Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Ne razumem punc

Ne razumem punc, ki napisejo pvt sporocilo, da si zelijo dolocen izdelek in zraven ne napisejo niti ali je se na voljo, nevem karkol jih zanima o stvari, ki jo prodajam...ko pa napisem kaj te zanima...ne odpisejo sploh...ne razumem a sm jst tuki nora al kaj. Kaj sploh pol klikas, da si zelis, ce nisi zaintereseran....haloo...
2019 04 16
Tudi meni... Jaz vedno napišem v sporočilu kaj me zanima. In enako, ja... Ko odgovorim na tako sporočilo, največkrat sploh ne dobim odgovora. :(
2019 04 16
![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/821920d07a52157458f02e0850ef23e6.jpg) Kar pa še manj razumem, zakaj prodajaš stvari, če jih dejansko nočeš prodat :@ x-)
2019 04 16
Meni se to tudi dogaja. Dovolj pogosto, da sem se že kar navadila. Mi pa gre še bolj na živce, ko komu napišem bančne podatke, ker "hoče" nekaj kupit, pol pa ne duha ne sluha od njih. Sem pa zato pozitvno presenečena, ko kdo odgovori in prijazno napiše odgovor, tudi če pozno ali da je kaj ne zanima :D
2019 04 16
Meni se zdi, da punce, ki pošljejo prazen "želim si" pomotoma zamenjajo s tem, da hočejo stvar dodat med "najljubše". Ker v večini primerov, ko take nato vprašam, če jih zanima nakup, sploh nič ne odpišejo. Ponavadi gre tudi za kakšne novejše uporabnice na mojembutiku.
2019 04 17
> N12300: > Meni se zdi, da punce, ki pošljejo prazen "želim si" pomotoma zamenjajo s tem, da hočejo stvar dodat med "najljubše". Ker v večini primerov, ko take nato vprašam, če jih zanima nakup, sploh nič ne odpišejo. Ponavadi gre tudi za kakšne novejše uporabnice na mojembutiku. Tudi mozno ja...
2019 04 19
> Ajanelaja: > Meni se to tudi dogaja. Dovolj pogosto, da sem se že kar navadila. Mi pa gre še bolj na živce, ko komu napišem bančne podatke, ker "hoče" nekaj kupit, pol pa ne duha ne sluha od njih. Sem pa zato pozitvno presenečena, ko kdo odgovori in prijazno napiše odgovor, tudi če pozno ali da je kaj ne zanima :D Tudi meni...ce kdo rece, da bo kaj kupil mi je ze cudno in potem, ce rece, da bo nakazal...si mislim ok saj nw bo...in potem vidis na trr denar in si reces..oo hvala bogu se obstaja nekdo normalen hehe
2019 04 19
Meni vsak dan piše par takšnih 😁 Pa kaj čem. Vsaki prijazno odpišem, ker sem prijazna oseba, artikel pa prodam tisti, ki prva dokaže najbolj resen namen, da podatke, nakaže denar ali prva pride osebno ponj. Me pa ne moti, če punce povprašujejo. To je normalno. Smešne so tiste, ki neki najavljajo, potem si sto let zmisljujejo razne reci, nato pa odpovedo. Zaradi ene sem enkrat rezervirala artikel, po katerem je bilo ful povpraševanja. Ko ga je pomerila, pa se je komaj stlačila vanj in iz njega (čeprav mi je v sporočilih zagotavljala, da je suhica). Ah ... 🙁🙁🙁 Ampak - nasmeh na obraz in blabla ... 😉 To je bila dobra šola, da se takšnih rezervacij dolgovezenj več ne grem 😎
2019 07 01