Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

Intimna depilacija

Pozdravljene :) Ker je tu gor kar precej punc različnih starosti sem se spravila ustvarit to temo, ker me zanima kaj vas največ uporablja in kakšne so vaše izkušnje z voskanjem intimnih predelov. Ker hočem, da moja koža čim dlje ostane gladka sem se končno opogumila in kupila vosek. In sicer komplet Stripease - sladkorni vosek, ki naj bi bil super za ta predel, manj boleč in učinkovit. Ko sem ga testirala moram rečt da se bila kar fajn razočarana kajti odstranilo ni nič. Iščem namreč takšen vosek, ki bi bil manj boleč in učinkovit. Če ima katera kakšne dobre izkušnje, bi bila vesela odgovora. Hvala že vnaprej [:ljubek]
2013 10 06
se pridruzim,..jst sem kupila VEET-electrical roll-on kit uglaunem stvar je za v kanto..sploh nic ne populi.. [:jezen] [:jezen]
2013 10 07
Jaz gledam po internetu, ko imajo te voske posebej za intimne predele, potem za obraz, podpazduhe, noge, roke.. Ampak sem se odločila, da se prej raje pozanimam, ker niso poceni, pa da se nebi spet zafrknila [:zalosten]
2013 10 07
jst sem dosti stvari isprobala,..ampak očitno samo žiletka deluje,..ampak kaj ki cez dva dni imas ze kostanj spod [:tihsmeh] [:tihsmeh] [:tihsmeh]
2013 10 07
Kitkat - pa tega mogoče uporabljaš tudi za podpazduhe? :) boli ja, to sigurno ampak menda se s časom kar navadiš [:tihsmeh]
2013 10 07
ma ta depilacija s sladkorjem je zakon (egipčanski način), najmanj stresno za kožo in pusti ti jo lepo gladko, traja pa tudi ful dolgo...sam najbrž si je sam res težko to naredit. jaz sicer hodim h kozmetičarki na to egipčansko depilacijo in sem ultra zadovoljna, za nič na svetu se več nebi vrnila na voskanje.
2013 10 07
Meni so super čisto navadni trakovi s hladnim voskom od veet. Najbolje puli med 3mm in 1 cm, tud več ni priporočljivo, bolje malo šišanja, sicer je en mess. Koža se ful navadi prvič sem delala v etapah [:ljubek] Začet na zunanji strani in enako na levi in desni, da ne ostaneš, emm na pol. Drugače samo za bikini pride meni v poštev tudi epilator. Pre priporočam peeling, lahko kar z navadnim tuš gelom in sladkorjem, da se ne pojavljajo vraščene dlake.
2013 10 07
IPL trajno reši ta problem :D
2013 10 07
no naj ti še jaz povem svojo izkušnjo [:ljubek] ..noge in bikini predel sem namazala z oljem-navadnim in cel dan sem mela tak,zvečer sem si pa vzela čas in dobro z polingom sprala-od spodaj proti gor,in potem z brisaco isto tak posušila da so dlage stale pokonci [:tihsmeh] ...potem pa z voskom od veeta-električni, rezultat:vec kot zadovoljna!!! [:ljubek] [:ljubek] lp
2013 10 07
Na pazduhah ne uporabljam. Tam pa res nekako nimam časa in priložnosti da bi si na vsake toliko puščala rasti dlake pod pazduhami :)
2013 10 08
Pod pazduhami boljše, da tega ne počnete same, saj se lahko zgodi, da se vam vnamejo bezgavke!!
2014 03 02