Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[NOV DESIGN] Poročanje o napakah na strani

tudi jaz ne morem naložiti novih artiklov???
2015 12 10
Dodajte moznost zoomiranja slik, saj si lahko izdelek poblizje ogledas, ce se ze odlocas za nakup, da ravno ne kupis macka v zaklju. Na prejsnjem izgledu je to delovalo, zakaj zdaj ne vec?
2015 12 11
Pa kaj delate??? Zdaj tudi jaz ne morem več naložit artikla, Kaj ste res tako nesposobni? Polek tega ste skrajno neodgovorni, nespoštljivi ter absolutno neprofesionalni. Kako dolgo že trajajo težave, pa še jih niste odpravili. Tako imenovana adminka, bi se lahko vsake toliko časa kaj oglasila na forumu, in povedala kaj se dogaja. Bi pomagalo tudi kakšno manjše opravičilo ali vsaj razlaga. Katastrofa, In to je potem vodenje in vzdrževanje butika. Strašno sem razočarana, občutek imam da je adminka še šolarka, brez manir.
2015 12 13
Ne vem zakaj ne morem nalagati novih artiklov :-( Ko je bila še stara stran je vse delovalo brezhibno pa še veliko bolj pregledna in funkcionalna je bila
2015 12 22
Tudi jaz še kar ne morem nalagati novih artiklov :@
2015 12 24
Sem razumljiva oseba saj sama delam z spletno trgovino,da pride do težav,ampak ni mi jasno zakaj niso zadeve odpravljene?Še vedno ne gre spreminjat/nalagat novih atiklov in po 32 straneh vidim da nisem edina.MojButik je super in odlična zadeva-če funkcionira tako kot mora!Upam da bodo kmalu odpravljene napake,drugače pa je najbolje da admin preda nalogo nekomu,ki bo zadevo urejala profesionalno in dosledno.
2015 12 24
oii...ko skero končam pogovor izbrišem in potem je med izbrisano kako naj še tam stare pogovore izbrišem če katera ve naj mi prosim pomaga in napiše na zs...lepo bi prosila naj mi to res sporoči na zs kar tega mam kar nekaj in bi rada izbrisala če se sploh da...hvala v naprej...lp v
2015 12 24
Ok . .. men odkar je prenovljena stran butika.mi stalno prikazuje oglase od alibaba pa aliexpres .. pa ni to da mam okuzen komp kr mi pr drugih straneh to ne dela mam zravn Ad blocker pa ne pomaga .. in mi to dela sam na butiku in mi je res onemogoceno brskanje, upisavanje novih artiklou ... Upam da se popravi :/
2015 12 27
> marusas: > Jaz se na telefonu sploh ne znajdem..se sploh ne da iskat normalno. Lahko kliknem npr. oblačila ampak mi vse vkup vrže ker podkategorij sploh ni na telefonu. Tudi sporočila sploh ne vem več kje imam 😕🙈 .. se podpisem to tud men ni usec
2015 12 27
Pozdravljeni, pri meni ne deluje stran, da bi uredila artikel, noče mi ga shraniti spremenjenega.
2015 12 29
> AdminSI: > Živjo dekleta, > kot vidite, je mojbutik nadgradil svoj izgled. Na začetku se še zgodi, da kaj tudi še ne dela pravilno. Ta tema je zato namenjena temu, da poročate o napakicah. Če boste najde kakršen koli nedelujoč gumbek, del strani, napako, bomo zelo veseli tvoje pomoči. :) Pripiši pa jih kar spodaj v temo. > Lp, AdminMB Pozdravljeni, pišem že tretjič, pa od vas nobenega odziva. Skratka na profilu mi nič ne deluje, ne morem nalagat novih artiklov, ne morem popravljat starih, ne morem brisat všečkanih, lupa ne deluje. Ali boste to v bližnji prihodnosti odpravili ali pa vrnite staro aplikacijo, ki je odlično delovala pa še preglednejša je bila. Lp Tatjana
2016 01 02
Mene nekaj časa ni bilo tukaj, ampak tako kot pred časom, tudi danes ne morem naložiti artiklov, ki bi jih želela menjati/prodati. Ne morem jih naložiti ne preko tablice, ne preko laptopa. Ima kdo kakšno idejo, kako bi se to dalo narediti? Hvala vsakomur, ki bo kakorkoli pomagal.
2016 01 05
Že nekaj časa nisem nič objavila na forumu in sem danes uporabnice želela povabiti v svoj butik. Novo temo sem napisala dvakrat in nikjer ni bilo objave. 😦 Zakaj je temu tako? Hvala. Lp
2016 01 09
> AdminSI: > Živjo dekleta, > kot vidite, je mojbutik nadgradil svoj izgled. Na začetku se še zgodi, da kaj tudi še ne dela pravilno. Ta tema je zato namenjena temu, da poročate o napakicah. Če boste najde kakršen koli nedelujoč gumbek, del strani, napako, bomo zelo veseli tvoje pomoči. :) Pripiši pa jih kar spodaj v temo. > Lp, AdminMB men prek tel ne otpre pogovor..! sploh nemorem prebrat celega pogovorja ;(
2016 01 09
Pozdravljeni. > AdminSI: > Živjo dekleta, > kot vidite, je mojbutik nadgradil svoj izgled. Na začetku se še zgodi, da kaj tudi še ne dela pravilno. Ta tema je zato namenjena temu, da poročate o napakicah. Če boste najde kakršen koli nedelujoč gumbek, del strani, napako, bomo zelo veseli tvoje pomoči. :) Pripiši pa jih kar spodaj v temo. > Lp, AdminMB Pozdravljeni, Meni pa ne gre odpreti sporocil. Prosim, ce mi lahko to kako uredite.hvala. Lp
2016 01 11
1 2 ... 19 20 21 22 23 24 25 ... 54