Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[NOV DESIGN] Poročanje o napakah na strani

uf.. jaz sem izgubila kar 10 odzivov.. :(
2015 10 31
mene pa ful moti da ne moreš videti vseh artiklov ki si jih všečkal naenkrat (moraš premikati všečke) namesto da se ti pojavi stran z vsemi od začetka do konca fuuul bedno :(
2015 11 01
Kje so sporocila?
2015 11 01
meni pa velikokrat ko kliknem na artikel ali hočem na naslednjo stran napiše Access denied :)) kot je včasih bilo opa nekaj je šlo narobe
2015 11 01
Jaz sem na telefonu, kjer sploh ni gumba za odpret pogovore. Niti ne morem pogledati svojih najljubsih. Na telefonu prav nic ne deluje. In tudi meni manjkajo odzivi.
2015 11 01
> katarina89: > > lili.dezman: > > kako pogledam izdelke, ki so mi všeč????? kaže jih namreč samo 12 in ko ponovno kliknem, se nekateri izdelki ponovijo, nekaterih niti ne najdem več. danes sem všečkala eno bundo, pa jo pod všečki ni.... čisto nepregledno. lahko kdo kaj svetuje, pomaga????? > Na vrhu, desno, imaš zraven Živjo (ime uporabnika), srček in Najljubše (tukaj se ti odprejo vsi všečkani artikli). hvala za odg., vendar imam jaz na vrhu desno lupo za iskanje, + za dodajanje artiklov in človečka za moj profil. še kakšna opcija?
2015 11 01
Pogrešam 45 nevtralnih odzivov in bi jih rada dobila nazaj. + vse to,kaj so punce pred mano napisale. Nov butik mi na žalost ni všeč,mi je popolnoma tuje.
2015 11 01
Tudi jaz ne morem urejat artiklov, vsi ki sem jih imela označeno kot izmenjaj so sedaj 1€
2015 11 01
Tudi meni manjka nekaj odzivov.
2015 11 01
Tudi meni manjka nekaj odzivov. :(
2015 11 01
Tudi meni manjka nekaj odzivov.:(
2015 11 01
Izginilo je nekaj odzivov.:(
2015 11 01
- Butik je popolnoma nepregledan, totalno načičkan, prejšnji je bil preprost in ljubek -Že prejšnjega nekatere niso znale popolnoma uporabljati, kaj šele tega -Po prvem šoku, ko se je stran spremenila in mi sploh ni bilo več do tega da bi zahajala sem gor, se danes le sprijaznem ampak me spet mineva, ker ne morem niti dodati novega artikla, niti spremeniti starega -Sploh ne vem, ali druge vidijo moja sporočila in artikle. (tudi vam lili.Dežman sem pisala, mogoce boste tukaj videli) Škoda, tole je bila kljub poplavi raznih second hand 'trgovinic' moja najljubša.
2015 11 01
kje se lahko prijavi uporabnico ki ima slike z neta
2015 11 01
> lili.dezman: > > katarina89: > > > lili.dezman: > > > kako pogledam izdelke, ki so mi všeč????? kaže jih namreč samo 12 in ko ponovno kliknem, se nekateri izdelki ponovijo, nekaterih niti ne najdem več. danes sem všečkala eno bundo, pa jo pod všečki ni.... čisto nepregledno. lahko kdo kaj svetuje, pomaga????? > > Na vrhu, desno, imaš zraven Živjo (ime uporabnika), srček in Najljubše (tukaj se ti odprejo vsi všečkani artikli). > hvala za odg., vendar imam jaz na vrhu desno lupo za iskanje, + za dodajanje artiklov in človečka za moj profil. še kakšna opcija? mogoče dostopaš do strani preko telefona, tudi jaz imam nato na desni strani to kar si opisala. možnost Najljubše se mi prikaže pri brskanju preko računalnika
2015 11 01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 54