Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Zgodbe iz spalnice, 18+ /

Boleč spolni odnos

aja no to je pa potem res ja, če od začetka ni bilo problemov
2015 02 07
No tako nekako je pri meni.. Včasih tako boli, da samo jokam in sem vesela da je luč ugašena, da ne vidi.
2015 02 07
sicer pa bolečine so se začele od tiste bule naprej, ko sem 4 mesece v eno krvavela in mi noben ni znal povedati zakaj.. potem sem pa nehala krvavet, samo ta bolečina je ostala..
2015 02 07
Probala sem tudi, da sva se napila (ker ko si pijan si recimo da bolj sproščen) ampak je bilo isto.. jaz nekako še vedno mislim, da ni kriva moja sproščenost.. Preprosto ko gre v globino me boli, ne glede na to kaj naredim. Lahko da je podzavest.. samo kako naj potem se tega znebim? [:jok]
2015 02 07
Anonimna: zlaži se mu, da si ga doživela... Jaz se mojemu stalno lažem, da čeprav boli, da sem vseeno doživela ga in da je super blo, da ni poklapan.. Že tako zadnje čase noben od naju več noče ker bi me bolelo in če bi mu še to po resnici povedala, potem sploh več nebi po mojem mnenju ;)
2015 02 07
komentar zgoraj. joj a res ji daješ take nasvete, naj se fantu zlaže? dajte no ženske prosim vas, kam bo pa prišla s tem laganjem v nedogled? potem res nikoli več ne bo uživala v tem, ker bo fant mislil, da je vse ok in da ni potrebno nič spremenit
2015 02 07
Jaz sem imela enako tezavo pa mi je ginekoginja predlagala daktarin svecke pa kremo potem pa nikoli nisem imela tezav.
2015 02 07
Lahko malo več prosim poveš? Daktarin - za kaj se uporablja, na recept? kakšne težave so ti ugotovili...?
2015 02 07
Preberi si na googlu mogoce pa imas gljivicno okuzbo matericne ker je pri meni isto bilo pa sam dobila na recept 10 sveck pa kremo po 10 dni sem bila zadovoljna ker nisem vec cutila bolecine .
2015 02 07
aha.. lahko samo še poveš, kakšne težave točno si imela? samo pri odnosu bolečine?
2015 02 07
kako se pa ugotovi glivična okužba maternice?
2015 02 07
Ja samo pri odnosu sem imela bolecine to je pac notranje vnetje katerega je tesko spravit ven zato pride do bolecega odnosa.
2015 02 07
Jaz tudi nisem mogla ugotovit gljivicno okuzbo maternice ,pac sem imela bolece odnose pa mi je ginekologinja ugotovila da imam notranjo okuzbo.
2015 02 07
Za komentar zgoraj: Mislim, da ko bi ti videla svojega fanta ko mu je hudo ko gre spat s tabo ker ve, da te boli, bi se mu tudi ti zlagala, da si vsaj malo uživala.. Vsaj malo veselja mu moraš dat, da ne dobi totalen odpor do tega kokr sem ga jaz... Verjemi da ni prav nič fajn. sicer pa.. Nekaj časa sem mu povedala po resnici in je bil čisto obupan in se je sekirau zarad tega..
2015 02 07
Mislite, da na to vplivajo tudi neredni spolni odnosi? Z mojim fantom se bolj poredko vidiva in vcasih seksava dvakrat na teden, vcasih pa enkrat na mesec.
2015 02 07