Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[NOV DESIGN] Poročanje o napakah na strani

Še vedno ne morem alagati artiklov,niti jih spreminjati,ne oddajati odzivov,skratka nič.Ne po telefonu ne na compu.In še vedno NI NIČ popravljenoo!?!?!?!?!?!?
2016 01 16
Kaj se že nekaj dni dogaja? Iščem željen artikel napr. guess torbica in mi prikaže samo torbice. Sploh ni mogoče iskati skoncentrirano po znamki. Motijo me tudi artikli pod priljubljeno, ker se ne da normalno pregledovati. Vse se meša med seboj. Nekatere mi prikaže po večkrat, ni mogoč normalen pregled. Ravno tako nove teme - zelo nepregledno.
2016 01 26
Enako kot Tinkica... Napišem all star, pa mi najde kar nekaj. Čeprav je sedaj že kar nekaj časa odkar je tale nov izgled, se ga nikakor ne morem navaditi. Če že nekaj preurejaš, ponavadi preurediš na boljše, kajne? Tale stran pa je še vedno zelo nepregledna, težko sploh veš kje je kaj, vse je pomešano...skratka en velik minus! Sama sem včasih zelo rada brskala na butiku, sedaj pa čedalje manj. Da o delovanju tele strani na telefonu sploh ne govorimo (po minuti uporabe, mi ne dela ničesar več). Če se že moramo navaditi na tole novo stran (ki res ni ok), potem naredite, da bo vsaj vse delovalo, če že pač pregledno ne more biti!
2016 01 28
Živjo, mi lahko prosim tukaj katera pomaga oz. svetuje zakaj ne morem naložiti svojih artiklov?
2016 01 29
Zdravo, z novim designom strani imam že od samega začetka težavo - in sicer artiklov sploh ne morem naložiti na stran. Ima kdo kakšen nasvet, kako naj rešim tole težavo? Lp
2016 01 31
Zivjo, jaz imam podoben problem. Sem probala naloziti artikel tako preko racunalnika kot tudi preko telefona pa kar ne gre. Hvala za pomoc, lp
2016 02 01
Tudi jaz jih ne morem naložiti...
2016 02 04
Že 3 dni ne dela "gumb" za brisanje prodanih artiklov (safari, firefox).
2016 02 09
Ta nov dizajn je pa res katastrofa. nič ne dela kot bi moralo.
2016 02 09
> laura.stefin: > Živjo, mi lahko prosim tukaj katera pomaga oz. svetuje zakaj ne morem naložiti svojih artiklov? Jaz jih zdaj že nekaj časa tudi ne morem več. Nekje na začetku te spremembe butika pa sem jih lahko. Tel.vmes nisem menjavala.
2016 02 15
a ve kdo zakaj mi ne gre naložit novih artiklov? :(
2016 02 16
Ima še katera težave z nalaganjem slik novih artiklov?
2016 02 20
Tudi jaz že poskušam nekaj ur z objavljanjem novih artiklov, a neuspešno :(
2016 02 20
Tudi pri meni je nalaganje slik neuspešno .......
2016 02 20
Enako pri meni.
2016 02 20
1 2 ... 20 21 22 23 24 25 26 ... 54