Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Zgodbe iz spalnice, 18+ /

Povečanje prsi ja ali ne?

Mislim da je po operaciji šla na preglede samo takrat da so ji pogledali kako se celi zadeva in na odstranitev šivov. Sedaj pa po treh,4 letih mislim, da ne hodi, pač nevem zakaj bi če je vse ok =) ni to tok grozno, pregledi so na začetku potem pa tega ni več, razen če te kaj boli itd =)
2015 04 22
in to kar eni govorijo, da si moraš na 10 let menjati vsadke in nevem kaj, to je lari fari. Dandanes delajo operacije umetnih prsi že z tekočim gelom ali pa prav posebnimi gel vsadki, ki imajo doživljenjski rok trajanja, prav tako v primeru nosečnosti in dojenja ni nobenih težav s tem. Tako da je panika glede tega brezvezna, nekateri so pa pač premalo splošno razgledani in zato kvasijo neumnosti, brez da bi se prej pozanimali o resničnosti podatkov. =)
2015 04 22
Če si TI to želiš kar. Pusti te punce,če želi šbiti fejk pa ne vem še kaj. Imajo večje komplekse ;) pa niti pojma nimajo o tem . Glede na tvojo postavo ti bo edino pl.kirurg svetoval kakšno košarico ;)
2015 04 22
Samo, da se priključim - katera koli oseba, ki je imela v življenju kakršno koli operacijo, ve da celjenje zelo zelo boli :) Pred leti sem morala na operacijo in še danes se mi poznata dve brazgotini - ena čez cel hrbet in ena na strani. Ja, ni lep razgled in vmes sem šla na korekturo - neke vrste lepotna operacija. Takrat sem si obljubila, da kaj takega nikoli več ne storim - dodatno poškodovati telo zato, da bo po mojem mnenju lepše. Nato sem se začela ukvarjati s sabo in gledati bolj navznoter. Danes na te "napake" ne pomislim več, ker sem veliko več kot tisti dve črti. Kar hočem povedat je to, s posegom ni nič narobe, če ga ne pogojuješ - recimo, ko bom imela večje prsi, bom lepa, se bom imela rada. Nisem brala vseh komentarjev, ampak vsaki punci, ki razmišlja o posegu predlagam, da si iskreno odgovorijo od kje pravzaprav prihaja ta želja :)
2015 04 22
Lepo napisano Anjabutik :) Nisem imela nobene lepotne operacije in je tudi ne načrtujem, saj sem s svojim telesom zadovoljna. Če pa komu kaj ne paše, pa lahko stran pogleda [:sramezljiv] [:jezik]
2015 04 22
Moja sestra si je dala silikone pred 4leti in je zelo zadovoljna. Lepa oblika, solidna velikost... Super končni izgled,šivi se ne vidijo. So mehke in niso kot kamen. Ne potrebuje jih menjat- življenska garancija. Trenutno je ravno 3mesece po porodu in normalno doji. Tako, da ne drži to kar je zgoraj že ena zapisala. Skratka ni problemov. Težave so bile le na začetku, ker ona ima rada adrenalin in plezanje.. Tako, da nekje prvih šest mesecev ni mogla plezat, saj ni imela toliko moči v rokah. Ima pa vstavljeno pod mišico. Če te še kaj zanima mi pa lahko pošlješ sporočilo [:ljubek] Če imaš močno voljo / željo potem naredi to, ne bo ti žal.
2015 04 24
kakor ti paše, ampak vseeno menim, da je umetnost: sprejeti samega sebe brez umetnih dodatkov in sladil :) ker živim s takšnim mišljenjem in ker oddajam takšno "energijo", včasih slišim kako si punce želijo biti tako popolne kot js, kdaj pa kdaj mi povejo celo v obraz, me gledajo s hrepenečimi očmi in vzdihujejo kako sem lepa. pa mam male joške, zelo tanke lase brez volumna, velik nos, ne nosim niti umetnih nohtov ampak si jih znam z navadnim lakom tako lepo zrihtat, da izgledajo skoraj umetni... v resnici nisem popolna (ker popolnost ne obstaja) pa tipi še vedno padajo za mano kot sekvoje, brez da bi se trudla za njihovo pozornost in dajejo lepe kritike na mojo urejenost... res pa je, da se moreš znat naličit (ne pretirano), uredit nohte in obrvi, ugotovit katera pričeska ti najbolj ustreza glede na obraz in imeti smisel za vsesplošno estetiko pri oblačenju in nasplošno občutek za kakršnokoli estetiko. sliši se zakomplicirano, ampak skozi leta se naučiš obvladat + karakter nekaj doprinese. priznam pa, da imam športno postavo po genih (predniki so bili športniki in današnji del familije so še vedno atleti). umetne joške, umetne trepalnice, umetni nohti, umetni lasje... gor dol... vedno boš ti, ti. sebi ne moreš ubežat z ničemer pa če si sama sebi lepa ali grda tisti dan. drugi te vidijo zmeraj na isti način. pa še en velik plus malih prsi je ta, da lahko nosiš katerikoli dekolte, tudi do popka, če je treba in boš še vedno dobro izgledala. (moje mnenje) [:smeh]
2015 05 28
Ti se rihtaš da izgleda kot da imaš umetne nohte,se ličiš itn ..torej se gre za to kako boš drugim zgledala :) Saj daješ umetne dodatke nase. Kje si prebrala,da ona nopče biti ona? A zato,ker si želi pač večje oprsje si želi biti nekdo drug? Da bo všeč fantom? Drugega vam ne pade na pamet ,kot samo to :/
