Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Vsakdan /

Dom /

bio home čistila (ekološko razgradljiva)

Sama sem pred kratkim izvedela za tale čistila, ki so okolju prijazna .....meni so super...Priporočam za info in pomoč pri želji po naročilu kakšnega od čistil sem na voljo mr.wipes večnamesnsko sredstvo za čiščenje 500ml (koncentrat za redčenje) z bio razgradljivo formulo ohranja naravo in zagotavlja popolno čiste kuhinjske površine in posodo. Lahko se uporablja za čiščenje mize, preprog, zaves, keraminih površin, kopalnice, odtokov, ter aluminjastih, plastičnih in kovinskih površin. Ne vsebuje fosfatov, sulfatov ter belila in klora, tako da je nežen do rok in se lahko uporablja tudi za ročno pranje. EKO FORMULA vsebuje koruzno, kokosovo in palmovo olje, ki ščitijo in negujejo roke. od istega proizvajalca je na voljo: - sredstvo za čišščenje parketa in lesnih površin - detergent za ročno pomivanje posode - sredstvo za čiščenje wc školjke - sredstvo za odstranjevanje madežev iz oblačil - odstranjevalec rje in vodnega kamna - detergent za pranje perila - mehčalec za perilo - krpe za čiščenje Po čiščenju ni potrebno izpiranje. ![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/5b31f6ec90f53209b1baeaa31cf4a2ba.jpg)
2019 05 26