Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

Napaka na strani

Še vedno ne gre nalaganje slik 😢
2023 06 11
Artiklov noče naložiti na stran. Traja že od včeraj.
2023 06 11
Ze 2 dni ne gre nalaganje slik? Lp
2023 06 12
> amor11: > Artiklov noče naložiti na stran. Traja že od včeraj. traja že od 8.junija...
2023 06 12
Verjetno je moderator na dopustu🤣🙈
2023 06 12
Adminka je ful prijazna in takoj odgovori. Se zelo prijazno zavzema in je napako takoj javila naprej. Je pa vse na tehničnem oddelku, da popravi težavo. Res pa stran ne deluje že od četrtka, 8.ga., kar je zelo moteče.
2023 06 12
Meni je admin tudi sorazmerno hitro odpisal. Ma itak je to napaka, k jo rešujejo drugi, ne admin.
2023 06 12
Rešitev je MS Edge.
2023 06 12
Meni zdej vse dela, kar je super, ampak prodaja je zaenkrat na 0 🏵️
2023 06 18
Trenutno lahko dodam slike, ne morem pa objavlati na forumu, da vidim, če bo tukaj šlo oddati komentar. Sem pa pred 14 dnevi opazila, da so mi neki artikli izginili in pa nism se mogla nikakor prijavit na strani in sem mogla posodobit geslo, da je šlo.
2023 06 20
Jaz lahko oglase nalozim prek telefona, je pa res da kdaj zašteka, ampak nekako gre. Vidim da po 5,6 letih moje pavze ni nekih sprememb glede foruma, edino je zdej še manj prodaje, ker je veliko punc obupalo zaradi napak, kot sem tudi sama pred leti. Zdej sem prisla pokukat po pospravljanju omare. Povejte mi ali sploh kaj prodate? Jaz namrec nič, prodam pa v Fb skupinah.
2023 06 22
> miss11: > Jaz lahko oglase nalozim prek telefona, je pa res da kdaj zašteka, ampak nekako gre. > Vidim da po 5,6 letih moje pavze ni nekih sprememb glede foruma, edino je zdej še manj prodaje, ker je veliko punc obupalo zaradi napak, kot sem tudi sama pred leti. > Zdej sem prisla pokukat po pospravljanju omare. Povejte mi ali sploh kaj prodate? Jaz namrec nič, prodam pa v Fb skupinah. Zdravo, hitro se prodajo predvsem še novi izdelki z ali brez etikete. Ostalo bolj slabo.. Pa vsaj pri sebi sem opazila, da hitro prodam basic črne kose, ostalo pa res dolgo čaka na kupca, ali pa se sploh ne proda (te izdelke pa nato odnesem na rdeči križ). Lp
2023 06 25
Hvala za feedback. Tudi sama podarim (osebni prevzem) kar se v določenem času ne proda in tako moja omara lažje zadiha 8-) :*
2023 07 03
> eva3333: > mene pa zanima ali se kateri drugi noce naloziti artiklov tuki gor?😬🥴 Jaz tudi nemorem naloziti artiklov :(
2023 07 06
Zadnje dni mi ne pusti urejanje nekaterih artiklov, nekatere pa lahko uredim - ne vem v čem je problem. Upam, da bo programer uredil vse potencialne napake in težave.
2023 07 06