Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Prosti čas in hobiji /

Filmi, knjige, glasba /

Katere filme ste pogledali že 100x, pa se jih še niste naveličali?

[:ljubek] Da vidimo če mamo podobne okuse za filme!?
2012 10 28
Film k se ga ne naveličam je zagotovo MAN ON FIRE. Če si ga še niste ogledale ga toplo priporočam [:ljubek] [:nasmeh]
2012 11 09
Od serij bi lahko gledlo vedno znova in znova seved Friendse. Filmi The Pursuit of Happyness, One Flew over the Cuckoo's Nest, The Count of Monte Cristo, Dumb & Dumber, Mystik River,The Prince of Tides, The Green Mile, The Shawshank Redemption, Se7en, Million Dollar Baby, Sleepers, This Boy's Life, Edward Scissorhands, What's Eating Gilbert Grape,Charlie and the Chocolate Factory, Don Juan DeMarco, Benny & Joon,A Time to Kill Poster ... No zdaj sem jih naštela kar precej. So stari filmi vendar vredni ogleda:))
2012 11 17
se mi zdi eko-bio da je Johnny Depp nekako rdeča nit [:nasmeh]
2012 11 23
Ace ventura in pa Dumb and Dumber, že tolkrat gledla pa me še vedno v smeh spravi. [:smeh] Drgač vsi filmi od eko-bio so dobri in velikokrat že gledani, so v moji top 10 listi [:nasmeh]
2012 11 25
One day, The Notebook, Wild target, Crazy stupid love (le zakaj:))), Toy story, Under the tuscan sun.... Vsaj enkrat na dva meseca! :)
2012 12 04
Filmi Tima Burtona, teh se res ne naveličam. Pa kakšnih božičnih (home alone 1,2..) Wizard of OZ The Notebook Vsi deli Harry Potterja in Lord of the rings
2012 12 04
Kimmie, sva že dve oboževalki HP-ja in GP-ja. :) Nora na vse dele. :) Nekaj časa sem bila čist LOTR psiho. [:ljubek] Drugače pa obožujem Titanik, Strastna zapravljivka, Pirati s karibov vsi deli, viharni vrh, vsi filmi z Nicolas cage ali Johnny Deep ali Orlando Bloom.
2012 12 11
NinaAbraha, predvidevam, da tudi ti težko pričakuješ Hobbita?
2012 12 11
mirrors 1,2 ,santa claus, woman in black, the final destination...Sama mam najraj grozljivke, hehehe [:nasmeh] ,undisputed 1,2,3............diary of a wimpy kid al neki tasga :) ,The Edge (ful lep, js jokam ob njem-haha [:ljubek] ) , Dream House (isto ful lep), Polar express,stay alive, premonition,The twilight saga ,dead silence (konc film ) .charlie and the chocolate factory [:nasmeh]
2012 12 19
Kimmie, oja. :) Sem ga že pogledala. Zdaj pa umiram, dokler ne bo nadaljevanja. :P
2012 12 26
Because I Said so, Prince of Persia, Lara Croft: Tomb Raider, Chocolat
2013 04 07
Memoirs of a Geisha, Sweeney Todd in pa The Lion King :)))
2014 04 16
1. del...Tres metros sobre el cielo( 3 metre nad nebom) in 2. del... Tengo ganas de ti (želim si te)
2014 09 08