ni malo :/ potrebno jih je menjavati ker se okoli njih naredi neka ovojnica... Vem pa da si bom vseeno privoscila ko bo redna zaposlitev lepe okrogle velike vsadke, ker mi je to LEPO in se rada razvajam..☺☺☺ Ce ti je to ok, si jih daj in ne poslusati drugih.
2016 02 13
> zvezdica1: > Jaz si jih bom tudi dala☺ > Ni mi problem da si ne bi upala te ali drugih operacij, problem so mi finance😣😥 > Konec koncev 3 jurje na vsake od 5 do 10 let ni malo :/ potrebno jih je menjavati ker se okoli njih naredi neka ovojnica... > Vem pa da si bom vseeno privoscila ko bo redna zaposlitev lepe okrogle velike vsadke, ker mi je to LEPO in se rada razvajam..☺☺☺ > Ce ti je to ok, si jih daj in ne poslusati drugih. Popravek na 25 let :) Oz. odvisno spet kaj si daš včasih je bilo do 10let. Zdaj pa so že dosti bolj kvalitetni in v večini je 1x dovolj za celo življenje :)
2016 02 15
zanaaa; točno tako. ;) to moraš naredit zase in se ne ozirat na druge. Meni ni niti malo žal, izgledajo hudičevo dobro :D Pa tudi otroke bom lahko normalno dojila, ker je vsadek vstavljen pod mišico. Enkrat v življenju jih moramo vse zamenjat, ker slej ko prej telo zavrne tujek, oz. se ovojnica vname. Pri nekaterih je to čez 5 let, pri nekaterih čez 30, odvisno od vsake posebej. Ampak to pač sprejmeš, je vredno ;) > zanaaa: > Se nebi strinjala s tabo. Nekateri so nezadovoljni s fizicnim izgledom. Nezadovoljstvo je lahko iz vecih razlogov, lahko je kar se tice fizicnega izgleda, lahko psihicni razlogi,...itd. Jaz ce mi mela 100 kg sigurno nebi bila zadovoljna s fizicnim izgledom...al bi po tvojem morala imeti rada samo sebe in sprejeti taksna kot sem. Al bi blo boljse da bi kaj naredila na temu nezadovoljstvu. > Jaz sem se pozanimala tudi o negativnih posledicah. Nisem gledala samo pozitivne strani. Pac ce se odlocis seveda moras vedeti da so mozne tudi negativne posledice in moras biti pripravljen na njih. > Itak mišlenja so razlicna. Jaz sploh nebi iskala misljenja drugih po internetu, ker me misljenja drugih ne zanimajo :)
2016 02 18
> Anonimni: > Kliniko sem ubistvu že našla, na pregledu sem že tudi bila. Ampak to je tako '' čudno'' ker tam se ti vsak vzorec zdi velik.. Poznam osebo ki si jih je dala in zdaj obžaluje,ker si je kao premale,... Tako, da sem precej v dvomih in bi raje nasvet od nekoga ki je zadovoljen, da vidim koliko ml mi priporoča.. Zivijo, jaz sem si prsi operirala vceraj in sem zelo zadovoljna in brez bolecin. Prijateljice so me strasila, da me bo noro bolelo. Ocitno je to odvisno od vsake posameznice. Operiral me je Dr Zorman. Takoj bi sla se 1x. Srecno
2016 02 21
Živjo, jaz bi šla takoj brez premisleka. Ker mam tudi sama tak problem in to te ženske ko.majo malo večje od nas ne razumejo, meni tudi vsi govorijo zakaj bi šla, zaradi drugih itd?!? Ne!!! Zaradi sebe, ker mam kompleks in ko grem na bazen me je sram, ko sma v postli se nočem rešit modrčka, ni mo fajn ko majo ene take bombe jaz pa sem ko deska. In imela sem pae let nazaj gotovino keša pa so me prepričevali da kaj drugega bolj rabim kot to, in sem poslušala pa denar porabila. Žal mi je nenormalno ker bi mogla to takrat naredit. Sedaj sparam ,sem se na Začetku ampak moram dl naslednjega poletja zbrat twh 3200eue. Tak da če maš denar pa željo in kompleks idi, ker to te nebo minilo. Pa kakkoli ti bo nekdo govoro ne rabiš it, če maš to v sebi idi. Jaz bi šla.takoj. to mi je največja želja :-) LP upam da zriktaš
2016 04 17
Jaz osebno nebi, še posebej če imaš fitnes postavo se bo videlo takoj da so umetne in nebo nič kaj lepše kot če bi imela manjše.
2016 05 02
Joj jaz bi si jih pa najraje dala zmanjšat. :D Ta kup pred mano me prav živcira. Je pa res velika razlika med pravimi in umetnimi. Se takoj opazi.
2016 05 05
👌👌> diva_diva: > Kar se tiče napredne tehnologije se niti nimaš ničesar bati; če boš šla na priznano kliniko in k dobremu kirurgu ti jih bo naredil za večno; nobenih vsadkov več ni potrebno menjati, so tudi nove oblike vsadkov ipd. ti pa svetujem da odšteješ kak € več in ti naredi res kvalitetno in tako kot se zagre. Nekatere ki pa imate predsodke da je "umetno" fuj pa.. raje zadržite zase niso potrebni komentarji da je punca ki si da kaj popravit za moške "sex bomba" .. 👌👏👏👏
2016 07 24
1 2 ... 5 6 7