Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

Želite prijaviti uporabnika? "Uradna črna lista"

punce pazite... čedalje več je gor potrebnežev, ki hočejo fotko tvojih nog s sandali in žabami... wtf?!
2014 05 23
ksenija1,podoben primer pri meni,druga uporabnica,očitno nekdo "krade" paketke s trenerkami,druge razlage nimam...kupila sem že nešteto stvari tukaj in vedno vse dobila v redu,zdaj pa to....jaz sem "svojo" trenerko že odmislila,upam da jo ti še dobiš!!
2014 05 25
ma ne vem že 6 dni je ni gor tako da sploh vidim da ne bom dobila odgovora :( najraje bi človek šel kr pred vrata te osebe da vidi kdo je pa mi naj reče da je poslala paket v faco da vidim kako laže :) katastrofa ko bi se vsaj javila zdej pa nič samo enkrat je vmes napisala da je oddala paket ampak paketa še do danes nisem prejela :(
2014 05 25
Jaz čakam že od prvega maja,tudi meni je baje oddala paket,potem še enkrat odgovorila da ga je ona sigurno oddala,ko sem jo vprašala kdaj je to oddala in na kateri naslov pa tišina,čeprav je bila prisotna.....mislim,da se lahko od trenerke kar poslovim...
2014 05 25
kar derekt na vrata pa to je to pol pa naj reče da ga je poslala !!katastrofa kakšni ljudje se rodijo :///
2014 05 26
Dokaže naj,da je to res poslala,pol ji bom pa še nekako verjela,če pa tega ne more dokazat je verjetno nekaj "pozabla" nardit...
2014 05 27
LEP POZDRAV danes dobim klic v službo ene gospe, da sem njeni hčerki prodala kratke hlače, ona je denar nakazala, kratkih hlač pa od nikjer. Ja nisem nikomur prodala nobenih kratkih hlač in uporabnica z imenom CHANEL05 ali CHANEL5 (sedaj seveda več ne obstaja) je tej punci poslala moj naslov in njen tekoči račun. Hvala bogu da je mene gospa poiskala drugače bi lahko imela za vratom policijo, pa sploh nič kriva. Pa kaj se spomne to folk delat tle gor, goljufat in krast poštenim ljudem. In kako sedaj najti to CHANEL05 al karkoli že je??? imate kakšen nasvet? se je kateri že zgodilo kaj takega? lp
2014 06 05
ja pod tamarabon se več ne javlja, ima še en profil in sicer TheBeatles, ampak tudi tam ne odgovarja na sporočila. ime ji je Kaja Boban Šturbek iz lj. v glavnem punce bodite pazljive ker ta goljufivka pošilja podatke dugih punc naprej ,da potem ljudje njih preganjajo.
2014 06 08
i delite negativne odzive kot da ste nori - mislim, da se morate vprašati o sebi! In začnite že enkrat zasebnost jemati resno... In nehajte kopirati pogovorov v odzive! Ker sicer lahko tudi jaz prijavim, če bo treba... Ker meni je ena uporabnica rekla, da bi vas morali pošteno prevzgojit in da ste zanič poslovnež - kar sem pritrdila... Vi mi uničujte ogled in jaz se tega več nečem iti - samo napisala bom kar je res! NAME SE PONOVNO SPRAVLJA UPORABNICA MAGICAL, nikoli nisva sodelovale, najprej me je žalila, si zmišljevala itd, po slabem mesecu pa se je ponovno spravila name. Povdarjam, NIKOLI NISVA SODELOVALE, NIČ NISEM IMELA Z NJO PA MI NON STOP PIŠE SLABE ODZIVE. Sicer jih je vmes brisala in se opravičila, češ da ima veliko problemov, ker je nihče ne mara v šoli in da ima težave s komunikacijo, sem rekla ok ampak sedaj mi ponovno grozi. Ker moderator ne ukrepa pozivem eno izmed punc da mi piše njen naslov na zasebno sporočilo, da bom zadevo osebno ali prek policije uredila!
2014 06 08
No takole, jaz sem z mojo punco Magical rešila. Ker moderatorja ni in se je očitno še iz VSAJ ene punce zafrkavala jo ob prvem sporočilu in grožnjah prijavim na policijo, ker gre za 15 letno smrkljo. Imam njen naslov in šolo v katero hodi.
2014 06 10
maš njen naslov .. pa poišči v imeniku njeno telefonsko, ali pa na dom!
2014 06 13
zdravo Administrator (upam da sem pisala na pravi naslov): ne gre za prijavo, ampak za prav nerodno reč: po nesreči sem zbrisala konverzacijo z "Andreja_B92" in je nikakor ne morem najti ; obstaja morda kakšna pomoč ki me lahko poveže z njo, mi lahko kdo pri tem pomaga ( morda jo ima katera ravno na zvezi) pa bi jo lahko opozorila da jo išče "garfield1" ? hvala za vsakršno pomoč, lp
2014 06 14
jaz sem za :) ta punca mi je dolžna denar in sploh ni nobenega odziva od nje!
2014 06 17
Punce glede te Chanel 5 vidim da je iz istega kraja kot jaz- naj mi ena pošlje podatke na zasebno da vidim katera je ta, lahko vam pomagam!
2014 06 18
ja večina nas ima njen ljubljanski naslov, ne vem če tega misliš?
2014 06 18
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 12