Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Za uporabnike mojbutik.si /

Melisamely - ne priporočam

Nikakor NE odobravam nepoštenosti, ljudi ki zavajajo in so hinavski. Z gospo, če ji sploh lahko tako rečem, sva se 10 dni nazaj dogovorili, da bo kupila majico pri meni. Jaz sem dala svoje podatke za nakazilo, nato pa od nje več ni bilo odgovora, kljub temu, da je bila vsak dan aktivna na butiku in kljub temu, da sem jo naslednji dan opomnila in jo vprašala, če bo majico vzela. Po večih dneh čakanja, sem se odločila, da ji dam neg. odziv. No takrat pa se je gospodična spomnala odpisat z izgovorom, da je najin pogovor spregledala, se opravičila in ponovno napisala, da majico želi kupiti. Seveda opravičilo sprejmem in ga dobi tudi ona iz moje strani, zaradi moje prehitre reakcije, čeprav če malo bolje pomislim… hmmm? Prehitre reakcije? Odziv sem ji dala po 5 dneh. Uglavnem, odpišem in še povem , da je majica še na voljo, glede na to da je spet izrazila željo, da bi majico imela. Kaj se je zgodilo po tem? Gospa seveda spet ne odpiše, nakar se odločim spet napisati ali bo majico vzela, če je že kazala zanimanje. Sem mislila, da je spet spregledala najin pogovor. In na koncu sem jaz osorna in vsiljiva?
2023 05 30
Sem morda jaz njej pisala: ej ti! Kupi mojo majico!!! Za mene je to vsiljevanje. Če meni kdo napiše, da majico želi kupiti in to 2x, pomeni da bom to majico šparala za tega kupca. Če majice ne bi želela imeti, bi mi lahko kot nek normalen človek napisala, da je pač ne bi imela in da lahko prodam naprej. Ker kaj bi se pa zgodilo, če bi se torej midve dogovarjale 10 dni za to majico, na koncu bi pa jo jst prodala X osebi, ki je tudi zainteresirana za nakup in od nekje bi se spet našla cvetka Melisamely, ki bi men morda dala neg. odziv ker sem majico prodala naprej, glede na to da se na njenem profilu vidi kako kar naprej deli negativne odzive in kakšna oseba je to. Vse to pa pišem samo iz tega razloga, ker ne podpiram tega, da so tu gor osebe, ki zavajajo nas, ki se trudimo za prodajo in nam vzemajo naš čas. Priporočam, da si v kratkem prebere kakšne so osnove bontona, pa ne samo ona, ampak vsi podobni njej na tej strani. Prilagam še fotografije.
2023 05 30
![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/9785120f5734451ebea5c1e9b4534582.jpg) ![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/7dab12f26b773e7f530c75bea576b08b.jpg) ![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/0250795ff53215af5af07ab910f5be06.jpg)
2023 05 30
Mene je ze trikrat nategnila, sva bili dogovorjeni vsakic da kupi vec stvari in sem vsakic cakala po tri tedne na denar ali pa vsaj na odgovor… itak nikoli ni nic kupila pa kup izgovorov je bilo 😅 pa ima se vseeno jajca mi tu pa tam pisat za kaksen artikel, da ga bo vzela 😅 na vasem mestu kar adminu pisat, ko sem jaz pisala, nevem zakaj je niso blokirali
2023 05 30
> nikashop: > Mene je ze trikrat nategnila, sva bili dogovorjeni vsakic da kupi vec stvari in sem vsakic cakala po tri tedne na denar ali pa vsaj na odgovor… itak nikoli ni nic kupila pa kup izgovorov je bilo 😅 pa ima se vseeno jajca mi tu pa tam pisat za kaksen artikel, da ga bo vzela 😅 na vasem mestu kar adminu pisat, ko sem jaz pisala, nevem zakaj je niso blokirali Me “veseli”, da najdem se eno, ki je imela slabo izkusnjo z njo, ker men kar pise, da sem jaz kriva, osorna, vsiljiva in nevem kaj 🤦🏻‍♀️ hoce se branit, ampak ji ne gre kaj prevec dobro. Ma ko ni problem, noces vec stvari - vredu, ni panike, samo bodi clovek pa napisi, ne pa da kar zgines in se javi potem ko ji dam negativni odziv, ces da je ona resna kar lahko vidim po njenih odzivih.🤦🏻‍♀️ noro res, zgubljanje casa😂
