Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[NOV DESIGN] Poročanje o napakah na strani

> AdminSI: > Živjo dekleta, > kot vidite, je mojbutik nadgradil svoj izgled. Na začetku se še zgodi, da kaj tudi še ne dela pravilno. Ta tema je zato namenjena temu, da poročate o napakicah. Če boste najde kakršen koli nedelujoč gumbek, del strani, napako, bomo zelo veseli tvoje pomoči. :) Pripiši pa jih kar spodaj v temo. > Lp, AdminMB Zakaj se ne da naložit novega artikla?
2016 02 20
> sabina1903: > Ima še katera težave z nalaganjem slik novih artiklov? tudi meni ne gre že ves dan.
2016 02 20
Ne gre že ves dan....
2016 02 20
> AdminSI: > Živjo dekleta, > kot vidite, je mojbutik nadgradil svoj izgled. Na začetku se še zgodi, da kaj tudi še ne dela pravilno. Ta tema je zato namenjena temu, da poročate o napakicah. Če boste najde kakršen koli nedelujoč gumbek, del strani, napako, bomo zelo veseli tvoje pomoči. :) Pripiši pa jih kar spodaj v temo. > Lp, AdminMB Zjutraj sem še naložila slike, popoldan jih naenkrat ne morem več ne na ipad, ne na gsm in ne na računalniku. Kaj je narobe. Res je da so slike večji format kot 2 MB ampak do sedaj se je dalo nalagat.
2016 02 21
> AdminSI: > Živjo dekleta, > kot vidite, je mojbutik nadgradil svoj izgled. Na začetku se še zgodi, da kaj tudi še ne dela pravilno. Ta tema je zato namenjena temu, da poročate o napakicah. Če boste najde kakršen koli nedelujoč gumbek, del strani, napako, bomo zelo veseli tvoje pomoči. :) Pripiši pa jih kar spodaj v temo. > Lp, AdminMB Že druugi dan ne morem nalagati artiklov. Kaj je narobe?
2016 02 21
včeraj in danes ni možno nalagati novih artiklov, pri slikah ne naloži, tudi novih artiklov ni, očitno je, da nobeni ne gre... Poglejte kdaj je naložen zadnji in prosim popravite napako...
2016 02 21
Delovalo bo šele jutri. Tak odgovor sem dobila na njihovi fb strani. Napaka na serverju.
2016 02 21
Tudi meni je z novo postavitvijo izginilo veliko odzivov. Zelo me moti pri iskanju artikiklov, da se ne da označiti velikosti, če recimo iščes Zimski plašči M, imeš dve izbiri - da najprej izbereš velikost za M za vse plašče ali pa - izbereš Zimski plašči in dobiš ven vse velikosti skratka prebijati se moraš skozi odvečno količino.
2016 02 21
dva dni že ne morem naložit slik. do sedaj nisem imela težav. kaj je narobe?
2016 02 21
k
2016 02 21
Mislim da je jasno da ne dela NOBENI, zato mirno kri ;) pac posodabljajo, popravljajo ipd in zato ne zgubljat zivcev, danes je bil lep soncen dan ;)
2016 02 21
> bergla349: > dva dni že ne morem naložit slik. do sedaj nisem imela težav. kaj je narobe? Imajo težave s serverjem, sem napisala že zgoraj. In ni treba trikrat na dan pisat/spraševati isto, ker nobeni ne dela. Baje bo jutri, kar pomeni samo, da je "napaka" večja in težje za popravit.... Do takrat pa mal abstinacije... Ne bo škodval ;)
2016 02 21
> vampire: > > bergla349: > > dva dni že ne morem naložit slik. do sedaj nisem imela težav. kaj je narobe? > Imajo težave s serverjem, sem napisala že zgoraj. In ni treba trikrat na dan pisat/spraševati isto, ker nobeni ne dela. Baje bo jutri, kar pomeni samo, da je "napaka" večja in težje za popravit.... Do takrat pa mal abstinacije... Ne bo škodval ;) :') :') :')
2016 02 21
Za vse neučakane: dela nalaganje slik in novih izdelkov. :)
2016 02 22
> Nanica: > Tudi meni je z novo postavitvijo izginilo veliko odzivov. > Zelo me moti pri iskanju artikiklov, da se ne da označiti velikosti, če recimo iščes Zimski plašči M, imeš dve izbiri > - da najprej izbereš velikost za M za vse plašče ali pa > - izbereš Zimski plašči in dobiš ven vse velikosti > skratka prebijati se moraš skozi odvečno količino. to tudi mene moti... iskanje bi lahko bilo malo bolj napredno
2016 02 22
1 2 ... 21 22 23 24 25 26 27 ... 54