Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Za bodoče mamice /

informativno vprašanje :D

Porod boli? Oz če tako boli da je nevzdržno? Hvala
2014 01 30
A se hecaš? Normalno da boli :)
2014 01 30
Boli...Boli..Je pa za preživeti. A greš rodit?
2014 01 30
Ja je nevdržno in boli,toda vsaka ženska to občuti drugače in še vsaka je to prestala pa boš tudi ti.?
2014 01 30
ma,kaj je to modni butik ali ginekoloska ordinacija..?brezveze..vazno je pozornost pritagniti..ne..
2014 01 30
Moja kolegica je pred dvemi dnevi rodila in je rekla da za bolečine sploh ni vedela,pa še po vrh je rodila v 5 min.
2014 01 30
Anonimni vprašanje je pod bodoče mamice tako da če te karkoli moti sploh ne beri!..drugače pa ne še nisem tam ampak večkrat sem že brala da nekatere tako boli da bi kar umrle druge ne in sem pač vprašala,ampak če zelo zelo boli zakaj več žensk tega ne pove ponavadi vsaka reče ja boli ampak takoj pozabiš pa sploh ni res jaz tudi če grem na operacijo me bo bolelo še uf in nebom kar pozabila [:Nasmeh] če me razumete
2014 01 31
Vsaka ženska to doživi drugače, sam porod pa je odvisen od več faktorjev, tu sta pomembna tako fizična kot psihična pripravljenost.Iz lastnih izkušenj ti lahko povem da boli, ker poroda brez bolečin ni.In tudi minejo,se pozabijo.Najbolj pomemno je, da se vse srečno konča za otroka in mamico.Ko boš svojo štručko privila, prvič na svoja prsa,bo sreča nepopisna in ostalo pozabljeno. Srečno tebi in vsem ki bodo mamice. [:Poljubček]
2014 03 13