Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

Napaka na strani

Živjo, punce. Kot vas je veliko že opazilo, je od petka na strani prisotna napaka, ki onemogoča pravilno prikazovanje strani. Napaka je bila takoj sporočena v IT oddelek, ki dela na tem, da jo čim prej odpravijo in bo nato stran ponovno delovala, kot je treba. Prosimo za razumevanje, smo pa kot vedno na voljo za pomoč. Vaša admin ekipa <3 <3
2023 02 19
Se zmeraj ne deluje, ne moremo sploh brati sporocil, je slika profila cez cel chat :( Upam, da cimprej odpravijo tole.. lp
2023 02 20
Upam, da se čimprej odpravi.
2023 02 21
Živjo, punce! Tudi mi upamo tako. Ta teden smo ponovno urgirali v IT oddelek in upamo, da bo napaka kmalu odpravljena. Prosimo za razumevanje <3 :")
2023 02 23
> Moderator: > Živjo, punce! Tudi mi upamo tako. Ta teden smo ponovno urgirali v IT oddelek in upamo, da bo napaka kmalu odpravljena. Prosimo za razumevanje <3 :") Pozdravljena, jaz sem do danes lahko normalno uporabljala MB, danes pa ne morem odgovarjati na sporočila uporabnic. Lepo prosim preverite :)
2023 02 23
Zjutraj mi je normalno delalo...bila vesela... Zdaj pa spet slike cez cel pogovor..!!!
2023 02 23
> irci123: > Zjutraj mi je normalno delalo...bila vesela... > Zdaj pa spet slike cez cel pogovor..!!! To je še najbolj moteče ker tudi sporocila ni možno prebrati.
2023 02 23
Drage punce, naši celotni ekipi moderatorjev stran ponovno pravilno deluje. Uporabljamo Google Chrome in pobrisali smo vse piškotke in zgodovino, tudi test je bil uspešen. V kolikor bi katera še imela težave, se nam naj prosim oglasi na help (at) mojbutik.si Hvala za potrpljenje in lep večer vam želimo, vaši admini <3
2023 02 23
mene pa zanima ali se kateri drugi noce naloziti artiklov tuki gor?😬🥴
2023 03 12
> eva3333: > mene pa zanima ali se kateri drugi noce naloziti artiklov tuki gor?😬🥴 Zivjo, meni jih je nalozilo sedaj so pa izbrisani....se kateri? Mogoce kdo ve v cem je tezava?
2023 03 18
Meni ne dela prijava preko FB profila. Delate tudi na temu? Hvala.
2023 03 19
> stefka93: > Meni ne dela prijava preko FB profila. Delate tudi na temu? Hvala. Pozdravljena. Trenurno je prijava preko FB v okvari zaradi novih pravil FB. Težavo že urejamo. 😉 Dokler ne bo odpravljena uporabljaje prijavo preko spletne strani mojbutik.si. Hvala za razumevanje. 🤗 Vaša admin ekipa
2023 03 20
Živjo! Še komu ne kaže slik artiklov na MB?
2023 05 19
Ja tudi meni ne kaže več slik ko se povežem na spletno stran preko Androida. Javi mi celo da "Povezava ni varna", medtem ko preko stacionarnega računalnika teh težav na vaši strani nimam.
2023 05 21
Živjo, punce. Par dni nazaj se je na strani pojavila napaka, ki je že bila sporočena v tehnični oddelek, od koder so nam sporočili, da delajo na tem, da bo kmalu odpravljena. Prosimo za razumevanje in upamo, da bo stran kmalu spet delovala kot treba. Hvala za razumevanje in lp, admin
2023 05 23
1 2 3 4