Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Način komunikacije

Mogoče ne ravno način komunikacije, ampak pravopis :-) Recite mi, da sem nadležna, sitna, tečnoba z velikim T, ampak mene rahlo (z)moti, če vidim, da punca v svoj odgovor ni vložila 0,000000001 % truda. Površnost, pa naj bo pri pravopisu, vsaj po mojem mnenju kaže tudi na površnost stika (gre le za vidni medij in se moramo na ta način "izkazat") in konec koncev tudi na pomanjkanje spoštovanja potencialnega kupca. Mešanje črk, npr. b z v ... in vseh sosednih črk na tipkovnici + kratki odgovori tipa "Ja" brez kakršnegakoli pozdrava ... Mene to zmoti. Saj vseeno kupim, artikel mi je pač všeč, drugače ji ne bi niti morila (ker včasih se mi zdi - glede na površnost odgovora - ravno to, torej da morim). Pa nisem ena od ta tečnih, če se bo kakšna spotaknila ob moj (domnevni) karakter :-) Če mi je artikel všeč, postavim mogoče maksimalno eno vprašanje, po večini pa samo napišem, da bi kupila, in vprašam, kam nakažem/pošljem denar. Če je prodajalki odveč sestaviti en normalen sestavek na to, pa ... Saj ne pričakujem zdaj hvalospevov :-) in cele epske pesnitve meni v čast, ker bom pa zdaj kupila tisto majico za 5 €, niti v goreči blaznosti ne iščem manjkajočih vejic, ma vsaj en pregled za tistim, kar dotična napiše, bi pa rada videla, ker majkemi (:)), marsikatera odgovori tako, kot da ji je to ta zadnja briga na svetu. In kako se naj človek počuti? Kot tisti, ki kupuje iz druge roke. Aja, saj res :) No, droben glasek mi pravi, da bi te punce odpisale tako tudi, če bi prodajale diamante za par milijonov mrs. Trumpovi ;-) Ne vem za vas, ampak jaz, ko pridem v butik (dejanski ali pa tale spletni), pričakujem pozdrav, (nasmešek), prijaznost, "Hvala", na koncu pa tudi "odzdrav".
2017 03 18
Se strinjam😀vecina punc je prijaznih in kulturnih.so pa tudi nepismene in nekulturne in to kar nekaj punc ki imajo 200 in vec pozitivnih odzivov😨😨groza res.
2017 03 18
Ja, pa toliko pozitivnih odzivov ... 😊 Res je več kulturnih in prijaznih, zgoraj opisane v mojem postu so, hvala bogu, bolj kot ne izjeme.
2017 03 19
Bonnie,super napisano. Bravo!!!😀 Popolnoma se strinjam. Včasih niti odgovora ne dobimo na svoja vprašanja.
2017 03 19
Tudi jaz se strinjam :) Moti me pa tudi to, da napišeš SPOROČILO ZA POVPRAŠEVANJE po izdelku vidiš, da je bila punca dosegljiva, ampak odgovora od nikjer... Mislim, halo!! :/
2017 03 19
Se strinjam. Lepše je dobiti prijazno napisan odgovor s pozdravom... Veliko punc odpisuje iz telefona na katerem daljša pisanja zahtevajo več truda. Ampak vseeno bi lahko bil odgovor kratek, jedrnat in prijazen. In vsaj hudi zatipki popravljeni. 😊
2017 03 19
Ja, šteje celotna izkušnja, ne le kupljena roba ... in ko se oblečem v tisti cute bež plašček :-), pomislim na tisto prijazno, simpatično Vildanco, Diamonds, Tjašo, Natalio, od katere sem ga kupila ... Druge potonejo tako hitro, kot so spacale svoj odgovor :-) In točno to, manilu: Lahko je odgovor kratek, pa še vedno s stilom, prijazen itd. itn. Pa tudi ni treba, da je punca z odgovorom zgled slovenistom, ampak da so - kot si odlično napisala - vsaj hudi zatipki popravljeni :-) Sem že doživela, da se je zatipkala že pri skopem "ja", je bilo že to pretežko :D bezdia, MancaM, to pa tudi mene jezi :/ Zakaj dajo artikle sploh gor, če jim je težko jih prodat?!
2017 03 19
Pa še to: Pri takih puncah ponavadi tudi pri opisu izdelka šepa. Ni navedene ne številke, kaj šele navedbe materiala ... in pol so ti všeč eni salonarji in s tako tam po enem tednu KONČNO prideš do tega, da izveš, da gre za št. 38, čeprav je vsak dan gor.
2017 03 19
Hihi! Mene ta način pisanja tako zelo spominja na mojo mami! Ni najbolj vešča tipkanja po telefonu in mi vsake toliko povzroči *mini heart attack* zaradi neuporabe vejic! :D
2017 03 21
:D Če bi manjkale samo vejice, bi bilo še dobro ;-)
2017 03 21
Se strinjam v celoti z napisanim :) Da ne govorimo o tistih, pri katerih potrebuješ doktorirat, da sploh ugotoviš, kaj bi rada imela od tebe :D
2017 03 21
:D
2017 03 22
😁
2017 03 22
Nekatere punce so tujke jaz naprimer z česki republiki in pravopisa rez dobro nepoznam in sm pismena!kaj me pa moti vec da se zmenim da kupim artikel in punca mi vec ko 26 dni od dogovora niprsla pogledati racuna, isto stranico imamo tudi v na česki in deluje 100 x bujs ku tle puncam ni tezko opisati mere izdelka,barvo in druge podatke o artiklu oziroma u kaksnem stanju je ce ima poskodbe atd. Tle se pomavadi pise samo predam hlace ker mi niso dobri pol pa sledi vecna in dougotrajna komunikacia in nakoncu ugotovote da hlace so v drugi stevilke ker se je punca slabo oznacila velikost,lahko tuki sedimo in stejemo koliko napak ima ta stranica
2017 03 23
Veronika52: To je čisto ena druga zgodba. Saj se pa ja takoj vidi, da gre za tujko in take ne bi nikoli obsojala. Pravzaprav super pišeš za tujko ;-)
2017 03 23