2023 05 30
Nekatere uporabnice tukaj samo na slepo pišejo, dejansko pa nimajo namena nič kupit/menjat. Zgleda da tako pac je, ko si nezaposlen in preganjas cas z nadlegovanjem neznancev po spletu lol
2023 05 30
Ne eno slabo izkusnjo ampak kar tri!😂 > bonboncek123: > > nikashop: > > Mene je ze trikrat nategnila, sva bili dogovorjeni vsakic da kupi vec stvari in sem vsakic cakala po tri tedne na denar ali pa vsaj na odgovor… itak nikoli ni nic kupila pa kup izgovorov je bilo 😅 pa ima se vseeno jajca mi tu pa tam pisat za kaksen artikel, da ga bo vzela 😅 na vasem mestu kar adminu pisat, ko sem jaz pisala, nevem zakaj je niso blokirali > Me “veseli”, da najdem se eno, ki je imela slabo izkusnjo z njo, ker men kar pise, da sem jaz kriva, osorna, vsiljiva in nevem kaj 🤦🏻‍♀️ hoce se branit, ampak ji ne gre kaj prevec dobro. Ma ko ni problem, noces vec stvari - vredu, ni panike, samo bodi clovek pa napisi, ne pa da kar zgines in se javi potem ko ji dam negativni odziv, ces da je ona resna kar lahko vidim po njenih odzivih.🤦🏻‍♀️ noro res, zgubljanje casa😂
2023 05 30
> tjasa96: > Nekatere uporabnice tukaj samo na slepo pišejo, dejansko pa nimajo namena nič kupit/menjat. Zgleda da tako pac je, ko si nezaposlen in preganjas cas z nadlegovanjem neznancev po spletu lol Ma nevem kaj imajo od tega, pa dobro. Bi pustila vse skupaj na miru, lepo sem dala negativni odziv, ker je pac neresna in sem misla da bo zgodba tu koncana, ne pa da cvetka marjetka dela zrtev iz sebe..😂😂😂noro ej
2023 05 30
> nikashop: > Ne eno slabo izkusnjo ampak kar tri!😂 > > bonboncek123: > > > nikashop: > > > Mene je ze trikrat nategnila, sva bili dogovorjeni vsakic da kupi vec stvari in sem vsakic cakala po tri tedne na denar ali pa vsaj na odgovor… itak nikoli ni nic kupila pa kup izgovorov je bilo 😅 pa ima se vseeno jajca mi tu pa tam pisat za kaksen artikel, da ga bo vzela 😅 na vasem mestu kar adminu pisat, ko sem jaz pisala, nevem zakaj je niso blokirali > > Me “veseli”, da najdem se eno, ki je imela slabo izkusnjo z njo, ker men kar pise, da sem jaz kriva, osorna, vsiljiva in nevem kaj 🤦🏻‍♀️ hoce se branit, ampak ji ne gre kaj prevec dobro. Ma ko ni problem, noces vec stvari - vredu, ni panike, samo bodi clovek pa napisi, ne pa da kar zgines in se javi potem ko ji dam negativni odziv, ces da je ona resna kar lahko vidim po njenih odzivih.🤦🏻‍♀️ noro res, zgubljanje casa😂 Sem danes spremljala in je v enem dnevu dobila se 3 negativne odzive od razlicnih uporabnic. Upam, da bo admin kaj ukrepal, glede na to da je meni vceraj napisala da bo pisala adminu zame..😂 jst mam prvo slabo izkusnjo in to z njo, ona jih ima pa ocitno na dnevnem nivoju - s tem da je ona tista zaradi katere imajo ostale slabe izkusnje..🤦🏻‍♀️ ![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/a28a0544892ca56aeafd9599821f63f7.jpg) ![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/a265e953e66b69a4f4152d70b60ddde6.jpg) ![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/1600d910c8137827d80ad9a1412f6df5.jpg)
2023 05 30
Se pridruzujem negativni izkusnji s prodajalko. Cakala sem jo skoraj 1 mesec za nakazilo, na kar se je zlagala kot je vidno v neg. Odzivu, ki mi ga je napisala, da je zamujala le en dan 😂 res je da sm tudi js zamujala z paketom, ker nism utegnila ampak se iskreno nisem pretirano trudila si vzet cas, ker si ga tudi ona ni in sm jo toliko cakala, sm si mislila, ce sm js njo razumela bo tudi ona mene. Razumem to slabo voljo ampak njeno obnasanje pa je grozno, otrocje, ne spostljivo! Vidim, da ima veliko casa za podajanje prijav tako, da jo cakam, ker imam mirno vest, ker je paket poslan.
