Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Ločitev, konec zveze /

kje v ljubljani je ginekolog, ki da kont. tablete, brez pregleda?

imam tabletke od maja, in sedaj želi ta ginekolog naredit pregled, ker ga ne želim iščem drugega ginekologa, ki bi mi predpisal tabletke brez pregleda? če se le da leten recept [:nasmeh] TOREJ, KJE V LJUBLJANI? ALI PA IVANČNI GORICI?
2015 04 01
Ne razumem, zakaj bi se izogibala pregledu?
2015 04 01
Za tvoje zdravje gre,jaz se ne bi izogibala pregleda. Mislim,da brez pregleda ne bo tabletk.
2015 04 01
Se strinjam s Sabinke ..
2015 04 01
punca, pregledi so obvezni! ne se jih izogibat!
2015 04 01
Kako ste ene nezrele...zelo nepametno se mi zdi kr jemat tablete brez pregleda in posveta z ginekologom...ene pa res nimate nic v glavi A sploh ves zakaj se hodi na preglede?
2015 04 01
Zberi pogum in pojdi na pregled. Jaz tudi sodim med tiste, ki se obotavljajo z pregledi, a vseeno, to je treba dati čez. Tako, da kar pogumno.
2015 04 01
Punce pregledi in jemanja brisa je obvezno in nujno! to je preventiva za preprečevanja raka! ljubi bog no..
2015 04 01
Anonimka,jaz imam tudi tabletke,ampak mi ginekologinja ne piše letnega recepta. Vsake tri mesece grem po recept,letno 1x pa na pregled.
2015 04 01
Js sem v Leoniscu brez pregleda samo na klic dobila letni recept. Pa nikoli se nisem bila pregledana.
2015 04 01
omg, kok si pa stara? tkole ti rečem, če si tok "odgovorna", da sexaš, pol bot tut tok da greš na pregled... k pravemu ginekologu.
2015 04 01
Zakaj potem ne prosiš tam recept ponovno?
2015 04 01
Zakaj bi pa rabu pregled, ce seksas s kondomi?
2015 04 01
Se oproscam ampak punca ti nimas razciscenih pojmov. A ti res mislis da gres na ginekoloski pregled samo zaradi nosecnosti?? Kar sklepam po tvojem stavku, da cemu pregled ce seksas s kondomi. Halo pregled je za zdravstvene namene, ne samo za odkrivanje nosecnosti, ampak tudi za odkrivanje raka in ostalih bolezni. jooj ce ste zrele za seks bodite zrele se za ginekoloske preglede. Se vsaka je ziva in zdrava prisla iz stola, brez skrbi.
2015 04 01
pa koji k* , sprašujem vas kje se da dobit tablete, ne pa mi pameti solit da je nujno. moja odločitev? JA?
2015 04 02
1 2