Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

Želite prijaviti uporabnika? "Uradna črna lista"

mene je enkrat ona prav nazmerjala da sem čudna, ko po eni slabi izkušnji od prej nisem želela z njo sodelovat [:tihsmeh] ta res ni čista v glavi
2015 09 15
ampak špela ferk, tudi ti nisi nedolžno jagnje tu! poglej svoje odzive, pa še iz svojih prejšnjih profilov
2015 09 15
...In kaj sledi? Punca mi vrne negativen odziv. Prej je bilo čisto vse ok, v trenutku, ko je videla, da je dobila negativen odziv pa ni bilo nič več dobro- artikel, ki sem ji ga poslala naj bi bil kao raztegnjen, celo rekla je, da je ona čakala na moj paket, a potrdilo imam, da je bil odposlan takoj po najinem dogovoru. Da se greš pa lagati, da bi sebe olepšal in da greš pisati slab odziv le zato, ker si ga sam zaslužno dobil....to je pa čisto zadnje in svojevrsten primerek. Aja, še to naj omenim, da ko sem ji napisala, da se itak že po tem, da mi je najprej napisala pozitiven odziv, nato pa negativen v trenutku, ko ga je ona dobila vidi kaj je res na stvari je šla takoj izbrisati prvotni pozitiven odziv. Seveda sem prej naredila že screenshoot-e odzivov in pogovorov :-) . In še čudno ji je bilo zakaj sem ji pustila slab odziv! Alo, a si je mogoče zaslužila pozitivnega? S čim za vraga? Ok, majčka, ki sem jo dobila je bila ok, samo takšen odnos ni pa ničemur podoben. A sem prezahtevna mogoče? Morebiti prekritična? Zatežena?
2015 10 21
ta seve res ni čista v glavi... 1x sem sodelovala z njo (preberite moj odziv, piše kaj je bilo). nekaj časa kasneje mi piše za menjavo. ker sem si zapomnila slabe izkušnje z njo, sem ji lepo povedala, da z njo ne želim sodelovat, ker nazadnje nisem bila zadovoljna ne z artiklom, ne z odnosom; ni težko sklepat, kaj je bilo, jaz sem ''ta čudna'' in ''grda'' in nevem kaj še vse, še čudno da nisem dobila negativnega odziva zaradi tega... skratka, groza
2015 10 21
> AdminMB: > Ker sama kot administrator še nisem ustvarila posebne teme za pritožbo nad določenimi uporabniki, sem se odločila da to storim zdaj, saj je težko slediti čisto vsaki temi v kateri opistujete svoje nezgode [:sokiran] > Da bo vse lepo na enem mestu bi vas prosila, da odslej svoje problemčke pišete v komentarje pod to temo. Da s tem ne bomo kršili zakona o varstvu podatkov, bi želela da se držite treh pravil. > 1) Vedno objavite link do butika uporabnika, ki ga želite prijaviti, osebne podatke obržite zase! > 2) Opišite svoj problem v temi na kratko (Da opozorite uporabnike) in meni v mail na dolgo (da bom situacijo lahko hitro rešila). > 3) Med sabo se ne zmerjamo, pljuvamo, obtožujemo, saj potem tema izgleda kot živalski vrt. > Rada bi vas spomnila, da za reševanje problema potrebujem tudi "screenshote" vaših pogovorov, marsikdaj pa katera tudi pozabi omeniti za katerega uporabnika se gre. Prosim bodite bolj pozorne na to! [:sokiran] Pozdravljena.Prosila bi za pomoc.Z Eleno Turk sem se dogovorila za nakup bundle.30.10 2014 sem ji priporoceno poslala 45 eurov.Ko je denar prejela mi sporoci da je nekdo pripravljen kupiti bundo za 60 eurov.Ko ji napisem da je to neresno mi odgovori naj me ne skrbi da go poslala bundo.Danes 11.11.2015 bunde se vedno ni.SLA sem pogledat na posto,da se ni kam zalozila to sem prosila da stori tudi on a.Pravi da he poslala po navadni posting.Dva dni se he oglasa vec.Kaksne so moje moznosti da dobim bundo,denar oz.da ji se kdo ne nasede.