2023 05 30
Tudi jaz imam slabo izkusnjo🙄 Nespostljiva, nesramna in neresna.!!! Tudi meni je ze nekajkrat pisala za vec artiklov hkrati, sprasevala za dodaten popust,jaz sem ji ustregla vsakic, vsakic odpisala, izracunala znesek, dodala da lahko castim ptt(ker je vec artiklov) - na koncu nikoli nobenega odgovora od nje! Sedaj pa mi spet pise za nekaj artiklov+nekaj jih je zelela, ker sem jih podarjala ob nakupu. Koncno se zmeniva,je minilo kar nekaj casa vmes, nisem pa silila ali sprasevala nic, ker enostavno nimam veliko casa se za taksne bedarije in cakanja... Cakam na placilo, ga koncno dobim, nato pa zacne s svojimi forami. Paket posljem, dobim nazaj, mi grozi z nekimi cleni, prijavami na pp, ga posljem ponovno priporoceno, sedaj pa ni ok ker 1majice ne najdem - sem jo podarjala, poslala sem pa namesto tega in v opravicilo, ne vem vec niti katero, se dodatne artikle, ona pa dela sceno, ker je celoten nakup opravila samo oziroma najvec zaradi te majice🤒🙆🤦🙄. Razocarana in utrujena od cvetk na butiku!
2023 06 01
Živjo, punce. Javljam se vam moderator mojbutik.si. Žal nam je za omenjena nesoglasja in slabe izkušnje. Uporabnice spodbujamo, da same med seboj zgladijo nesoglasja, sploh če do sodelovanj na koncu ni prišlo. Razumemo, da ni prijetno nekomu poslati osebnih podatkov in potem ta denarja ne nakaže, a za to obstajajo nevtralni odzivi, ne negativni. Tistim, ki negativnih odzivov niste prejele na podlagi dejanskih sodelovanj, smo vam jih izbrisali. V kolikor pa vam je bil dodeljen negativni odziv kot posledica dejanskega sodelovanja, izmenjave izdelkov in/ali plačila, pa s sodelovanjem ena ali obe strani nista bili zadovoljni, pa takšnega negativnega odziva žal ne moremo izbrisati. Enako povemo vsem uporabnicam. Čim manj slabe volje in uspešnih sodelovanj vam želimo, vaši admini <3 <3 <3
2023 06 02
Tudi jaz bi javila negativno izkušnjo z dotično in to že dvakrat, nakazila ni bilo od nikoder.
2023 06 22
Toliko nezadovoljnih punc ki jih je nasrala, admin ji gre pa zbrisat negativne odzive? Kje je pa tu fora?
2023 07 12
tudi meni ni jasno. zame je vsako zavajanje/laganje zrelo za minus.
2023 09 18
1 2