2015 05 29
Se stinjam s URSvrt. Je pa res da si jz več ne lakiram nohtov, ne likam las, napudram se redko, maskaro tu pa tam uporabljam (parkrat na mesec), nimam nič umetnega na sebi, pa še vedno sm ljudem (fantom) všeč, pomoje zarad energije... Sestra mi pravi da imam zelo lep obraz, da si ona takega tudi želi, ni vse v lepoti, nekaj je tut v energiji. Srečala sm punco, nič posebenga, ampak so vsi tipi zijal za njo, imela je nek energy, ko je bla ona zraven, nobene druge pogledal niso... [:rezoc]
2015 05 29
js se urejam bolj zase, ker se mi zdi to zabavno. včasih ko mi je dolgčas se naličim in potem sperem dol ličila in spet sprobam drug makeup in spet izbrišem... konec koncev sem po duši umetnik in umetnost imamo v familiji, tudi na take šole hodim pa tud ko nisem nikamor hodla sem se sama ukvarjala z umetnostjo, likovno teorijo znam kot abecedo. in če imaš umetniško in estetsko žilico ti gre praktično skoraj vse od rok, kar je povezano z domišljijo. res uporablam nekatere "umetne" produkte kot so: senčila, maskara, šampon, oblačila, rahlo podložen nedrček, lak za nohte itd... skratka v mejah normale tako, da sem še vedno prepoznavna v telo in obraz. brez nič ni nič. sicer pa nisem vedno naličena če grem po opravkih tudi pudra ne uporabljam, nisem kot iz škatlice. men se zdi pač pomembno, da si sam s sabo zadovoljen takšen kot si. ličila in vse ostalo je pa bolj za zabavo. pa sploh ni fora v tem, da bi kje prebrala, da ona noče bit ona. to sem mislila čisto nasplošno oz iz ene svoje osebne izkušnje kako ti samega sebe doživljaš in kako te drugi dojamejo. sej imamo vse s tem izkušnje. fajn mi je o tem razglabljat in ugotavljat kakšno mnenje imajo ljudje o lepoti :-)
2015 05 29
Ja,ona bi si dala povečat joške zaradi fantov:) Pa verjetno tudi prepoznavna z njimi več ne bi bila. Daj ne klanfaj neumnosti . če bi imela denar verjemi,da bi si ti tudi dala popraviti nekaj kar ti ni všeč na svojem telesu .Samo pač zdaj priznala ne boš ;)
2015 05 30
[:smeh] dvomim,da bi si dala povečat zaradi drugih, niso vsi enakega razmišljanja kot ti ;) Sorry sam men se zdi takšno razmišljanje pod nivojem.. Sama se urejam ZASE in ne za druge ,mene boli k* koliko ljudi me gleda in kaj si mislijo o meni. Pa spadam med hude bejbe ;) in sem zadovoljna sama s sabo [:jezik] naredila bi morda kakšen popravek ampak zgolj zase ; ) .
2015 05 31
Kaj pa če imamo denar in nas na sebi dejansko nič ne moti? Z vsem sem zadovoljna, z višino, saj lahko komot dam petke gor in sm od večine tipom še vedno nižja, morda bi imela malo večjo rito, ampak mi je moja ritka čisto všeč in si jo ne dam popravit (če je to sploh možno). Imam simetričen obraz in tako kot je Ursvrt rekla, s ličili in občutkom se da marsikaj naredit, všeč sm si tudi brez ličil... Puder sm si nazadnje sama izdelala, ker sm zelo svetla, pač ustvarjalnost lahko izraziš na več načinov. Če bo pa koga motilo to in ono na meni, pa lahko gre naprej :))
2015 05 31
heh se strinjam s predhodnicama. vrjemite, da si ne bi dala ničesar popravit, ker sem si res všeč taka kot sem :) dejansko se mi zdijo tisti a la: michael jackson, donatella versace, Valeria Lukyanova itd... res grdi in popačeni (seveda tudi odvisno koliko in kakšne lepotne operacije daš skozi). včasih, ko moja mami tarna, kako so vse ženske lepe in da se ona stara ji rečem, da naj niti ne pomisli na lepotno operacijo, ker bo samo še slabše. (ampak ne zdej mislit, da sem proti umetnim joškom, lahko da bojo super izpadle, čist odvisno) prav tako kot je priporočljivo sprejet samega sebe, da na koncu nisi zakompleksan je za pikico na i tud super, če se znaš starat dostojanstveno. (george clooney). če se zrihtaš letom primerno, boš neglede na to koliko si star oz "grajen" (suh, debel, čorav...) še vedno atraktiven. tudi sama večkrat pogledam kašno staro mamo, če se zna dobro zrihtat. uštimanega starega ata sem pa vidla samo 1x v življenju. pa še tisto za kar menim, da bi lahko bilo na meni drugače - vidim samo jaz. ostali menijo, da mi nič ne manjka. vse je v glavi [:tihsmeh] aja pa še nekaj kar se tiče ličil: včasih se mi zdi, da mi nič ne paše in da sem lepša brez vsega. odvisno od dneva se tudi tako oblečem itd. ni vedno isto. bilo je eno obdobje, ko sem si bila najbolj všeč takoj ko sem vstala iz postelje. [:smeh]
2015 05 31
[:nasmeh] Itak, sej če katera želi umetne joške, korekcijo nosu/ustnic... nimam nič proti, njeno telo - njene odločitve... Ja, pa itak da je vse v glavi, niso vsem fantom všeč "ritaste" punca ala Jenifer Lopez. Itak se z leti in porodi še razširiš :)) Tut jz rada pogledam za kako zrihtano omo, znajo biti prav fletne :)
2015 05 31
1 2 3 4 5 6 7