Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Predlog....

Še en predlog ki mislim da bi bil fer za vse, da se omeji število tem , ki jih lahko napišeš na dan. Po eni strani bi bilo dobro to za administratorko, ki bi lahko sledila našim temam in pa za vse tiste, ki mislim da res že malo pretiravajo s tem, da napišejo več kot 5 tem na dan. [:ljubek]
2013 06 02
mislim da vem na koga je to letelo [:tihsmeh]
2013 06 02
ni slaba ideja.. sam kaj ko ene objavljajo 100x na dan eno pa isto temo, pa prejšno vedno pobrišejo.. [:jezen]
2013 06 02
-50% na vse artikle razen ... hahahahah ups malo preveč direktno [:tihsmeh]
2013 06 02
Razen jeans mašne [:smeh] [:tihsmeh]
2013 06 02
js grem pa na pošto zle tk da pohitte [:smeh] [:smeh]
2013 06 02
ta pa se res nikoliii ne naveliča.. [:omoticen] [:tihsmeh] [:smeh]
2013 06 02
na tem butiku je tooooliiiiko uporabnic da za ene sploh ne vemo in je težko nekaj najti če ne iščeš nekaj določenega. Tudi jaz rada dam kakšen oglas [:zalosten] vedno se najde kdo nov, ki ga zanima katera stvar :) ne bodimo nepotrpežljive :)
2013 06 02
Ja Sandra to je pa čista resnica......nevem samo meni se zdi, če bi jaz pisala po tolko tem na dan, bi s tem odbijala kupke [:sokiran] ali pač ne?? Nevem meni je samo bedno, ko grem na forum, bi rada zvedla kaj novega, ali pa če je kaj pametnega zame pa pogledam....nimam nič proti tem dekletom, a zadnje čase so pa ene res tećne postale in svinjajo forum z bednimi temami. Jaz pravim, napiši enkrat, katero bo zanimalo bo že prebrala, če ne bo nič, probaj naslednji dan.... ne pa tukaj pisati vsako sekundo, kot da zgleda da nimaš kaj drugega početi
2013 06 02
Hehehe, dejansko sem tudi jaz imela sprve to v mislih. Je pa fora, da bi adminka verjetno ful tezko sledila vsemu, glede na to, da se trenunto ukvarja s tem da punce kupujejo kolicinsko na ebayu in pol tu prodajajo po megalomanskih cenah ipd. Ker je takih punc ful. Drugace pa ja, tudi mene zivcira uporabnica beliutrinek, ker od zjutraj do vecera objavi 100x pa to eno in isto! [:zafurstriran]
2013 06 02
Kitkat jaz se strinjam s fashionistko. Ker res objavi preveckrat, ma pa vedno isto foro. Bi blo drugo ce bi nevem nalozla nove stvari in mogoce za to objavla, pac v zdravi meji. To pa je res ze prevec. Saj se vsaka nauci da lahko klikne vec tem in najde tam od vseh. Itak se njene teme velikokrat med prvimi pojavljajo... Kar pa ni potrebno.
2013 06 02
Ja saj pravim, s to temo nisem mislila nič slabega, tudi jaz rada pustim kak oglas, samo ne pa 10krat na dan
2013 06 02
se popolnoma strinjam, Fashionistka.. jaz že iz principa pri takih ne bi kupila, ker mi gre na živce, da ti dobesedno vsiljujejo nakup.. [:jezen] a žal enim puncam pač ne gre dopovedati, da bodo z neprestanim objavljanjem enih pa istih tem, odbile potencialne kupke.. [:nasmeh]
2013 06 02
@FASHIONistka Dober predlog...upam, da bo upoštevan :)
2013 06 02
1382 objav ima ženska [:nasmeh] Mislm, če je pa to normalno, pol pa res ne vem.. [:ljubek]
2013 06 02
1 2