Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

Želite prijaviti uporabnika? "Uradna črna lista"

Kjapelj, ker gre najverjetneje za "preprodajo" pre spletnih strani kot sta ebay in amazon. Pri tem primeru se seveda uporabnico prijavi in admin jo glede na pravila odstrani s strani, ker to ni dovoljeno.
2014 03 10
Pozdravljeni, imela sem težave z uporabnico Mademoiselle* - plačala sem ji 30 eur za torbico, ki je nikoli nisem videla; seveda sem ji pustila negativen odziv, ona pa nato meni, da si zmišljujem, da torbice nisem dobila. Po mojem negativnem odzivu se je na njenem profilu usulo veliko negativnih odzivov drugih uporabnic in posledično je bila uporabnica izbrisana ali pa se je sama, ne vem. V glavnem, zanima me, kako lahko dosežem izbris njenega negativnega odziva (ker je res neresničen in neprimeren).
2014 03 16
jaz želim samo povedati, da sem si pred 2 dnevi naredila moj butik, in smo šele danes zaželi z izmenjavo in prodajo stvari, zato še nimam sledilcem. Prosim za razumevanje ker nekaj punc totalno nima razuma. LP
2014 03 17
prijavljam naslednjo uporabnico nalexin ki mi je dolžna denar in sploh ne odpisuje...
2014 03 21
Prosim katero ki je kupovala od nje da mi na zasebca poslje podatke ker bom sla kar do nje! Smrkla nesramna!
2014 03 24
Tudi mene je okrog prinesla uporabnica MajcenSanja, dolguje mi plačilo za pošiljko, toliko sva se še slišali, da je prosila, če lahko malo kasneje plača, potem pa se ne javlja več, po neštetih pozivih.. jaz imam sicer njen kompleten naslov, v butiku prodaja samo eno zadevo , mobitel, prijavila sem na butik, pa ni nikjer nobenega odziva, kar sem tudi zelo presenečena?
2014 04 02
Meni se zdi, da samo neki brezveze tu prijavljamo, odziva od admina pa NOBENEGA!!!! Moja prevarantka se je med tem časom verjetno sama izbrisala, meni sta njena DVA negativna odziva ostala. Admina NAPROŠAM, da ukrepa po svojih možnostih ali pa da se vsaj javi.
2014 04 11
Uporabnica nina_damijan prevarantka, nasedla sem izmenjavi in mi se vedno ni poslala paketa v vrednosti 50eur..
2014 05 02
Jaz sem od uporabnice nina_damijan paket cakala dva tedna. Nato sem ji pustila slab odziv in sem v roku dveh dni dobila paket.
2014 05 07
Admina pa od nikjer, moja 2 negativna odziva pa mi še vedno visita tam po NEPOTREBNEM in predvsem NEZASLUŽENA SLABA ODZIVA!
2014 05 08
Jaz se javljam, da bi prevzela vlogo moderatorke, ker mi počasi prekipevajo neresne punce tukaj gor in moderatorki se prav očitno jebe za vse, niti toliko ni, da bi vsaj odpisala na sporočila, katere ji pišemo, na niti eno moje sporočilo še nisem dobila odgovora, niti tukaj v temi...jaz že razumem da je "zelo zasedena ženska" pa vendar lepo prosim, cele 4 mesece nisem dobila odgovora? Kaj se sploh gre moderatorja če je neresna in nima časa. Dokler ne bo moderatorja tudi reda tukaj gor ne bo!
2014 05 08
− MAŠČEVANJE JE SLADKO :) MAŠČEVANJE JE SLADKO :) MAŠČEVANJE JE SLADKO :) MAŠČEVANJE JE SLADKO :) MAŠČEVANJE JE SLADKO :) MAŠČEVANJE JE SLADKO :) MAŠČEVANJE JE SLADKO :) TI ZLOOOOOBAAAAAA POOOKVARJENA!!!!!!!!! ŠKRTUHINJA,ZLOBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kako si upaš pokvarjenka???!!!!!!!!!!! Hudičevka!!!!!!!!!!!!! ODSVETUJEM SODELOVANJE Z NJO, KER PUŠČA NEGATIVEN ODZIV ZA VSAKO FIGO IN ZA VSAK DREK - VSE JI SMETA, VSE JO MOTI, KAR REČEŠ - SMRKLJA RAZVAJENA!!!! BTE TKO NAJRAJ STOLKLA KO PRAŠIČA! TI'M DVE NA GOBC PRMAZALA - MISLIŠ DA BOŠ TLE KLJUN VRTELA AL KUGA?!!! SAM ŠE SVOJ GOBC STEGN, PA TI ODREŽEM JEZK - EJ ZEJ MI JE PA PISKR ODPR RESNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! p.s.: še nikol se mi ni blo treba tko razkurit - pa kuga je s tabo punca narobe?!!! DA OBJAVLJAŠ POGOVORE GOR - KAJ SI TI F********** (RAJŠ NE NAPIŠEM, KA B TE TKO STOLKLA TA MALA, DA KR RES NI)?!! PAZI NAJSTNICA OTROČJA - NE IZZIVAJ ODRASLIH ŽENSK PUNČKA!!!
2014 05 19
Določene punce res potrebujejo anger management (to leti na tisto punco o kateri je pisala Kristinaaa)
2014 05 20
Nekatere namensko ukradejo denar in si potem zmišljujejo, da so izdelek poslale. In na koncu se jaz sramotim na pošti, ko s uslužbenkami po celi Sloveniji raziskujemo kam je šel paket. Vse preveč si nekatere dovolijo in res ni jim bilo treba zapret usta in jih blokirat!
2014 05 20
Tudi jaz opažam, da je vedno več tega z ukradenim denarjem in izgubljenimi paketi...pa bi tole rekla, se je tudi meni zgodilo, da se je en paket izgubil in ga nisem dobila, prvič pa se je izgubil in sem ga po določene času dobila nazaj ter ponovno dostavila naslovniku...je pa res, da bom verjela punci ki ima 20 ok odzivov, če se pa to zgodi eni ki jih nima žal ne bom... In na butiku je vedno več nategov, ker moderatork ni nikjer in ker ne ukrepajo.
2014 05 20
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 12