Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

ojla punce, pomagajte še ena prevarantka!

a je katera od vas sodelovala z Lucija1-SABINA POSTRUŽNIK, OB POLJU 5, 2212 ŠENTILJ ?? namreč naj bi naredili menjavo in se je zdej zbrisala iz butika..kaj naj naredim?:/
2013 06 06
To greš na izlet k njej domov in ji rukom objasniš. Bolanija kaj se dogaja, res k a t a s t r o f a!
2013 06 06
Ja pa a veš ko bi vsaj bilo za mali denar, je pa vzela neki kar sm imela ceno 20 1ur.. ma ja res se bom zgleda mogla oglasit, kake babe fukjene ej, res nemorm drugač rečit, ne fer do tistih ki smo fer!
2013 06 06
aja pa res, jo ej skoda da nisem prej zasledila :(
2013 06 06
Drugače pa se strinjam z vami punce, sicer mene ni okradla ampak mi niti za vas-druge ni vseeno, ki jih je pokradla.
2013 06 06
nevem kaj sploh iščejo take punce tuki gor res, mislim sej ji bom res šla na dom, pa naj mi plača a mislite da je to pravi naslov ali mi je še tega kr enega povedala? je še kiri mogoče dala takšen naslov? :)
2013 06 06
Dobr bi blo, da bi mel tko eno oglasno desko prevarantk in da se vanjo napiše kdo in kje je, da bi blo res pregledno. Pa se lahko še ekstra odpre tema in v njej detajlno obrazloži, ker tkole se pa zgubi v tej vesoljni poplavi tem in se potem spregleda. Ena pregledna oglasna deska prevarantk, dostopna na forumu kot poseben topic.
2013 06 06
Minka, mal poglej v TIS, če se ujema priimek s tem naslovom pa poguglej jo, to se vedno kej najde, če ne druga pa na fejsbuku.
2013 06 06
ja to bilo res super, da bi vse vedele katere so! Mislim da si dobena tega ne zasluži da jo ene ko nimajo pametnejšega dela zajebavajo dobesedno v glavo,,,
2013 06 06
izgleda da jih je res ogromno, ziher se poznajo med sabo voluharke :)
2013 06 06
Pejt domov k njej, to je za kozlat:((((( Se strinjam z idejo hokuspokus...
2013 06 06
Ja hokuspokus, sem pogluglala nič ne odpre, na fbju je samo ena sabina ki se tako piše in je malo bolj okrogla, nevem ali bo spravila s št gor. sem bom fanta uzela zraven in boma šla na dom, 20 eurou ni malo.. ja res jih je ogromno, ...vse se vrne pravijo:)
2013 06 06
hvala vsem za nasvete!!! [:ljubek]
2013 06 06