Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

Kje kupiti gel vložke za čevlje?

Pozdravljene! Zanima me, kje lahko kupim gelirane vložke za čevlje; vsaki novi čevlji me namreč ožulijo od zadaj in bi jih nujno rabla. Prav tako me zanima, kje se da kupiti one posebne nizke nogavičke za balerinke.
2013 05 19
Misliš stopalke (za balerinke)?
2013 05 19
Ja, to sem mislila, ja :) Veš mogoče, kje se jih da kupit pa koliko približno stanejo?
2013 05 19
videla sem jih v interšparu, gledala sem od polzele in stanejo okoli 2, 5 evra... Pomoje jih pa imajo tudi v dm-u in mullerju:)
2013 05 19
Poskusi deichmanna, če jih rabiš samo zato da te ne ožulijo, drugače sem pa jaz ta teden bila pri čevljarju ker mi iz čevljev noga ven skače pa mu rečem če se da kaj narediti da sem že poskusila on vložke ki naj bi pomagale, pa me je vprašal ali iz deichmanna, pa mu povem da ja da iz tam in mi pove da tisti nič ne pomagajo [:tihsmeh] za žulje pa ful pomagajo [:nasmeh]
2013 05 19
Ful vama hvala za odgovore, jutri grem definitivno v omenjene drogerije in v Deichmanna po stopalke in gel vložke :) Te gel vložke rabim ravno za žulje, ker imam trenutno do krvavega žulje od zadaj - zaradi onega roba od balerink [:ljubek] Kaj jih je več noter v paketu? Pa zanima me, če so samolepilni?
2013 05 19
Ja jih je več v paketu pa so samolepilni [:nasmeh] Meni so super.
2013 05 19
Najlepša hvala, komaj čakam, da jih sprobam [:nasmeh]
2013 05 19