Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

hmmm...barvne lece brez dioptrije!?? punce pomoc!!

Js mam naravne temno rjave oci in sem kupila za 30€ letne brezdioptrijske v modri barbi, ful lepo zgleda imam jih pa ponavadi za zuranje ali pa kasno posebno priloznost :) so effect lece :)
2013 07 18
Jaz se točno ne spomnim koliko sem dajala na mesec.. Kakšne leče pa imaš ti v mislih "življenske" pa ne vem.. Je pa možnost operacija - ti vstavijo lečo, ki "odpravi" dioptrijo. Ampak to niso barvne pomoje saj ti to ne dajo spredaj al kakorkoli ne vem točno.. pa za tele leče tud ne vem nič prav.. samo oče se je nekaj zanimal, da bi si dal to delat tu v SLO, pa je vstavljanje leče za eno oko od 1000 do 1500 €..
2013 07 18
Joj zdaj komaj vidla da brez dioptrijee.. aaah punca, ne si tega delaaat :) ... Jaz sem mislila da imaš resne težave z dioptrijo, kot recimo jaz, ki nič prav ne vidim brez očal na daleč... Ne si kvarit oči, zato ker ti niso všeč. Ko si jih boš enkrat "uničla" pa ti bo žal.. Ni vredno res ne, s temi lečami lahko imaš velike probleme. Moreš vedet, da vsaki punci nekaj ni všeč na sebi.. Malo katera je takšna, da bi rekla da ne bi na sebi nič spremenila.. Skoraj vsak ma nekaj takšnega, kar mu ni všeč. Predvsem punce, fantom je bolj vseeno, no ne vsem :D .. Ene majo probleme z aknami na obrazu, druge z dioptrijo, tretje z barvo las, četrte s prstami na nogi, pete z nosom .. [:tihsmeh] Bodi raje takšna kot si. Vsak je po svoje lep, po svoje poseben. Lahko da se bo (ali pa se že je) kdo vate zaljubil ravno zaradi tvojih čudovitih oči [:ljubek] [:tihsmeh]
2013 07 18
pumpkin:se podpisem [:nasmeh]
2013 07 18
1 2