Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

Barvanje las

Začenjam temo o barvanju las. [:tihsmeh] Zanima me ali si lase barvate doma ali pri frizerju. Če si jih barvate doma, katere barve uporabljate? [:nasmeh] Lep vikend, Nana :)
2013 03 23
jaz si barvam lase in sicer doma, imam pa temne naravne in se barvam na oranžno, zato se najprej pobarvam na rdečo ker oranžni odtenki so redki in mi sploh ne primejo potem pa še s peroksidom čez, že pa počnem to kar dolgo časa pa so lasje še vedno ok :) jih pa tudi zelo negujem z olji, balzami,... barve imam pa najraje od schwarzkopf
2013 03 23
Tudi jaz sem zdaj že 2x uporabila schwarzkopf pa so res najboljše! :))
2013 03 23
tud js se barvam doma (oz. me barva fant =). in uporabljam schwarzkopf brillance že od leta 2010 :D:D hahah sem kar zadovoljna =) [:rezoc]
2013 03 23
Jaz sem se iz temno rjave barvala najprej na črno, prvič pri frizerju, nato pa sama, uporabljala sem schwarzkopf xxl live cosmic blue barvo :) Potem sem se razbarvala in nekaj časa barvala na oranžno, mislim da prav tako Schwarzkopf, potem sem se pa še enkrat razbarvala in sedaj sem blond, uporabljam pa Subrino :) Pri blond je ful problem se sama barvat, ene barve ratajo sivo-vijolične, ene rumene ... sem kar nekaj časa potrebovala, da sem našla barvo, ki dobro prime na moje lase :)
2013 03 23
ej...PINUPGIRL...kako ti je z črne uspelo prit na oranžno???? a je dolgo trajalo???...moja želja!! [:tihsmeh] ...drugače pa se vsake tri , štiri mesce barvam pri frizerju, zmes pa sama doma z SYOSS!...ZELO ZADOVOLJNA! [:rezoc]
2013 03 23
Peruanec še vedno želja na oranžno [:smeh] Jaz se barvam pri frizerju...sem se pa pred leti skoz doma...ampak kot je napisala pinupgirl je blond barvo težko zadet...drugače sem pa jaz bila zelo zadovoljna z Subrino [:rezoc]
2013 03 23
prosin no [:sramezljiv] ...saj enkrat bom oranžna...še letos!!! boš vidla!! [:smeh]
2013 03 23
Jaz sem se prvič barvala na črno pri frizerju. Nato sem se doma na pink in čez čas na rdečo. Zdaj pa na blond. Moram povedati, da sem kar menjavala znamke...no tudi barve las sem [:tihsmeh] zelo sem bila zadovoljna z syos, zdaj pa uporabljam že nekje pol leta barve od avona. [:rezoc]
2013 03 23
jaz sem tudi sla iz crne na oranžno pa sem si samo peroksid dala na črne lase pa so po nekaj minutah sli na oranžno
2013 03 23
punce priporočam vam da se izogibate barve SYOSS !!! res da je meni tudi ušeč ker zadenem barvo z njo kokr mi ustreza ampak zelo škoduje lasem..(sem se tudi sama prepričala čez čas, pa tudi izkušnje prijateljic niso najboljše) use frizerje k sm uprašala so mi prepovedal uporablat barve in šampone od te znamke [:tihsmeh] [:tihsmeh]
2013 03 24
Martis Respect ali Keune [:rezoc]
2013 03 24
Mene pa zanima kak je z prelivi za lase? Kere znamke uporabljate? Nisem se še nikoli barvala in bi raje prvo s tem problala. Ker barve fajn primejo na temno rjavo?
2013 03 24
polno mojih kolegic si je že dalo prelive, jaz sicer ne, ampak niso bile pretirano navdušene, hitro se spere. Sem pa jaz pred nekaj meseci krede za lase odkrila in se ful navdušena :)
2013 03 24
Jaz sem si prvič dala preliv na lase pa je prijel kot prava barva. Ni se več izpral, čeprav naj bi se po 24ih umivanjih. [:nasmeh]
2013 03 24
1 2