Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

Želite prijaviti uporabnika? "Uradna črna lista"

Punce, dajte malo dlje kot na svojo rit gledat, pardon izrazu [:omoticen] Ne dajanje negativnih odzivov, ker se bojite, da ga boste dobile nazaj je neodgovorno do vse ostalih tukaj [:jezen]
2013 10 21
se strinjam s solosolei! pa ne vem zakaj teh oseb ne prijavite!spodaj desno pod slikco profila se klikne in admin dobi mail.jaz sem v zadnjem tednu ziher prijavila vsaj 5 punc,ki so mele porazen odstotek,pa čeprav sama z njimi nism sodelovala...sori,ma če ma nekdo 60% oceno to pomen,da nategne 2 punce od petih.in tak nima kaj delat tle.
2013 10 21
Zivjo! Jaz ne vem kam naj se obrnem... Te dni sem preverjala ce imam kaj poste v mojbutik.si pa mi je bilo cudno da ni nic ,saj sem bila se z nekaj puncami v dogovoru. Potem se pa sedaj vpisem (moj prejsnji profil je bil kristinca) ,nakar opazim da pise da sem blokirana? Zdaj sem se registrirala ponovno samo zato,ker me zanima s kaksnim razlogom sem bila ker mi res ni jasno? Zaradi enega negativnega odziva ki sem si ga prisluzila kot kupka pred vec kot pol leta nazaj? Pomagajte ,ker ne vem kam naj pisem za odgovor.hvala
2013 10 23
Živjo! Moja prijateljica se je tudi nekaj časa nazaj registrirala, 3 dni nazaj je na profil dala artikle, včeraj pa vidi da je blokirana. Do sedaj je prodala samo 1 artikel(ker je bila kratek čas registrirana) in še tega je stranki fizično predala. Tam sem brala da te lahko prijavijo ker si nesramen, da ne pošiljaš paketov, ali pa da si sumljiv. Nič od tega kar je tam navedeno ne namiguje na to da bi jo zato blokirali. Sploh pa ne vema kaj bi naj pomenilo da si sumljiv? Kot pravim, negativnih odzivov ni blo, pa tudi pozitivnih še ne ker je bila par dni uporabnica mojbutik.si. Hvala vsem za odgovor, lp
2013 10 23
Jaz sem bila gor vec kot pol leta..imela sem 5 pozitivnih odzivov..do zdej vse super..tako da ne vem..cakam na odgovor administratorja.. vem da se nobeni punci nisem z nicemer zamerila..:)
2013 10 23
Razlog za blokado je lahko recimo tudi pretirano oglaševanje... Za vaju osebno ne vem, vem pa da nisem daleč od tega, da kakšno tudi jaz prijavim [:zafurstriran]
2013 10 23
Mene pa zanima naslednje: Sem nova tu, do zdaj sem prodala uspešno tri artikle, pa nimam nobenega odziva se??? Neka punca mi je napisala, da ne upa kupiti od mene nič, ker imam 0 odzivov???
2013 11 05
Bom kar sama povedala da sem dobila odziv ker je punca želela nekaj kupit in se je pac zelela podatke o stvari. Ker sem bila komaj tretjic gor je med pogovori enostavno nisem nasla ker je bila na str 2. Ko sem jo nasla sem jo kontaktirala in se ji opravicla, ker sem prodala drugi ker je nisem nasla med pogovori. Skratka jaz tud več ne bom dobra in rezervacije do 15. ker itak si v vsakem primeru slab. Bog ima dolgo šibo in na vsako rit paše. Vsem ki delajo sebi dobro na tak nacin da drugim skodujejo. L.p.
2013 11 09
ally323 -> komurkoli kaj prodaš jih prosi naj ti pustijo odziv, ravno tako ti pusti njim odziv pač s kakšno kupko si imela opravka, tako profiterata obe. Če ti kaj kupiš ravno tako pusti odziv prodajalki in prosi naj ona pusti tebi odziv kupke. Sam od sebe redko kdo pusti odzive [:nasmeh]
2013 11 23
Aha razumem hvala za odgovor.
2013 11 23
Nisem vedela, kam drugam naj to pišem. Ali je mozno, da mi je kdo ''shakal'' bančni račun.. Meni je punca nakazala denar, po več kot enem tednu ga še vedno ni .. Pred tem pa mi je pisala punca , ki naj bi hotela nekaj kupiti, in ko sem ji dala podatke in TRR ni bilo ne duha ne sluha o njej..
2013 11 28
rada bi prijavila kot opozorilo vsem puncam uporabnico babaganus83 dala mi je - odziv za ignoriranje pa mi sploh ni nič pisala prvič sem videla njeno uporabniško ime tako da videt za nalašč daje - odzive!!mislim res wtf ane je še kateri punci to naredila?? [:zafurstriran] [:jezen] [:zaspan]
2013 11 29
Mislim,da smo že teden brez admina,ker men se tudi ne javi pa sm ji večkrat pisala naj neki uredi. Drgač pa te štekam..Jaz sem dobila en minus čist brezveze,od osebe s katero nisem nikoli sodelovala..Ma ker sm ji očitno antipatična in ker jo motijo moje cene,sem dobila minus just because..Drgač na MB sploh ne sodeluje pod tem nickom...Se je prijavila ekskluzivno zame [:tihsmeh]
2013 12 04
zdi se ti hudo narobe, zakaj ji pa minusa nisi dala?včasih vas res ne razumem,pa brez zamere ;)
2013 12 06
Pazite na osebo VOUGEGIRL
2013 12 08
1 2 3 4 5 6 ... 12