Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[NOV DESIGN] Poročanje o napakah na strani

ko prodam svoje stvari in če še vedno nebom morala naložiti novih stvari za prodajo ali menjavo se izpišem iz butika saj nič novega ne morem naložiti imam pa že kar ene par stvari za prodati
2015 11 13
nemorem nalozit artikla
2015 11 13
Računalniška verzija (WIN8): - še vedno ne moremo nehati slediti temam - še vedno ne moremo urejati objav na forumu - še vedno ne moremo videti katere uporabnice so všečkale artikel (na podlago tega, se je opravilo kar nekaj menjav) - po posodobitvi oznake artiklov z IZMENJAJ, je izginil podatek o vrednosti le tega (vsota €), nepotrebno krčenje informacij, saj so se menjave med uporabnicami, v večini, izvajale z enakovrednimi artikli.
2015 11 13
> Pattii199: > Ne gre mi naložit novih artiklov :( Tudi meni ne nalozi novih artiklov. :/
2015 11 13
Zdajle sem ugotovila še, da artiklov ne morem označiti kot prodano.
2015 11 13
pa ravno je nova adminka prišla? res zakon, nevem kaj drugega počne, briše reklamne artikle, namesto da bi se tu oglasila. nesposobnost na višku. tam vodstvo v litvi pa raje ne bom kaj napisala
2015 11 13
Pri vpisu ne deluje opcija Zapomni si me. In je res zamudno malo zvedno znova vpisovat ime in geslo....
2015 11 13
> miss_nina: > Jaz ne morem naložiti novih artiklov :( Enako :(
2015 11 13
Zakaj ne morem oddati oglasa? Ja pa tudi na telefonu ne funkcionira pravilno... Nimam odzivov in tudi ne morem pogledat pravilno slik oziroma celega oglas, ki ga druge punce prodajajo.....
2015 11 14
Jaz bi rada poiskala določen artikel od najdražjega proti najcenejšemu. Kaj ni te opcije ali sem slepa?
2015 11 14
Po nekaj porodnih krčih stran zdaj malo bolje dela, ampak mi je ful nefunkcionalno, da moram najmanj dvakrat kliknit KUPI ali PRODAJ na začetku strani, da se kam premaknem, saj je naslednja stran totalna podvojitev prve po "funkciji", samo dodatne megalomanske slike moram gledat kako se mi počasi nalagajo in jemljejo čas. Pa to, da je prva stran polna popularnih artiklov je ful diskriminatorno, ker so nekateri izpostavljeni po več dni. Kakšen je sploh algoritem in kriterij, da nek izdelek pride na prvo stran? Bolj pravično bi bilo imeti prvo stran povsem prazno, ker sicer delate zastonh reklamo par posameznikom, ostali pa nikdar ne pridejo do izraza. Tistim izpostavljenim artiklom je itak namenjen prostor pol med brskanjem, ane? Na prvi strani butika se sploh ne morem prijavit, vedno mi pokaže belo stran z nekim čudnim napisom, zdaj je celo s slovenščini. Za uporabnika bi bilo tudi veliko bolj prijazno, da bi bila navodila kako izpolnjevati obrazec za nov artikel bolj podrobno napisana, kako naj jaz vem, da je maksimalna številka za tage po novem 5? In da naj ustvarim kratek in jedrnat naslov? Pa naj že takoj piše, da je omejitev 50 znakov in se folk sploh ne bo zmotil, kot pa da se pol ukvarja s tem, ko sistem ne sprejme artikla. Pa če je kaj narobe pri izpolnjevanju, bi se lahko tisti del obarval z rdečo al neki, to je že povsod praksa. Tako bo človek prej opazil, kaj je narobe. Pri artiklu bi bilo fajn videti, če mi ga je kdo všečkal in kdo to je. Mi je pa forum čist preveč zasut z raznimi podkategorijami, mi naredijo drsnik čisto majhen pa še ful nejasne so, oz. jih je preveč, marsikaj bi bilo lahko združeno. Pri forumih je navada, da imaš označeno tudi zadnjo stran, če hočem priti do konca te teme, da vidim zadnje informacije, moram neštetokrat kliknit, najprej na stran 5, potem 9, 13, 17, ... saj človek že čisto obupa. Pa na eno stran bi lahko komot prišlo več kot 10 sporočil.
2015 11 14
meni na racunalniku recimo ne gre - pogledat vseh slik. vidim lahko samo prvo, ostale pa nemorem pogledat -če dam opcijo oblacila -> puloverji ( ali karkoli drugega) ne morem izbrat številke -ko imam nek artikel ze odprt v novem oknu ga ne morem dodat pod priljubljene ampak moram nazaj med vse artikle in ga poiskat ter vseckat -ko nekaj želim kupiti, ne dela tipka želim si upam da vam uspe to urediti cimprej drugace pa thumbs up za nov design strani :D
2015 11 15
> AdminSI: > Živjo dekleta, > kot vidite, je mojbutik nadgradil svoj izgled. Na začetku se še zgodi, da kaj tudi še ne dela pravilno. Ta tema je zato namenjena temu, da poročate o napakicah. Če boste najde kakršen koli nedelujoč gumbek, del strani, napako, bomo zelo veseli tvoje pomoči. :) Pripiši pa jih kar spodaj v temo. > Lp, AdminMB Tudi jaz ne morem naložit novih artiklov. Aplikacija je popolnoma nepregledna. Pri svojih všečkih moram nevem kolikokrat čez njih, ker jih ne vidim skupaj na eni strani. Prej je bilo vse preprosto in vidno. Lp, greenwitch
2015 11 15
mene pa zelo zanima zakaj imamo še vedno izbrisane pogovore, oziroma zakaj ste jih vi imeli. zame je to poseganje v osebnost .če sem izbrisala pomeni da tega več ne želim, je tako?
2015 11 15
Zakaj ne vidim pogovorov???
2015 11 15
1 2 ... 13 14 15 16 17 18 19 ... 54