Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Moda /

Kje kupujete spodnje perilo/ s katero znamko perila ste najbolj zadovoljne?

Hej punce, mene pa zanima, kje kupujete spodnje perilo, oziroma s katerimi znamkami ste najbolj zadovoljne? Jaz največkrat sicer zavijem v H&M, ampak zadnje čase opažam da težko najdem primeren model modrčka.. če je obseg ok, pa košarica ni, ali obratno... nekatere so ful pohvalile Benetton, druge Skinny, ene kolegice so navdušene nad Intimissimi.. kje pa ve najraje kupujete perilo, oziroma tudi če prek interneta, katere znamke priporočate? Da so ok: in po modelih, izbirah barve, kvaliteti materialov... ? [:nasmeh]
2013 02 18
Jaz sem modrčke vedno kupovala v trgovini La Senza bli so noro dobri samo trgovine baje nažalost ni več so jo zaprli,jo bom kr pogrešala..meli so pa dobre modrcke not čeprav drage... drugače pa kjer kej najdem je lahko tudi H&M ali pa ena trgovina v Lj-Fuzine ki se imenuje SABA je tudi dobra sam ima tudi drage modrčke... [:rezoc]
2013 02 18
Meni sta super H&M in Intimissimi [:ljubek]
2013 02 18
Intimissimi sam so ukinila klasičen model tangic in mi res ni jasno zakaj... [:jezen]
2013 02 18
Aja pa Saba v Fužinah je tudi top...pa skos so neke akcije in znižanja...
2013 02 18
prav imas Vaannaa si iz fuzin?
2013 02 18
Hm, ja pri nas v MB so zaprli La Senzo in jo full pogrešam [:zalosten] ne vem zakaj, a res ni šla prodaja ali kako.. sicer modrčka nisem imela priložnost kupit, sem pa bila zadovoljna s hlačkami, pižamicami... drugače pa namesto La Senze imamo sedaj v Europarku Women's Secret.. pižama mi je ok, mogoče se podam še na ogled modrčkov.. hvala za vaša mnenja, še kakšni predlogi dobrodošli [:rezoc]
2013 02 18
ja pri nas so jo tudi zaprli,je pa res tudi pri nas v city parku ta trgovina..:) skoda rees ker je bla zlo dobra trgovina modrcke je mela super,kvalitetne...nikjer ne najdem vec takih [:nasmeh]
2013 02 18
kaj pa Lisca? sicer je tudi dražja no, ampak ali katera pozna modele modrčkov, je ok?
2013 02 18
sem imela tudi lisco že ja modrček moram rečti da ni slab.. [:nasmeh]
2013 02 18
Hvala, bom poskusila različne znamke.. pa upam da končno najdem nekaj kar mi bo ustrezalo [:sramezljiv]
2013 02 18
tezko je pri izbiri moodrčka vsaj meni,sem zelo zbircna in mora bit tak kokr si ga zamislim hehe... sej pravm se vedno imam od la senze nevem kaj bom ko nebosta vec uporabna hehee
2013 02 18
sej to je, tudi jaz izbirčna, pa kar nekako ne najdem pravega modela, oziroma se res namatram, tako da mi je kar muka to kupovati [:tihsmeh]
2013 02 18
ja enako,jaz imam rada modrčke malo push up ki lepo nardijo dekolte (la senza) sej pravm hehehe... sej se najde tudi v C&A trgovini majo dobre sem opazila samo se nisem kupila ničč... [:nasmeh]
2013 02 18
jaz pa mogoče malo podložen, ne pa un trojni push up, to ne, hmmm, no C&A pa sploh ne bi nikoli pomislila, bom šla pokukat [:ljubek]
2013 02 18
1 2