Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Klubi, srečanja /

Kaj bi naredile na mojem mestu z to punco

Pisala je za menjavo in sva jo izvedli ker nisma bili zadovoljni z menjavo sma vracali nazaj poslala sem ji takoj naslednji dan jopa ona pa meni po 3tednih in mislim halo kako lahko prodajo kupuje tukaj gor ce je tako dolgo ni in že takoj ko je videla da ji ni ok bi lahko poslala nazaj ampak ni..in sedaj ima izgovore da ne razumem itd.dala sem ji negativen odziv in se seveda naekrat javila takoj in nato poslala jopico in ne zdi se mi fer da še potem ona meni da negativen odziv če sem ji ga jaz dodelila z pravico po njeni krivdi ne moji..in potem čes da zato ker nisem izbrisala odziva mi ga je dodela ..halo pa nemoreš tako delat potem nobena nebi bila negativna...in po tem ko nisem nič kriva mi dala dva minusa.in pol ona izpade bogo itd.punce skulirajte se ta pa je itaq podn ampak ne jaz nebom izbrisala. divaluna , pred 4 dnevi, 14:17 Nevem zakaj se cudis odzivom,... sem ti povedala ko bos zbrisala odzive ki si jih pustila zaradi tega, ker pac ne razumes nekih stvari jih bom tudi jaz! Drugace pa ni sans! Ker si takega obnasanja ne dovolim! Lp
2015 10 25
Ne pozabi kopirat in prilepit vse zaljivke, ki si mi jih pisala! S takim odnosom nebos ravno imela lepih odnosov na butiku! Pri meni pa vsekakor z zaljivkamo nebos nikamor prisla! Kak ti do mene tk jaz do tebe! Z razliko, da jaz ne zalim ljudi! Pa lep dan :)
2015 10 25
Punce,morem vam povedat oz. napisat,da sem z uorabnico divaluna sodelovala 2x in sem bila vsakič zelo zadovoljna s prejetim,kakor tudi z njenim odnosom. Upam,da vama bo uspelo urediti nevšečnosti :)
2015 10 25
Pa daj no divaluna z vsemi sem imela lep odziv samo ti si katastrofa...in se enkrat sram te naj bo ....kopiraj cist vse ....3tedne sem te pustila na miru kaj pa je prevec je pa prevec sory
2015 10 25