Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Vsakdan /

Šola, služba, kariera /

Moda & affiliate marketing - POMOČ

obožujem modo, zato bi sedaj rada naredila še korak 'dlje' od prodajanja stvari na mojbutik in facebooku. Torej, slišala sem za tako imenovan 'affiliate marketing' - npr. če imaš svovj blog/stran/instagram profil in na njem oglašuješ izdelke od drugih modnih podjetij, npr- slikaš se z Gucci torbico, pod opis pa daš link od Gucci strani, kjer je to torbico možno kupiti, Gucci podjetje pa ti od vsakega prodanega artikla da 10% zaslužka od artikla. Zanima me, če katera ve kaj več o tem, kako sploh priti v stik s temi podjetji in kako postati uspešen :) Vsaka informacija mi bo prišla prav :) najlepša hvala [:ljubek]
2015 08 26
zelo težko ti bo to uspelo, je skoraj nemogoče :) kot prvo moraš bit ZELO popularen, torej imeti veliko bralcev, kot drugo je to zelo omejena stvar, imaš ogromno konkurenco, ne bo to z danes na jutri, se boš morala s tem ukvarjat kar dolgo, da boš kam prišla, sploh dobila bralce, ker ne bo dovolj par kolegic, ampak računaj da kar nekaj 1000... računa se pa tudi tako, da dobiš ti link od spletne strani in oni vejo, da je nekdo kupil torbico zaradi tvoje reklame, tako da kvečjemu dobiš procente od tega prodanega kosa.. to ni recept zaslužit eno mesečno plačo (zate, za tiste ki so v temu že dolgo mogoče), tako da če je to motiv ti priporočam kaj drugega [:jezik]
2015 08 27