Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[NOV DESIGN] Poročanje o napakah na strani

oblačila-za otroke še vedno ne deluje, napiše strani ni mogoče najti
2015 11 19
Nove artikle mi je uspelo naložit.... ampak.... samo 1 dan nisem bila tukaj gor, pa mi je en artikel IZGINIL!!!??!!! Kdo hudiča in zakaj ga je izbrisal?
2015 11 19
Odkar je nova podoba portala, še nisem uspela naložiti niti enega artikla, kljub temu,da to že nekaj dni poskušam. Prav tako pri artiklih ne morem napisati prodano, pogovori sploh ne delujejo. Jaz razumem,da gre za zapleten prenos,ker ste mogli prenest ogrooooooomno artiklov in še mariskaj drugega poleg,vendar vsaj kakšen odziv s strani uredništva bi bil zelo dobrodošel. Vsak dan znova poskušat nalagat artikle in ugotovit,da stvar še ne deluje ni prijetno in neodzivnost s strani ekipe portala še dodatno pripomore k naraščanju občutka,da nikomur ni mar za to, kar se tukaj dogaja. Povejte,da delate na sistemu,da bo še nekaj časa trajalo, preden bodo stvari delale,kot morajo in da naj bomo še malo potrpeżljivi. Mislim,da bi to zadoščalo za pomiritev naraščanja slabe volje med uporabniki portala.
2015 11 20
> Pattii199: > Ne gre mi naložit novih artiklov :( meni tudi ne
2015 11 20
:)
2015 11 20
> Antika: > Draga adminka, a lahko prosim poskrbiš, da lahko stvari, ki jih všečkamo, potem - če nam več niso všeč ali pa jih kupimo etc. - tudi ODVŠEČKAMO? (da nimamo med lastnimi všečki takega kaosa kot sedaj; rada imam red) :) > Hvala! > Ana Pozdravljena, poskusi pri všečkanih artiklih, da ponovno klikneš na roza srček in ta nato postane bel (tako jih odvšečkaš) in niso več vidni med priljubljenimi artikli. Vsaj pri meni na ta način deluje. LP
2015 11 20
Vsi moji artikli naloženi iz prejšnje verzije so zdaj označeni samo z IZMENJAJ. Prej so bili "Prodaj ali izmenjaj". CEN NI NIKJER VEČ! KATASTROFA! In kaj zdaj, naj mi vsaka zainteresirana napiše, kakšna naj bi bila cena? Naj grem popravljati čez 100 oglasov?! Omogočeno bi morali biti, da je artikel HKRATI na voljo za IZMENJAVO in PRODAJO.
2015 11 21
Še vedno se sprašujem (in me hkrati fascinira) zakaj ni nobenega odziva od adminke..
2015 11 21
Jaz ne razumem nečesa. Če se že nekaj dela se to dela profesionalno in jaz še res nikjer nisem vidla da bi izboljšali in obnovili neko stran in da bi bili problemi in napake. Če se nekdo odloča da bo stran izboljšal in spremenil to naredi tako kot treba ne pa takole "šalabajzersko". Vseskozi so napake na strani, traja cela večnost da se jih odpravi ampak zanimivo je pa to, da možnost plačevanja za izpostavitev artiklov in vse ostalo kar se skasira pa dela naravmost odlično! Če že ne znate upravljati s stranjo jaz predlagam, da to prepustite nekomu ki ZNA in ima za to čas, voljo...
2015 11 21
Jaz še vedno ne morem dodajati artiklov preko telefona.
2015 11 21
pozdravljeni meni oa stran ne omogoča da popravim izdelek ki je na prodaj.
2015 11 21
pozdravljeni, jaz sem imela prej pri artiklih cene, zdaj pa imam povsod napisano izmenjaj?? Zakaj je tako? ali je zato, ker sem povsod dala tudi izmenjaj zraven? Ali mi lahko vrnete nazaj cene, da se bodo vidle na artiklu oziroma kako naj to popravim? želela sem popraviti in na novo vnesti cene, pa se ne da? Hvala lp Mojca
2015 11 21
> katarina89: > > Antika: > > Draga adminka, a lahko prosim poskrbiš, da lahko stvari, ki jih všečkamo, potem - če nam več niso všeč ali pa jih kupimo etc. - tudi ODVŠEČKAMO? (da nimamo med lastnimi všečki takega kaosa kot sedaj; rada imam red) :) > > Hvala! > > Ana > Pozdravljena, poskusi pri všečkanih artiklih, da ponovno klikneš na roza srček in ta nato postane bel (tako jih odvšečkaš) in niso več vidni med priljubljenimi artikli. Vsaj pri meni na ta način deluje. LP Hey, iskrena hvala za razlago! Res deluje! Sem vesela! Samo to me še zanima - kje pa vidim, koliko artiklov imam povšečkanih? Prej je to bilo vidno označeno s številko, sedaj pa te številke ne vidim nikjer? :(
2015 11 22
A se ne da več izdelkov pri brskanju razvrstiti po ceni/datumu objave, itd? Prosim za odgovor.
2015 11 22
MENI NOČE OBJAVITI OGLASA-ZAKAJ??
2015 11 23
1 2 ... 15 16 17 18 19 20 21 ... 54