Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

Želite prijaviti uporabnika? "Uradna črna lista"

Jaz bi samo upozorila na osebo lenirobic2013 se mi zdi da kar nekaj mučka z prodajo ne bom trdila da je 100% tako ampak njen odnos slici na kaj takega. Od nje sem hotela kupiti uro a mi dolgo ni nic odgovorila nakar napise da bo nalozila slike in res jih je ampak v svoj profil in ce nebi pogledala slik sploh videla nebi ker me niti obvestila ni,na to ji jaz spet pisem in cez dober teden odgovori da je ura bila rezervirana?! Ji lepo napisem kako je lahko rezervirana takrat pa teganiti omenila ni in kaj je sedaj z uro mi pa samo odpise ti sporocim zvecer..mislim?seveda odgovora nisem dobila. Ji dam - odziv se je pa zacela njena nesramnost kazati. Mogoce se motim a zame to ni posten odnos ce je nekaj rezervirano se to takoj pove ali pac? Najbol me je pa sokiralo tisto da mi zvecer pove kaj je z uro?!
2013 12 11
wtf :(
2013 12 11
se mi zdi,da je prav anarhija zdaj,k smo brez moderatorja.že itak nalagat ni mogoče,pol pa še taki pacienti
2013 12 11
Ja tale se je tudi name spravila, kdorkoli že je pravi psiho!!! Sm mela fotke gor, vse jasno dopisano...pa mi piše za nakup pa da ji pošljem slike...še enkrat vse lepo napišem, podobno kot pod fotografijo in ji povem da so vse slike tam in mi začne da ona je kralj, da kupec je kralj....wtf, potem dobim pa še negativen odziv! Ma sem jo že prijavila adminu in bi lahko malo hitreje ukrepal, tudi pri drugih zadevah....
2013 12 11
Joj sej vem, da je verjetno admin res zaseden,ampak bi lahko malo hitreje ukrepali...ne vem no, meni je neumno, da imam pri vseh dobrih odzivih 2 slaba, enega sem že navedla zakaj, ker se je tale punca/fant kar za bv name spravil, drugega sem pa dobila pred 2 meseci kot vračilo, ker mi je punca poslala napol porabljene izdelke, ki naj bi bili novi, ko sem ji dala slab odziv mi ga je vrnila...in evo, lahko bi kdo malo hitreje ukrepal, ker se mi zdi, da počasi tukaj nastaja prvi Texas!
2013 12 14
Tokrat je bil admin gor in niti odpisal ni....
2013 12 17
Jaz sem pisala administratorju in mislim, da je očitno preveč zaseden tako da sem predlagala da bi dali še enega novega, ker tukaj gor vlada pravi kaos! Me pa zelo moti, da niti odgovora nisem še dobila pa sem v 10 dneh poslala 3 sporočila!
2013 12 19
Ma kaj sploh pišemo tukaj gor, meni se zdi že POPOLNOMA brezveze....že 2 tedna oz še več lovim administratorko, da jo opozorim na prevarantko, ki mi je med drugim pustila slab odziv, ampak ona sploh ne odpisuje, tukaj gor pa punce še vedno v nedogled goljufajo.
2013 12 24
Sem ji pa tudi povedala da mi ni všeč da je to trdi materijal ker preden sva poslali sem jo vprašala kakšen materijal je in je rekla da je mehki bombaž...Za kapuco mi pa sploh nič ni rekla.GROZAAAAAA!
2014 01 01
Tako je kristina123456-tudi jaz sem pustila negativen odziv-če se ne bo nič premaknilo jo objavim na forumIH s pravimi podatki in prijavo na policijo.Čist dost jo imam!!
2014 01 03
Ja in, velikokrat so podjetja registrirana v stavbah, kjer so tudi stanovanja? In punca je iz tolmina, kje je tu problem?
2014 01 05
Zanima me kako lahko administratorka mojbutik.si sploh ukrepa ob primeru zlorab? Če pobriše zgolj uporabnika se lahko ta prijavi z drugim nickom in je ponovno začaran krog. Pametneje bi bilo blokirat IP, saj vsaj iz svojega interneta takšna ne bi mogla dostopati.
2014 01 06
cici22, dobra ideja
2014 01 06
administratorke itak ze ful casa ni gor,tko da.... :/
2014 01 06
Dobro bi bilo da bi imela kakšne moderatorje na forumu, da bi ji bilo lažje. Ni enostavno skrbeti za takšno spletno stran. Lahko bi postala ta stran varna, samo bi bilo potem treba dobro "čistiti", preverjati, itd.
2014 01 06
1 2 3 4 5 6 7 ... 12