Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[NOV DESIGN] Poročanje o napakah na strani

Tudi meni ne naloži novih artiklov, ne naloži slik, stran deluje zelo počasi in neprestano se nekaj blokira.. veliko slik sploh ne prikaže, napisi se prekrivajo....... Predvsem me zanima kako naj naložim slike, saj jih kljub upoštevanju priporočil nikakor ne morem....
2018 09 25
Spoštovani, tudi jaz imam vse že zgoraj naštete neprijetnosti. Vse se mi obnaša kot,da bi bila blokirana. Nobene slike za povečavo ne odpre. S prodajalko mi ne pusti navezati stika. Vsi gumbi so enostavno neodzivni. Težko mi je,ker ne vem ali je napaka pri meni,se pravi moji registraciji. Preko FB sem se registrirala,ker mi je bilo to enostavneje. Sedaj pa ne vem,ali so kakšne nove zahteve. Ali pa so te nevšečnosti zaradi vaših sprememb. Prosim za katerikoli odgovor. Žal bi mi bilo zapustiti portal,ki je povsem uporaben in včasih zelo koristen. Pošiljam vam pozdrav in vam želim čim hitrejše rešitve vseh težav Mila Korene
2018 09 25
Spoštovani, tudi jaz imam vse že zgoraj naštete neprijetnosti. Vse se mi obnaša kot,da bi bila blokirana. Nobene slike za povečavo ne odpre. S prodajalko mi ne pusti navezati stika. Vsi gumbi so enostavno neodzivni. Težko mi je,ker ne vem ali je napaka pri meni,se pravi moji registraciji. Preko FB sem se registrirala,ker mi je bilo to enostavneje. Sedaj pa ne vem,ali so kakšne nove zahteve. Ali pa so te nevšečnosti zaradi vaših sprememb. Prosim za katerikoli odgovor. Žal bi mi bilo zapustiti portal,ki je povsem uporaben in včasih zelo koristen. Pošiljam vam pozdrav in vam želim čim hitrejše rešitve vseh težav Mila Korene
2018 09 25
tudi jest imam tezave...admin...se kaj dogaja glede odpravljanja tezav? hvala...lep pozdrav
2018 09 26
Spet ne gre naložit ali izbrisat artikla.
2018 09 26
Meni ne dela prou popolnoma nic 💁‍♀️🤦‍♀️
2018 09 26
Enako.....🧐, Niti sporocil ne morem brati......
2018 09 27
Pozdravljeni Res je nemogoče že.....enkrat dela, enkrat ne...vmes uspeš navezat stik z kupko, prodajalko....potem pa ostane vse na pol, ker ne moreš več komunicirati ji pošiljati slik, slik potrdil o plačilu, ....skratka ne razumem, zakaj se to že mislim da v 1 tednu ali več ne da urediti ali vsaj dobiti kakšno razlago....ali pa vsaj "saj bo" . Hvala , lep dan
2018 09 27
Pozdravljeni Ma zdaj pa res ne vem 🤣 Včeraj po tistem, ko sem napisala prejšnje sporočilo.....je vse v momentu delalo kot mora, danes pa spet neč več :( In opažam, da je tako vsako krat, ko pošljem sporočilo o napakah....ali je to samo slučajno ? Hvala in lep dan
2018 09 28
Ja res...že vse takoj dela 😀 Hvala
2018 09 28
Admin - kako kaže glede težav na strani? Tole se že kar vleče in je resnično moteče...
2018 09 29
Podpisujem vse zgoraj nasteto, meni ne dela ne na telefonu ne na racunalniku... :(
2018 09 29
ne gre nalagat.
2018 09 29
Admin has left the building..... :') Ampak res.....brez heca......a bo kaj?
2018 09 29
Odvisno je kateri brskalnik uporabljate, zamenjajte brskalnik pa potem normalno dela
2018 09 30
1 2 ... 35 36 37 38 39 40 41 ... 54