Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Zgodbe iz spalnice, 18+ /

Boleč spolni odnos

Komentar zgoraj: to ze, absolutno ni prijetno niti za tebe niti za fanta. Ne recem, da se mu parkrat zlazes (mislim, da se vsaka kdaj) ampak da bi na tak nacin resevala tezavo, samo zato, da fant ne bo obupan, ne vem no... mislim, da te lahko laganje glede tega sam se do bolj nesrecnega spolnega zivljenja pripelje.
2015 02 07
nevem kako bi na fantovo samopodobo vplivalo, če bi mu dve leti vedno govorila, da ne doživim orgazma in da mi popolnoma nič ne paše ;)
2015 02 07
Punce, kaj pa cm oz. ali je partner obdarjen? To je mene ginekologinja vprašala in moj partner je pač bil xxl, jz pa ozka z močnimi mišicami od špotanja... Žal sem se tudi jz srečala s tem, s prejšnjim partnerjem me je pogosto bolelo, zato sva se pač izogibala temu, v vsakem primeru sem se počutila slabo, tut če nisva spala skupaj... No, na koncu sva se razšla. Vmes sem bila milionkrat pri ginekologu, ki mi je naredil vse možne brise, tudi test za klamidijo, vse je bilo bp. Po vsem tem lahko rečem da to ni bil fant zame. Podzavest pomoje in ta strah da te bo bolelo. Pomoje si lahko samo same pomagate, tako da se poglobite vase, se vprašate ali je ta fant pravi za vas, itd...
2015 02 08
no jaz mislim da pri meni ni tega problema, ker sem že imela partnerje z več cm pa ni bilo težav :)
2015 02 08
Ne, kvecjemu je podpovprecno. Kako si ginekologinjo pripravila do tega, da te je na vse teste poslala? Moja mene stalno odslavlja s saj ni nic kaj sploh prihajas. Malo vaje pa bo..
2015 02 08
že res, ampak, kako pa na tebe vpliva vso to laganje in ne uživanje v odnosih? saj čisto razumem kaj hočeš povedat in se delno tudi strinjam, ampak vse ima neko mejo... dve leti lagat o tem... no pa saj, vsaka po svoje, vsaka za sebe in za partnerja ve, kako in kaj [:nasmeh]
2015 02 08
Imela sem dobro ginekologinjo, ki je naredila zame vse kar je bilo v njeni moči. Imela sem tudi vnetja, glivice - to je tudi psiha, ker ko sem se razšla s tem fantom nimam več vnetij... Zato me je dala na test za klamidijo, da še to izključimo. In seveda je bilo vse super, nobenih SPB. Ti problemi so zelo vplivali na najin odnos s bivšim fantom, nisva se znala s tem soočit in se pogovarjat. Ob tem je bilo še kaj drugega seveda narobe, prevsem problemi v komunikaciji in sva se razšla. Po tem sem zadihala, dobesedno, nisem imela nobenih zdravstvenih težav več. Jz vam povem da je ful v glavi in podzavesti. Kaj pa kontracepcija? Imate to urejeno? Da vas morda to ne skrbi in da ne stisnete mišič zarad strahu od nosečnosti? Nimam pojma, razmišljam pač :) To mi je sicer čudno, da je eno punco šele nato začelo bolet, tko da svetujem test na kandido in spolno prenosljive bolezni. Kar praviš da si krvavela, pa ne vem kaj je, kaka cista morda?
2015 02 08
Mislim da trenutno na moje spolno življenje to laganje ne vpliva nič, ker kar koli bo naredil, ne bo pripeljalo do užitka, ker sva probala že vse pomoje... Sicer pa ve, da me boli in da mora biti zelo previden in da mora it vse lepo počasi, nežno.. ;) kako pa vpliva to, da dve leti v tem ne uživaš in ti je hudo zavsakič ko greš to delat, pa mislim, da si lahko predstavljaš... pač ne privoščim tega nobeni .. res ne. k sreči imam vsaj razumevajočega fanta, da ne trpi najin odnos.. Ker se je iz parkrat na teden zmanjšalo v trenutnku na enkrat na dva mesca.. -.-
2015 02 08
Krvavela sem ja, 4 mesece.. dohtarca je vzela bris, mislim da je bil tudi ultrazvok narejen in rekla da sem zdrava in da je v glavi in da naj delam vaje za mišice, da naj se več crkljava (čeprav se lupčkava vsak dan min 1 uro), in mi je potem neke psihične diagnoze postavlala da me je mogoče strah če je kdo v hiši in se mogoče zato ne sprostim ipd (živiva sama v stanovanju).. skratka nič ni ugootovila. ko so se krvavitve nehala je bla pač srečna da kao lahko vidim da ni nič.. se pa s fantom veliiiko pogovarjava in naredi vse da me nebi bolelo, samo res nama ne rata to... sicer pa pozna kdo kakšno vredu ginekologinjo v okolici Maribora?
2015 02 08
sicer pa najbolje da se naročim in prosim za te teste, ker sama mislim da mi jih ne bo naredila
2015 02 08
Dr zavrsnik v mb je super
2015 02 08
Ja, tako je bilo tudi pri naju s fantom, spolni odnosi so se redčili, najprej 1x na mesec, potem 1x na 2 meseca in tako naprej... Potem sva se tudi cartat nehala. Vse skupaj je vodilo v konec zveze. Vem, da ni enostavno, ker sem šla čez to, vendar vam priporočam kako dobro knjigo o ženski seksualnosti. Ker boli vas zarad vas, ne zaradi fanta.
2015 02 08
Če te ginekologinja tak obravnava poišči drugega zdravnika! Jaz hodim (1x letno) h ginekologu in je ful ful uredu. Sem bila na začetku skeptična, pač ker je moški ampak ima ogromno razumevanja in vse :) Aveš, ne more te pošiljat dam, samo zato ker si mlada :)
2015 02 11
Moški ginekologi znajo biti super. Vse imam pravico hoditi k ginekologu, ki nam ustreza in smo zadovoljne z njim, če ti ni OK, ga lepo zamenjaš. Sama sicer imam zelo vredu ginekologinja, v primerjavi s prejšnjo pa je tale mičken bolj groba, ampak OK. Tisto 1x letno kar grem na PAP test pač malo potrpim, ko mi je prejšnja ginekologinja zvela bris, pa nisem nič čutila. Samo mi se ne da zdej vozit več kot pol ure v eno smer k njej. Glede bolečih sp. odnosov pa ne obstaja nek univerzalen recept za ta problem, žal. Meni je ginekologinja predlagala psihologinjo in sem res hodila k njej ene 6 mesecev, ful dolgo je od tega in se niti ne spomnim kak dolgo sem hodila tja. S tem fantom nisem niti na drugih področjih bila srečna in sva se nato razšla. Je pa res, da sva midva imala še problem tut glede kontracepcije (on se je izobigal kondomov), tko da mislim da je to tut vplivalo na težavo, ker sem se bala, da bi zanosila, tabletke nisem prenašala...
2015 03 01
1 2 3