Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[NOV DESIGN] Poročanje o napakah na strani

Ne gre nalozit slik... Samo meni? Lp Vesna
2018 12 29
spet ne dela nalaganje artiklov... sliko artikla nalaga v nedogled
2018 12 30
točno to... a bi lahko prosim admin to uredil? to je njegovo delo! zakaj potem sploh še obstaja ta stran, če pa skos nekaj šteka, nikoli ne gre brez težav..
2018 12 30
glede na to da je bila vpisana 9 dni nazaj ima verjetno kolektivca
2018 12 30
Tudi meni ne gre nalagati artiklov...
2018 12 30
Spet težave z nalaganjem artiklov ...
2019 01 13
Pozdravljeni.Placala sem 1,99 eur.Denar je šel iz mojega telefona,v denarnici pa ni denarja. Sem že pisala direktno admin,pa ni odgovora. Želela sem danes objaviti akcije,pa ni ne denarja ne povratnega odgovora od admin. Bom dobila denar nazaj ali v denarnico? Lp Nina
2019 01 21
IMAM VELIK PROBLEM. OD OSEBE ANGEL1912 NISEM PREJELA TORBIC , KATERE SEM PLAČALA - NAKAZALA SEM JI 55EUR. NA TELEFON JE NE DOBIM KER ME JE BLOKIRALA.
2019 01 30
imam tezavo z oglasi...prvo fotko se še vidi, ostale pa se vidi zelo v majhnem formatu... kaj narest??
2019 02 23
kraji manjkajo na seznamu, kjer izberemo kje živimo. mi gre že pošteno na živce to, da moram že leta vsakemu, ki želi osebni prevzem, razlagati, da osebni prevzem ni mogoč na lokaciji, ki sem jo bila primorana nastaviti kot kraj bivanja. pač, če je stran namenjena prebivalcem Slovenije, potem ne bodite površni in raje navedite vse kraje. imam tudi problem pri iskanju artiklov. ko označim kakšno velikost iščem, mi ne kaže nobenega artikla, čeprav so objavljeni artikli v takšni velikosti.
2019 04 06
Trenutno ni mogoče nalaganje novih artiklov.
2019 06 23
ze nekaj dni ni mozno nalaganja novih artiklov...
2019 06 25
Že spet ne nalaga artiklov. To je porazno. A tukaj sploh še delajo kakšni admini!? Če nihče ni sposoben upravljati s portalom, je bolje, da ga kar ukinete, ker bo tako nam, uporabnikom, vsaj slaba volja prihranjena! Ne pa da se človek matra in matra, pa ne more. Pa pišem adminom, pa nobenega odgovora. Sorry, ker sem osorna, ampak tako se to ne dela. Vsaj kakšno sporočilo se objavi, zakaj prihaja do motenj v delovanju. Komunikacija med admini in uporabniki je tukaj na psu. Porazno.
2019 06 25
Tudi jaz ne morem nalagati slik k artiklom, torej novih ne morem objavit. Enako ne morem pošiljati slik preko zs... Danes pa sem opazila še to, da kar nekaj slik manjka v mojem butiku (starejših). Do sedaj sem jih normalno videla (vsaj jaz), zdaj pa kar naenkrat ne več. A bo treba spet ponovno nalagati slike?
2019 06 25
Je bilo vmes že ok, zdaj pa spet ne deluje.
2019 06 25
1 2 ... 38 39 40 41 42 43 44 ... 54