Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

Opozorilo na prevaro

Ker sem zasledila, da je prišlo do prevare pri nakupu, bi rada opozorila na še eno prevaro. Kupka mi je poslala potrdilo o plačilu (status v odbelavi), medtem pa je bilo nakazilo preklicano na banki. Kupka je trdila, da je bil njej denar trgan ampak temu ni bilo tako. Tako da preden oddate pakete počakajte, da je denar viden pri vas na računu. Inicialki kupke ŽH
2023 11 28
Hvala za opozorilo in opomin. Jaz sem se naučila tudi, da pošiljam izključno s sledenjem. Podarila sem eni mamici poporodni pas, plačala navadno poštnino in rekla, ko prejmete paket, mi pa nakažite. Pravi, da paketa ni dobila, jaz pa tudi nimam nobenega dokazila. Saj gre res le za slabe 3 EUR, ma tudi drobiža se hitro nabere lep kupček, če si preveč dober in naiven …
2023 11 28
> 73TamS: > Ker sem zasledila, da je prišlo do prevare pri nakupu, bi rada opozorila na še eno prevaro. > Kupka mi je poslala potrdilo o plačilu (status v odbelavi), medtem pa je bilo nakazilo preklicano na banki. Kupka je trdila, da je bil njej denar trgan ampak temu ni bilo tako. > Tako da preden oddate pakete počakajte, da je denar viden pri vas na računu. Inicialki kupke ŽH Dej ji minus in piši adminu. in hvala <3 za opozorilo.
2023 11 29