Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[NOV DESIGN] Poročanje o napakah na strani

Jaz pa ne morem brisati prodanih stvari, pa niti spreminjati cen,... Potem mi je pa nerodno, ko me katera sprašuje po stvari, ki sem jo že prodala.
2015 11 15
> Chloe5: > Ne vem, mogoče sem slepa :D, ampak ne najdem opcije iskanja artiklov po velikosti oz. katerikoli od podkategorij? Imava enak problem, tudi meni ne pokaže podkategorij :)
2015 11 15
Meni je zmanjkalo kar nekaj odzivov, sicer pa me od vsega najbolj moti, da je stran IZREDNO POČASNA. Sem najprej mislila, da mi dela težave internet, potem pa sem ugotovila, da nagaja samo tale stran. Res tako dolgo nalaga, da včasih že kar obupam in zaprem vse skupaj. Na telefonu imam še vedno staro verzijo (ki je TOP) in nimam nobenih težav. Pa tudi moji obiski na mojbutik.si, so se zaradi res nepregledne nove strani, precej zmanjšali.
2015 11 16
Vsi artikli, na katerih sem imela CENO ali IZMENJAJ, je cena izginila! Ko uredim artikel, označim da ga želim prodati in to potrdim, se nič ne spremeni...
2015 11 16
> nezza93: > Vsi artikli, na katerih sem imela CENO ali IZMENJAJ, je cena izginila! Ko uredim artikel, označim da ga želim prodati in to potrdim, se nič ne spremeni... Tudi pri meni je tako !!!!! :(((((((
2015 11 16
jaoooooooo pa kdo dela te posodobitve??? Izgleda, da kakšen drugošolček, bedaaaa!
2015 11 16
Računalniška in telefonska verzija strani: - ni mogoče nehati slediti temam (opcija sploh ne obstaja) - prav tako povezava za napis TEME, KI JIM SLEDIM, ne deluje (preusmeri te na prvo stran Foruma). Tako je vidnih samo zadnjih 8 tem, za druge ni več možnosti da jih najdeš, saj nismo tumasti, da bomo preklikali celotne forume, da jih najdemo. Postaja že dokaj nadležno. Prav tako me zanima, ali je sploh smiselno javljati napake, pomanjkljivosti, nedelujoče povezave, ker preprosto ni odziva. Se je bolje obrniti na kakšen drug naslov, E-mali, na programerje, kjer bi bili veseli takšnega poročanja. Glede na to, da v javno uporabo spuščajo nekoliko pomanjkljivo delujoče strani. (Sicer najbrž obstajajo predhodni zaprti testi strani, povezav...Malo smešno kaj se dogaja).
2015 11 17
Žal, meni je prejšnja stran bolj všeč; preglednejša, nove na telefonu sploh ne morem uporabljati, ne vidi se cena artiklov pod slikicami, ni specifikacije recimo oblačil, urejenosti po vrsti iskanja... bi lahko obdržala staro stran???? :(
2015 11 17
ne morem naložiti novega artikla.
2015 11 17
> melisamely: > > nezza93: > > Vsi artikli, na katerih sem imela CENO ali IZMENJAJ, je cena izginila! Ko uredim artikel, označim da ga želim prodati in to potrdim, se nič ne spremeni... > Tudi pri meni je tako !!!!! :((((((( Enako pri meni....
2015 11 17
Jaz nikakor ne morem naložiti oglasa za prodajo čevljev. Lep večer želim
2015 11 17
Ne morem naložiti novih artiklov že kakšen teden.
2015 11 18
Jaz artikla ne morem označiti kot prodanega:(
2015 11 18
meni ne naloži novih artiklov, ne morem spremeniti cene izdelkov
2015 11 19
Danes sem ugotovila, da mi manjkata dva artikla. Za enega vem, drugi se mi sanja ne, kateri je, vem pa točno število, koliko artiklov sem imela naloženih. Tisti, ki vem, kateri je, je bil naložen v pravo kategorijo, tako, da to ne more biti krivo.
2015 11 19
1 2 ... 14 15 16 17 18 19 20 ... 54