Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Brezobzirno nabijanje oznak

A lahko že enkrat nehamo s tem?????? Da človek ne more normalno poiskat nobene stvari sam ker ve rabite več ogledov in več klikov, pa lepo vas prosim. A smo v vrtcu al kaj? Egoizem do neba. NE, če je tvoj artikel znamke Ralph Lauren, mu NIMAŠ pravice nanizat zraven oznak vseh možnih "podobnih" znamk za katere dobro veš, da jih bodo ljudje iskali. Samo cirkus in navlako delate s tem, in to VSEM uporabnicam! Da niti ne govorimo o tistih, ki prodajajo random obleke ali kozmetiko, in imajo potrebo vse označiti s "CHANEL" in "DIOR". Spravite se že enkrat h sebi in nehajte mislit samo nase in svoj žep! Rant over. Thank you for coming to my TED Talk.
2022 10 25
👏 👏👏 Take oglase bi moral admin brisati!
2022 10 25
Jaz dobim alergijo ob tem (ker ima to pod vsakem oglasu) torej ce isces zara hlace, random vidis se vse njene oglase. ![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/7f3dd596621c2b1b058580928a767624.jpg)
2022 10 26
Popolnoma se strinjam. Iskreno sem kar nehala iskati na butiku in gledm samo še zadnje oglase, če slučajno kaj ulovim. Razumem, da uporabiš oznako, če gre za repliko in temu seveda dodaš opozorilo, da je replika a to naštevanje oznak samo škodi.
pred 15 dnevi, 10:37