Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[NOV DESIGN] Poročanje o napakah na strani

> Antika: > Hey, iskrena hvala za razlago! Res deluje! Sem vesela! Samo to me še zanima - kje pa vidim, koliko artiklov imam povšečkanih? Prej je to bilo vidno označeno s številko, sedaj pa te številke ne vidim nikjer? :( Živjo, tudi jaz te številke nisem, na novi podobi, še zasledila (ne na telefonu, ne na rač.)
2015 11 23
Jaz še vedno ne morem naložiti novih artiklov. A pozna morda kdo kakšno podobno stran kot je mb? Lepo prosim za kakšno info, lahko tudi v zs obliki, da ne boste brisane. Ne moti me, da stvar ne dela, moti me, ker ni odziva, zato bom raje poiskala kakšno drugo stran. žal
2015 11 23
Ne morem naložiti novih artiklov, prav tako ne morem spremeniti starih. Tudi na maile, ki sem ji poslala na [email protected] nihče ne odgovarja ...
2015 11 23
Pozdrav, v mojem butiku so vsi artikli označeni pod IZMENJAJ brez cene in tega nikakor ne gre spremeniti, namreč želim da piše cena artikla.
2015 11 24
> AdminSI: > Živjo dekleta, > kot vidite, je mojbutik nadgradil svoj izgled. Na začetku se še zgodi, da kaj tudi še ne dela pravilno. Ta tema je zato namenjena temu, da poročate o napakicah. Če boste najde kakršen koli nedelujoč gumbek, del strani, napako, bomo zelo veseli tvoje pomoči. :) Pripiši pa jih kar spodaj v temo. > Lp, AdminMB Pozdravljeni, ta nova varianta MB mi niti najmanj ni všeč, sploh se ne znajdem....tist prej je bila neprimerno boljša, tako da zahajam sem prav z muko, ker se res ne znajdem...Ogromno pomankljivosti, ne vidiš od kod je oseba...Skratka, spremenjena stran mi ni všeč niti najmanj. To sem morala povedat. Prej sem lahko od začetka gledala na novo naložene artikle, zdaj se tudi tu ne znajdem.
2015 11 25
Zakaj na mojemu artiklu pise prodano a odala sam ga pred kaksno minutko
2015 11 25
Ne morem pustiti odziva puncam..
2015 11 25
> leviska: > > AdminSI: > > Živjo dekleta, > > kot vidite, je mojbutik nadgradil svoj izgled. Na začetku se še zgodi, da kaj tudi še ne dela pravilno. Ta tema je zato namenjena temu, da poročate o napakicah. Če boste najde kakršen koli nedelujoč gumbek, del strani, napako, bomo zelo veseli tvoje pomoči. :) Pripiši pa jih kar spodaj v temo. > > Lp, AdminMB > Pozdravljeni, > ta nova varianta MB mi niti najmanj ni všeč, sploh se ne znajdem....tist prej je bila neprimerno boljša, tako da zahajam sem prav z muko, ker se res ne znajdem...Ogromno pomankljivosti, ne vidiš od kod je oseba...Skratka, spremenjena stran mi ni všeč niti najmanj. To sem morala povedat. Prej sem lahko od začetka gledala na novo naložene artikle, zdaj se tudi tu ne znajdem. Zakaj ne dobimo odgovora, ali samo jaz ne vidim odgovorov?? Meni ni nihče odgovoril? Mojca
2015 11 25
Enako kot Katja22 - odzivov ni možno dati.
2015 11 26
> katarina89: > Chloe5: > hehe, še to majo različno narejeno za različne operacijske sisteme. Jaz mam še win8 (meni deluje). Kot da ni dosti, da je razlika že med telefoni in PC (še tu so nedelovanja). > Kako potem kaj odpira tistim, ki so na Linux-ih??! > Zraven poročam še o nedelovanju povezave na pod-pod kategoriji ZA OTROKE (kategorija Oblačila), preusmeri na prazno stran in izpiše: Strani ni mogoče najti ali Access denied (samo informativno obvestim, za poročat naprej programerjem). Imam linux in je vse super :)
2015 11 26
ne morem dati odziva, ko ga napišem in pritisnem odgovori se sploh ne prikaže
2015 11 26
Ne morem pustiti odziva!! :( Že dva dni mi ga ne pusti...
2015 11 26
ne morem pustit odzivov NE GRE intudi sama jih ne prejmem ,sem ugotovila
2015 11 27
Že od včeraj poskušam pustiti odziv pa mi ga ne uspe, sploh noče.
2015 11 27
Zakaj ne morem pustiti odziva? LP Petra > AdminSI: > Živjo dekleta, > kot vidite, je mojbutik nadgradil svoj izgled. Na začetku se še zgodi, da kaj tudi še ne dela pravilno. Ta tema je zato namenjena temu, da poročate o napakicah. Če boste najde kakršen koli nedelujoč gumbek, del strani, napako, bomo zelo veseli tvoje pomoči. :) Pripiši pa jih kar spodaj v temo. > Lp, AdminMB
2015 11 27
1 2 ... 16 17 18 19 20 21 22 ... 54