Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[NOV DESIGN] Poročanje o napakah na strani

Na telefonu ne deluje funkcija ''zapomni si me'' ko se vpisuješ :) vsaj meni ne na samsungu, prej mi je vedno delovalo.
2015 11 07
Jaz sploh ne morem odpisat uporabnicam :-(
2015 11 07
> Pattii199: > Ne gre mi naložit novih artiklov :( in meni...
2015 11 07
Meni jih sicer gre nalagat, vendar jih ne morem urejat, brisat ali odpirat slik.
2015 11 07
še vedno mi ne deluje gumb naloži artikel.
2015 11 08
Jaz ne najdem gumba "prijavi artikel" oz. "prijavi uporabnika". A samo jaz ne najdem ali teh gumbov dejansko ni?
2015 11 08
Manjkajoči odzivi, ki jih nekatere opažate pa so pomoje nevtralni odzivi, ker sedaj kaže samo pozitivne in negativne.
2015 11 08
Ureditev artiklov ni mogoča! Prosim, da to uredite.
2015 11 08
> Pattii199: > Ne gre mi naložit novih artiklov :( tudi meni ne :(
2015 11 08
A je trenutno stanje, da (predvidevam da zato, ker sem brez VIP) članstva ne morem urejati svojih že objavljenih oglasov, videti več kot prve slike tujih oglasov, jim pustiti sporočilo brez odpiranja njihovega profila, samo začasno, ali pa bo tako ostalo? Če je to mišljeno kot novost, potem je le-ta skregana z vso logiko!
2015 11 08
Verjetno je bilo že rečeno ampak artiklov ne morem brisat, urejat ali jih označit za prodane, ne morem odpret vseh slik od enega izdelka, prikazuje se samo prva. Če hočem urejat artikel moram it na mobi kjer mam še prejšno verzijo strani, ki se bo pa tud kmalu posodobila.
2015 11 08
Ni opcije trajnega brisanja starih pogovorov. Ko greš na izbrisane, so zdaj kar naenkrat vsi pogovori tam, še od daljnega leta 2014. Pofl..dajte možnost, da se trajno zbriše, lp
2015 11 08
Evo, ravnokar preverila tole kar je napisala zgoraj pred menjo AvaLana - in res je drži! Vem, da sem brisala, stare pogovore, ki niso bili več aktualni, sedaj imam pa vse pogovrore....:( Sem se sproti trudila da sem brisala nepomembne pogovore...škoda časa:( Forum mi najbolj ni všeč, ker pod zadnje teme, ti jih prikaže samo par tisto kar je med prvimi 10-timi, ostalo moraš pa brskati in klikati kot nor po celem forumu... Ni mi všeč - če klikneš med zadnji artikli - ni več te opcije, da ti prikaže VSE KATEROGIJE zadnjih dodanih artiklov (oblačila, torbice, ....), sedaj po novem lahko gledaš le za posamezno kategorijo. To je spet nepotrebno klikanje....kar malo odbijajoče....klikat miljonkrat da kaj najdeš VIZUALNA PODOBA - mi je všeč, a FUNKCIONALNOST je na žalost šla ene 10 KORAKOV NAZAJ:( Žal.
2015 11 09
jooooj...zdaj mi pa ta nova stran že res najeda!!! punce mi ne morejo pustiti odzivov, ker mi jih ne shrani... če začnem še z drugimi težavami, ki jih imam po moje danes ne bom konec z pisanjem!!! :s če že nekaj nardite oziroma uredite novo stran potem jo vsaj tako, da bo delovala brezhibno!!! jaz prisežem, da če bo šlo tako naprej potem se ne mislim več ukvarjat z to stranjo!!! :s se bom pač preprosto odjavla in to je to! tako ali tako nimam več veliko artiklov :) mislim, da bo prodaja zaradi vsega kar močno padla na tej strani...
2015 11 09
Ne morem nalagat novih artiklov. Ne morem spreminjat oz. kaj dodat v opis že obstoječega artikla, ki ga prodajam. ????????
2015 11 09
1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 54