Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Brezobzirno nabijanje oznak

A lahko že enkrat nehamo s tem?????? Da človek ne more normalno poiskat nobene stvari sam ker ve rabite več ogledov in več klikov, pa lepo vas prosim. A smo v vrtcu al kaj? Egoizem do neba. NE, če je tvoj artikel znamke Ralph Lauren, mu NIMAŠ pravice nanizat zraven oznak vseh možnih "podobnih" znamk za katere dobro veš, da jih bodo ljudje iskali. Samo cirkus in navlako delate s tem, in to VSEM uporabnicam! Da niti ne govorimo o tistih, ki prodajajo random obleke ali kozmetiko, in imajo potrebo vse označiti s "CHANEL" in "DIOR". Spravite se že enkrat h sebi in nehajte mislit samo nase in svoj žep! Rant over. Thank you for coming to my TED Talk.
2022 10 25
👏 👏👏 Take oglase bi moral admin brisati!
2022 10 25
Jaz dobim alergijo ob tem (ker ima to pod vsakem oglasu) torej ce isces zara hlace, random vidis se vse njene oglase. ![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/7f3dd596621c2b1b058580928a767624.jpg)
2022 10 26
Popolnoma se strinjam. Iskreno sem kar nehala iskati na butiku in gledm samo še zadnje oglase, če slučajno kaj ulovim. Razumem, da uporabiš oznako, če gre za repliko in temu seveda dodaš opozorilo, da je replika a to naštevanje oznak samo škodi.
2022 11 11
Haleluja.. se popolnoma strinjam! Ono krat sem iskala nekaj od Zare pa sem odprla 10 oglasov gor pa je bilo vse samo Zara ne. Med drugim je bil tudi pribor :@ Mene izredno moti tale zadeva, kot se omenja + še ena dodatna in to je, da ene in ta iste punce brišejo artikel in in potem vedno znova in znova nalagajo na novo! Wtf? Danes vidim eno jakno na prvi strani in pol bom ta isto jakno gledala vsaj dan, mesec dni in vedno na prvi strani ali vsaj med prvimi tremi. Kako se vam ljubi punce? Kako se vam ljubi.. Mene ravno to odbija od nakupa pa nebi kliknila gor in ga kupila pa če je zlat artikel..
2022 11 30
> lolitaqueen: > Jaz dobim alergijo ob tem (ker ima to pod vsakem oglasu) torej ce isces zara hlace, random vidis se vse njene oglase. > ![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/7f3dd596621c2b1b058580928a767624.jpg) Se strinjam. Obvezno bi morala v oglasu biti samo ena, konkretna znamka oblačila. In tudi opis materiala: nekje piše xyz, nekje nič. Takšen opis, kot je v tem oglasu, je lahko v opisu butika, ne pa pri vsakem oblačilu
2023 01 21
To tudi mene moti, resno. Ko vidim, da to delajo me mine do sodelovanja
2023 01 29
> blondy17: > Popolnoma se strinjam. > Iskreno sem kar nehala iskati na butiku in gledm samo še zadnje oglase, če slučajno kaj ulovim. > Razumem, da uporabiš oznako, če gre za repliko in temu seveda dodaš opozorilo, da je replika a to naštevanje oznak samo škodi. Pa še med zadnjimi oglasi se stalno ponavljajo isti, ker nekatere uporabnice ves čas nalagajo gor iste stvari.
2023 10 03