Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

Rabim vaš nasvet glede morebitne nepoštenosti

Drage uporabnice, lepo bi vas prosila za nasvet. Z uporabnico na tem butiku sva se zmenili za menjavo parfumov v znesku 650 evrov. Jaz sem ji paket, ki je tehtal 3,5 kg, poslala takoj naslednji dan in uporabnica je bila zelo zadovoljna s prejetim. Dodala sem tudi nekaj dodatnih daril. Ona mi je svoj del poslala čez nekaj dni. Pošiljka bi morala vsebovati 3 parfume v vrednosti 150, 200 oziroma 300 evrov (posamezno). Ko mi je posalala fotografijo potrdila o poslani pošiljki, je bila navedena teža 0,612 kg. Sporočila sem ji, da je ta teža premajhna za 3 parfume (imam izkušnje s pošiljanjem parfumov). Odgovorila je, da je ona zapakirala vse in da so morda nekaj zamešali na pošti. Ko sem pošiljko prejela, je vsebovala tole: ![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/7a21ed99b85525eff140f40b99cf42f3.jpg) Ker sem bila povsem šokirana, sem ji pisala, naj mi vrne vsaj del mojih parfumov. Ona vztraja, da je za škodo odgovorna pošta in da ona ni kriva za nič. Prav tako je povedala, da pošiljke ni zalepila in da je verjetno stvar odprl poštar in ukradel tretji parfum. To mi je zelo čudno, ker je bila teža pošiljke ob prejemu, ko sem jo stehtala, povsem enaka kot na njenem potrdilu. Prav tako sem pozneje ugotovila, da je bila fotka manjkajočega parfuma, ki mi jo je poslala, prekopirana z Etsyja. Prosim za nasvet, kaj naj naredim, saj menim, da sem bila oškodovana za 500 evrov v obliki parfumov. Vrniti mi noče ničesar
2023 04 19
Po domače rečeno vas je "nategnila".
2023 04 19
se strinjam z Branko, po suhem
2023 04 19
Jaz bi ji dala neg. odziv in jo izpostavila z imenom in priimkom po vseh fb skupinah ki so namenjene temu (torej nateg).
2023 04 20
Upam da ste ji dali negativen odziv.
2023 04 20
Predlagam sledeče: - OBVEZNO ji napišite na profil ne samo enega, temveč kar 2x NEGATIVNA odziva; napišite točno, kakšne težave ste imela z njo in OBVEZNO priložite vsa dokazila (vse iz vaše strani in toc kar je ona vam poslala- VSE dodajte zraven k negativnim odzivom), - PRIJAVITE jo adminu Mojegabutika- prav tako pojasnite vse stvari, - tukaj na FORUMU, na vseh FB skupinah jo izpostavite, priložite fotografije in dokazila, da bodo tudi vse ostale kupke in kupci vedeli, kakšna nategunka je, da se še ostali ne opečejo v primeru sodelovanja z njo, - svetujem vam, da sodelujete tukaj gor le z uporabnicami, ki imajo preverjeno VSE samo POZITIVNE odzive. Na ta način se lahko izognete morebitnim nategunkam (to velja tudi v primeru, da so top uporabnice- npr. 300 pozitivnih odzivov, vendar tudi nekaj - odzivov; govorim iz izkušenj, ker je me je nekaj let nazaj nategnila ena tukaj gor za 30€, pa je bila ena izmed TOP uporabnic, je pa imela tudi nekaj neg. odzivov), - v primeru, da sodelujete z uporabnico, ki še nima nobenih odzivov, se poskušajte dogovoriti za osebni prevzem/osebno menjavo artiklov. V koliko to ni mogoče, pa se dogovorite z uporabnico, da vam ona prva pošlje artikel (če gre za menjavo), v primeru nakupa pa naj vam pošlje paket, ki ga plačate po povzetju- vendar kljub temu še vseeno pazite; boljse se je dobiti v živo, danes skoraj nikomur več ne gre zaupati... Srečno! 💪🏻🔆
2023 04 21
- lahko jo greste prijaviti tudi na policijo, sicer sama ne vem točno, kakšen je postopek, predlagam, da pokličete na najbližjo policijsko postajo in povprašajte. Lahko pa tudi katera druga uporabnica napiše, kakšen je postopek v takšnem primeru, ko se gre za krajo. Res mi je žal, da se vam je to zgodilo... Vem, kako se počutite. ❤️ Že meni je bilo zelo hudo, ko me je tista krota nategnila za ubogih 30€... Glavo po konci, naslednjič pa res pazite, s kom sodelujete. Vedno pred sodelovanjem preglejte profil uporabnice/uporabnika, poglejte odzive in se v primeru slabega občutka raje odločite, da ne sodelujete z tako osebo. ✨
2023 04 21
Da vas malo obvestim glede novosti. Po dolgem detektivskem delu, sem oba goljufa dobila. Vrnila sta mi del mojih parfumov, za ostale (ki sta jih medtem že prodala), pa nakazala 195 evrov. Dolgujeta jih še 35. Ker mi jih nočeta vrniti, zdaj razmišljam, da bi prodala, kar sem dobila od njiju, vendar nisem sigurna, da je tale Chanel original
2023 04 25
zakaj pa niste dala negativnega odziva? :s tako samo dopuščate, da so nepošteni še naprej in da ogoljufajo še koga
2023 04 25
Ker imata tukaj kakšnih 10 profilov in mi grozita. Na žalost imata moj naslov in me je eden od njiju že obiskal ob 10:30 zvečer
2023 04 25
Super da ste resili zadevo. Bolano. Da so tukaj gor taki bolniki. Upam da nobena ne bo nasedla če prov se ne ve kdo so.
2023 04 25
ok vzamem nazaj ,:( katastrofa...
2023 04 25
> Katjusha_77: > Ker imata tukaj kakšnih 10 profilov in mi grozita. Na žalost imata moj naslov in me je eden od njiju že obiskal ob 10:30 zvečer Omg, bolniki
2023 04 25