Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

Želite prijaviti uporabnika? "Uradna črna lista"

Ne sekiraj se, saj si razložila situacijo in znamo brat. Piši še adminki, saj enkrat bo prišla nazaj, sicer pa je ta uporabnica tudi na svojem profilu povedala dovolj [:rezoc]
2014 10 11
mary123 - kupila od nje jeans jakno, ki jo je prodajala, dobila čisto drug model, ni nova kot piše, na ovratniku ima luknje...
2014 10 17
evo to je kao ena in ista jaknca! [slika:04ab8058-a9cd-4904-81a3-5dcf11b23c2b]
2014 10 17
Očitna preprodaja tale zadnja, ki itak nima kaj iskat tle gor.
2014 10 22
Punce zakaj ne gre poslati sporočila AdminMb? Namreč ko ji hočem sporočilo postlat mi napiše da ne obstaja več! ?
2014 11 11
dobila bundo,....tko,da uporabnica je le poštena ampak lahko bi me obvestila da bo poslala po enem tednu bundo naprej
2014 11 12
DeltaD, v takem primeru kar "prijavi" klikneš pod sliko [:nasmeh]
2014 12 05
Hvala, abcabc, na to pa nisem pomislila.
2014 12 06
[slika:12f08bb1-2f4f-4d4b-ab24-3672ab8598d2] paketa nisem se zdaj dobila, uporabnica ne obstaja vec... pol pa zaupej ljudem [:prestrasen]
2015 01 14
karinchu, tudi men se je zgodila ista scena...moj paket je prispel na njen naslov, na moj pa ni prispelo nic od nje [:zafurstriran] [:jezen] na fb jo pa ne morem najdit...
2015 01 15
Pozdravljeni mesec in pol čakam sončna očala od prodajalke Tintinn za znort.Plačala njenemu možu na račun ona pa kao že takrat poslala......pa tud glasa ne od nje....prodaja razno trenirke, parfume in očala......prosila bi v kolikor ima kdo njen kakšen mail ali kontakt da mi ga sporoči ker ji ne bom dala mira .....res da sem dala samo 20 eur ampak tole pa presega nategunstvo ......mesec in pol pa sej ne pošilja iz Kitajske????? Bom šla kar na policijo pa nej njenega moža zaslišajo .....eto ampak drugače nisem neramna ampak tole kar je pa ona naredila pa si zasluži samo to ....in bo imela probleme.....
2015 07 14
Živijo! Nevem sicer, če to spada ravno v to temo, samo sem opazila zadnje čase(odkar sem se odločila prodati nekaj kosov perila) večje število uporabnic, ki prosijo za fotografije v perilu. Kdaj dobim celo kakšno ne preveč verjetno zgodbo zraven zakaj bi to rabile.Takoj ko jih zavrnem... tišina. Njihovi profili so čisto prazni (nobenih artiklov, odzivov, profilke...). Je še katera opazila to ali se samo meni zdi, da so bili te profili ustvarjeni za to, ker je nekdo ugotovil, da lahko na tak način dobi kakšno fotko dekleta v perilu?
2015 08 25
hstupica, nikoli ne pošlji slik v perilu, ker če punca to zahteva, ni punca [:rezoc] pomoje vsaka ve kako kakšne gatke recimo zgledajo [:jezik] sploh če je prazen profil je 100% moški
2015 08 25
Lilith666 saj to, kako pride modrc tudi vsaka ve [:tihsmeh] Ampak eni si dajo še nickname ženski, potem pa dobim npr. sporočilo, da jih skrbi velikost pa da je že malo bolj v letih in neve, če je primeren za njeno starost. Saj jaz se ne dam, ker mi je to takoj ratalo sumljivo... jim sporočilo zasmetim z razlago številk in tabelo velikosti znamke perila in je mir. Samo kje se najdejo predatorji res... [:sokiran]
2015 08 26
kako v letih, ravno če je v letih bi morala vedet, kako kakšen modrc stoji [:jezik] če je pa primeren za njeno starost, pa se že po sliki vidi, mar ne? [:jezik] ah, 100 ljudi, 100 čudi, ti samo ne nasedaj pa bo ok [:ljubek]
2015 08 30
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12