2015 11 11
pojdi ji na dom
2015 11 11
Zdravo! Naj še jaz napišem, oz. kopiram, kako mi neko dekle pustiti od vseh kolegic negativen odziv, kr sem ga jaz dala njej...Mislim, da take stvari ne pašejo na ta portal, kjer prodajamo, kupujemo, menjavamo... Mislim, da takšni kot je ona, s takšnimi grožnjami nima tu kaj iskati, in ti res vse potencialne kupce odvrne. Nekaj iz njenega pisanja: --------------------------------------- odgovor od Miskasamra, ko mi je odgovorila na moje pisanje.... miskasamraheheh zato ker ne kupujem tukaj stvari ampak samo menjam ..lp sploh pa vbi ste meni pisali za menjavo in nevem v čem je problem ? miskasamrahehe sploh ne vidim nič nesramnega v svojem komentarju, ki sem vam ga napisala nazaj ? Sem zamenjala ogromno artiklov ? ? miskasamra nevem zakaj sem si zalužila negativen odziv prosim ?? Vidim da ste mi napisali da sem zelo neprijazna sem pa zelo prijazna punca, ki odpiše na vsako sporočilo vsaki punci.. Hvala vam za negativen odziv boste dobili nazaj prav tako negativen odziv os mene in majoh kolegic ki so tukaj gor ? res otročje miskasamratako draga moja, sedaj sva si za enkrat bot. Boste pa še dobili par negativnih z strani mojih kolegic kot sem rekla pa boste vidl akolk znam bit nesramna ;) sram vas je lahko da takole delite negativne odzive miskasamrain vi ste meni prvi pisali d abi menjali hlače nato pa ko sem rekla d ami je samo bundica všeč pa dobim nazaj .. JA ZAKAJ JO NE KUPIŠ ?? PROSIMMMMMMM ? rrosa64 Moj odgovor, s tem, ker sem napisala zakaj jo ne kupiš??, če ti je všeč, meni če je se vsaj pogajam, ne pa napišem da mi je všeč.... ne vem zakaj to sploh omenjaš, če nimaš namena.... Mislila sem, če ti je všeč, … zakaj je ne kupiš... pa bi malo podebatirali, znažali ceno. Res je groza, da se moramo na teh straneh s takšnimi otročarijami ubadat, kot da nimamo kaj drugega početi. Ne bom pa dovolila, da mi ena nesramnica, ki grozi, nagnala vse potencialne stranke. Prosim, za posredovanje. lp.
2015 12 01
mene pa full moti, ko iz aliexpress prodajajo trikrat dražje..... ravno gledam ena stvar je na aliju 8 eur,ona prodaja za 25!!!!! to je tako zavajanje punc ej :////katastrofa
2015 12 11
Lahko prosim dobim mail od administratorja?
2015 12 22
Diva_diva tukaj na top listi ima preko 47 prijav goljufije iz strani fb in bolha poslala sem ji denar 100e a jakne nisem prejela brije norca iz mene svetujem da jo odstranite ker vam dela sramoto na top listi ..
2016 01 25
Pozdravljene,punce...tudi jaz imam zelo slabe izkušnje z puncami, ki naročujejo in ne sprejmejo paketka, ki jih čaka na pošti. Res je, da tukaj ne omenjate imen in priimkov, ampak bi se nekako moralo to UREDITI ZA JAVNOST, da ne bo še več deklet oškodovanih, ki pošteno odpošljejo/mo naročeno, imajo/mo strošek s poštnino...kar ni malo...recimo sama sem imela strošek pošiljanja po prevzemu 5.39€ ...na kar ga kupec ni prevzel in pošta roma nazaj iz Kozine v Maribor in je bil strošek še 1x prav toliko...in lahko na takih, ki se NORČUJEJO iz nas, BANKROTIRAM!!!!😡😡😡 Za to bom javno delila, da KRISTINA R. iz KOZINE le NORČUJE in naroča artikle, ki jih ne prevzame. Ima katera še slabo izkušnjo s to ali katero drugo uporabnico iz te strani MB... Lp
2016 02 15
> AdminMB: > Ker sama kot administrator še nisem ustvarila posebne teme za pritožbo nad določenimi uporabniki, sem se odločila da to storim zdaj, saj je težko slediti čisto vsaki temi v kateri opistujete svoje nezgode [:sokiran] > Da bo vse lepo na enem mestu bi vas prosila, da odslej svoje problemčke pišete v komentarje pod to temo. Da s tem ne bomo kršili zakona o varstvu podatkov, bi želela da se držite treh pravil. > 1) Vedno objavite link do butika uporabnika, ki ga želite prijaviti, osebne podatke obržite zase! > 2) Opišite svoj problem v temi na kratko (Da opozorite uporabnike) in meni v mail na dolgo (da bom situacijo lahko hitro rešila). > 3) Med sabo se ne zmerjamo, pljuvamo, obtožujemo, saj potem tema izgleda kot živalski vrt. > Rada bi vas spomnila, da za reševanje problema potrebujem tudi "screenshote" vaših pogovorov, marsikdaj pa katera tudi pozabi omeniti za katerega uporabnika se gre. Prosim bodite bolj pozorne na to! [:sokiran] lahko prosim mail od adminmb hvala
2016 06 12
no po dveh tednik dobila steznik nazaj njen odgovor da ga sploh ni prejela ni da mi je vrnjen zato ker sem poslala na napačen naslov!PREVIDNO PUNCE !
2016 06 20
gleje tanje mojškerc, nič novega... enkrat sva menjavali in sem ji jaz kot sva se dogovorili poslala majico, ki sem jo pa 1 dan kasneje dobila nazaj s pojasnilom, da ji ni prav; poštnine nisem dobila vrnjene, prej sem jo imela pod prijatelji na FB, pa me je potem odstranila :D se ne drži dogovora o dnevu kdaj pošlje, ne nič sestrična je imela še slabšo izkušnjo, sta se dogovorili za menjavo, ona ji je poslala korzet, v zameno pa ni dobila nič
2016 07 13
jojo101 Ko prejmete mi javite in prosim če boste pol izbrisali negativna odziva. L.p Nina ( TO JE ODGOVOR PRODAJALKE PO 1 MESECU)
2016 10 15
1 2 ... 7 8 9 10 11 12