Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[NOV DESIGN] Poročanje o napakah na strani

> AdminSI: > Živjo dekleta, > kot vidite, je mojbutik nadgradil svoj izgled. Na začetku se še zgodi, da kaj tudi še ne dela pravilno. Ta tema je zato namenjena temu, da poročate o napakicah. Če boste najde kakršen koli nedelujoč gumbek, del strani, napako, bomo zelo veseli tvoje pomoči. :) Pripiši pa jih kar spodaj v temo. > Lp, AdminMB jutro... jst pa pri artiklu ki bi ga želela kupiti ne morem dati ŽELIM SI....ne spusti me naprej?!?
2015 12 03
Jaz ne morem ne naložit artiklov niti jih uredit :S
2015 12 04
Tudi meni danes ne odpre več "starega butika". Nov mi ni prav nič všeč, je totalno nepraktičen, ne morem pogledat novih stvari ki so jih naložile punce in še bi lahko naštevala ....... :(
2015 12 05
Meni se, odkar je nova podoba strani, nočejo odpreti slike artiklov. Vidim samo prvo (veliko) slikco, ko pa kliknem na kakšno drugo (slikco istega artikla), se ne zgodi nič in je sploh ne morem pogledat, vsaj ne v večji, celi velikosti. Z malimi si pa res ne morem pomagat :(
2015 12 06
Jaz se na telefonu sploh ne znajdem..se sploh ne da iskat normalno. Lahko kliknem npr. oblačila ampak mi vse vkup vrže ker podkategorij sploh ni na telefonu. Tudi sporočila sploh ne vem več kje imam 😕🙈
2015 12 06
Jaz še vedno ne morem naložiti novega izdelka...
2015 12 06
jaz pa sploh ne morem naloziti novih artiklov??
2015 12 06
Jaz sem zdaj ugotovila, da niti sporočil ne morem pošiljat.
2015 12 06
In ne morem dodajat stvari med priljubljene...
2015 12 06
Stran MB je postala totalno nezanimiva, saj je kaoticna in nepregledna v vseh obzirih. Kot bi se preselila nazaj v kameno dobo. Kar se mene tice, sem tukaj res velikooooo manj casa, saj se sploh vec ne najdem tukaj , niti ne znajdem. Po novem pokukam samo se k mojim stalnim strankam.....vse ostalo mi je postalo FULL NEZANIMIVO !!!
2015 12 07
Odgovore pa tudi od nikogar ne dobimo, adminke sploh ni :s
2015 12 08
Kdaj mislite uredit to, da bomo lahko urejale opise izdelkov + dodajale nove artikle? Če bo še stanje dolgo takšno me sploh nebi presenetilo če bo stran propadla... Trenutno od strani nimam nobene koristi skoraj.
2015 12 08
ne morem naložiti novih artiklov in ko pri kakšnemu artiklu kaj spremenim, dodam foto., mi ne zagrabi tipke "shrani artikel" :(((
2015 12 08
prosim vas pišite mi na zs..kajti jaz se žal tle nič neznajdem:( jojjjj kaj so nardili kap...hvala v naprej
2015 12 09
par dni nazaj mi je vse vredu delovalo, danes so se pa začele lomit slike ko jih naložim. Prikaže mi le polovico slike, prav tako ne deluje gumb ko želim oddati urejen oglas...
2015 12 10
1 2 ... 18 19 20 21 22 23 24 ... 54