Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Zdravje /

CBD konopljini vršički

Punce, odkrila sem ekipo www.manituherbs.com/sl/ Manituherbs . Izdelujejo konopljo z vsebino CBD kanabinola, ki pač ni psihoaktiven, kar je men cool. Kaj pravite? Jih katera pozna? Ima kdo kakšno izkušnjo s CBD-jem?
2021 02 17
Hej :) Jaz sem precej že pregledala vsebin glede konoplje. Izkušnje seveda segajo v leta srednje šole, kjer smo včasih prakticirali kakšen skajen đoint ob vikendih. Ta filozofija sproščanja se mi zdi bi se mogla prenesti v sedanje odraslo življenje. Je drugačen občutek kot po dveh kozarcih vina. Tam je bil seveda prisoten še THC, CBDja pa verjetno takrat še ni bilo. Po vseh teh letih je potem na trg prišel tale CBD z velikim pompom. Ampak tudi v teh izdelkih je nekaj malega THC, drugače skoraj da ne čutiš razlike med cigaretom in zvitkom. Sem preizkusila CBD kapljice in jih moraš vzeti kar precej. Tisti vršički na petrolu pa so bolj mačji kašelj kot kar koli drugega. Nekaj vseeno naredijo a so že tako preveč posušeni, da niso ravno za na police. Mogoče bi bilo bolje reči kakšno o kozmetiki iz konoplje. Za vse tiste, ki jim različne alergije povzročajo težave je to odlično. Sama sem preizkusila, ko sem imela alergija in je pomagalo. Ne vem pa, ali je to resnica, ki se jo lahko kar posploši. Preko kreme konoplja ne more vstopiti v kri, tako da tudi ne pride do možganov, zato si ne misliti, da boste s tem lahko postale sproščene. Pomoje nas bo vedno več takih, ki bomo z užitkom kakšnega prižgale oz. vzele nekaj tega olja ob večerih, ko so vse stvari že postorjene in je čas samo in zgolj samo za užitkarije. Opozoriti pa moram, da sam CBD, izoliran od ostalih stvari v konoplji ni vreden prav dosti. Hvala bogu, da zakonodaja dovoli tistih nekaj malega THC.
2021 03 12
Ni pa za reči dvakrat, tako kot v Ameriki, da bomo tudi mi kmalu lahko kupili različne sorte konoplje za različne težave. To se mi zdi je sicer še v povojih pri nas, a bo nekoč tudi sem prišlo. Predolgo je politika nastrojena proti črncem zatirala konopljo zaradi tega, sedaj pa je čas za ponovno odkrivanje vseh dobrih lasnosti, ki jih ponuja. Velikokrat sem že slišala, da si pri raku pomagajo s hašiševim oljem, ki naj bi zatiralo raka. Sama sem sicer skeptična glede tega, saj to vendarle ni taka čudežna rastlina, ki bi kar vse rešila. Po drugi stran pa mislim tako, da če bi sama zbolela, bi bila vesela vsake večerne utehe in pomirjanja, da bi lahko zaspala. Gotovo ni prav nič prijetno zvečer ležati v postelji in razmišljati ali boš sploh doživel naslednji dan. Za vse tiste, ki bi rade preizkusile CBD konopljo je verjetno najlažje to storiti s kajenjem vršičkov kot pravi Katja, če pa želite biti bolj diskretne, pa so za to boljše CBD kapljice. Zvitek menda vemo kako narediti, glede CBD kapljic pa lahko preverite informativni vodič. Sama sem prebrala že kar nekaj člankov na portalu Konoplja Zdravi in za vse novinke priporočam najprej branje tega članka: https://konopljazdravi.si/cbd-olje/cbd-olje-uporaba/ In še enkrat - naj vas stara stigma ne odvrne od boljšega počutja. Alkohol je klasificiran kot bolj trda droga v tujini, ker si od nej dejansko lahko odvisen, saj vsi poznamo zdravljenje na psihiatriji. Upam, da se kakšna opogumi :")
2021 03 12